PDA

View Full Version : Не мога да изляза на глава с майка си!!!!



une petite fille
04-24-2006, 15:02
Imam edin mn vajen vupros kum vsi4ki momi4eta i kozmeti4ki:
po4ti na 15 sum no o6te ne mi e do6lo (znaete koe) i az vsu6tnost mn se radvam za koeto,NO maika mi si e vtulpila 4e tr da si epiliram krakata 4ak edna godina sled kato mi doide. Oba4e az naistina ne izdurjam pove4e taka! Kak da qubedq da me pusne na kola-maska v blizkiqt edin mesec? #-o

nepoznata
04-24-2006, 15:47
:shock: lele tva deto si go e vtalpila maika ti e golqma tapotiq, ne moje6 li da q nakara6 malko da se osuznae, ne vijdam vruzkata m/u obezkosmqvaneto i cikula, za6to ne q nakara6 da ti obqsni za6to ne ti dava, ama to4na i qsna pri4ina, kakvo ob6to ima ednoto s drugoto. ako ne moje da ti obqsni za6to toku vij si dade smetka kolko nelepo zvu4i. puk kato ne ti dava da si napravi6 kola maska ne moje6 li da si subere6 pari4ki i da hodi6 sama bez tq da razbere?

ProstoAz
04-24-2006, 18:24
Ами, точно така - отиди на кола маска без майка ти да знае! Това представлява ли ти някакъв проблем?

И между другото вие с майка ти вместо да спорите и да разисквате не до там важни въпроси защо не посетите един генеколог и не видите защо на тази възраст (15 години) още не ти е дошло? Защото именно 15-годишната възраст се счита за условната граница, при която вече може да се говори за първична аменорея (отсъствие на менструационен цикъл), която от своя страна може да се дължи на различни неща, някои от които не до толкова приятни!

une petite fille
04-25-2006, 09:23
Aaa genekolog?! 8-[ Mersi vse pak za predlojenieto ama mislq 4e nqma nujda vse o6te. Az ne sam na 15 navar6eni - sled 2 meseca to4no gi navar6vam. A za kola-maskata ne v parite sa problema =; xaxax ne ama prosto mn 6e se qdosa kato vidi 4e ne sam q poslu6ala zaradi koeto moje i da mi spre djobnite no po-gadnoto e 4e nqma da mi govori mn vreme i 6te mi se razvika QKO! Drugo predlojenie?

an0nimka
04-25-2006, 09:33
emi vurvi na kola maska bez tq da znai i sled kato sa ti mahnati ne gi pokazvai mnogo mnogo pred neq .. az tei bqh i tq ne razbra za 1viq put kato si gi mahnah i sled tui veche nqmashe kakvo da mi kaje O:)

la_souris_rose
04-25-2006, 09:44
Mi......kolko stranno az imam su6tiq problem - nai-posle srodna du6a!!! \:D/ Vsu6tnost to ne si e za radvane ama....kvo da se prai kat imame takiva maiki. Az su6to mislex da otida pri moite si kozmeti4ki bez neino znaenie (te sa pi4ki) i posle prosto nqma da i se pokazvam. V edin prekrasen moment sama 6te razbere i nqma da ima kakvo da napravi. Spoh!

04-25-2006, 10:02
Предполагам ,че може да е парва.Все още хормонално си нестабилна ако почнеш да си махаш космите навсякъде не се знае какво ще стане когато ти дойде цикъла може да стане много зле това от медицинска и естетическа гледна точка и все пак нещо закъсняваш отиди на лекар.

pink_angel
04-25-2006, 16:37
ne znam kvo se radvash tolkova 4e na 15 ne ti e do6lo!??!?! #-o to e ot 10-16,no ve4e na 14 se predpolaga 4e trqbva da e stanalo,taka 4e vmesto da se radvash idi na ginekolog!na men mi doide 8 klas i ve4e se bqh stresirala...to nito v ednata krainost(na 10)nito v drygata (na 16)e hubavo,taka 4e...

ThE_DaRk_AnGeL'''
04-28-2006, 21:11
Наистина голема глупост си е втълпила майка ти :?
аз с мойта също никога не мога да излезна на
глава,ама такива неща си ги решавам сама :?
Не знам как да излезнеш на глава с майка ти..
все пак ти най-добре я познаваш и тряя да знаеш
какво може да я пречупи,използвай го :wink:

malko mace
11-25-2006, 07:52
ne znam kvo se radvash tolkova 4e na 15 ne ti e do6lo!??!?! #-o to e ot 10-16,no ve4e na 14 se predpolaga 4e trqbva da e stanalo,taka 4e vmesto da se radvash idi na ginekolog!na men mi doide 8 klas i ve4e se bqh stresirala...to nito v ednata krainost(na 10)nito v drygata (na 16)e hubavo,taka 4e...
На майката на една съу4ени4ка й е дошло,когато е била по4ти на 19,ако щете вярвайте,аз също не повярвах в на4алото! #-o Имала си е и бюст,вси4ко й е било наред,но е нямала менструация-и се е радвала за това,защото е можела да прекара детството си подобаващо,никак не се е притеснявала,докато майка й била много притеснена защо още няма,мъкнела я по доктори,а те отвръщали,4е вси4ко е наред и е съвсем нормално... :-k Е,сега тази жена е омъжена и има две деца,тъй 4е идването на мензиса е строго инвидуално,но ако не ти дойде до 17-18-19 години... :roll:

leko_otkachena
11-25-2006, 15:27
ai karamba..

LaPeNcEto0o
12-07-2006, 15:17
ami kaji i mamo si4ki mi se podigravat razrevi se i moje da ti dade

LaPeNcEto0o
12-07-2006, 15:19
ami taino ot neq ..... :oops: