PDA

View Full Version : da bada li s nego sled vsi4ko tova.......



beauti_f
04-24-2006, 16:19
Zdarveite.Hodih s edno mom4e mnogo dalgo vreme i be6e naistina strahotno dokato bqhme zaedno,obi4ahme se,toi mnogo mi pomaga6e,darje6e se perfektno s men,vinagi mojeh da raz4itam na nego za vsi4ko.No v edin moment vsi4ko se promeni.Toi zapo4na da mi se sardi za nai malkoto,da mi vika i da vdiga skandali za drebmi ne6ta,kasahme i se sabirahme nqkolko pati.Do nqkolko dena bqhme zaedno,no ve4e ne6tata ne mogat da prodaljavat taka.Toi kazva 4e ima 4ustva kam men,no v sa6toto vreme samo me ubijda,podcenqva me postoqnno,nari4a me kakva li ne kogato se skarame...., vsi4ki mi kazvat 4e trqbva da go zabravq i da ne se zanimavam s nego,dori maika mi ne mi razre6ava da izlizam s nego... no az prodaljavam da mislq za tova mom4e,vapreki 4e nqmam ve4e koi znae kolko silni 4ustva kam nego i ne sam sigurna 4e iskam da sam s takav 4ovek... no vinagi kogato go vidq ne6to mi trapva i nz kakvo da pravq... kakvo bihte napravili na moe mqsto?

Sabrina27
04-24-2006, 16:20
Bih go zarqzala. Uspeh

Labelle
04-24-2006, 16:21
Храта са заедно за да им е добре, ако той постоянно те наранява какъв е смисъла от връзката???

Krem4eto
04-24-2006, 16:26
Храта са заедно за да им е добре, ако той постоянно те наранява какъв е смисъла от връзката???

И аз така мисля!По-добре го остави!

penywise
04-24-2006, 16:30
Това, че някой не те обича така, както ти се иска - не означава, че не те обича от цялото си сърце...


(помисли си дали все пак и ти нямаш някъде грешка... не ми се вярва да правиш абсолютно НИЩО, за да провокираш каквото и да е у него... нали?)

Освен това всяка връзка си има върхове и падания...

Ако ТИ при първия възникнал "проблем" решиш да си вдигнеш чукалата и да си заминеш... той трябва да бъде щаслив от това - какво остава ако вземе да се случи нещо "по-сериозно"

Майка ти не ти дава да излизате? Да не би майка ти да му е гадже вместо теб? Като толкова е важно мнението на приятелките и майка ти - стой си с тях. Той ще открие щастие и без теб, и без твоите майка и приятелки, и без твоите проблеми
Не се и съмнявал във вярността на горното!

Atika
04-24-2006, 16:51
Schupenoto ne se zalepq .. prosto prodaljavai napred .. qvno nqma smisal da se trovish ..

Heart_Break_Kid
04-24-2006, 17:03
Няма смисъл да си с човек,който не те цени :? Намери си някой който наистина те обича :)

someone`
04-24-2006, 17:12
provejdash edin seriozen razgovor s nego i izqsnqvate absolutno vsi4ki problemi za kakvo se karate i t.n... i ako pak produljava da se durji taka nqma smisul prosto da budesh s nego[/i]

honey_7o
04-24-2006, 17:49
Хората са заедно за да им е добре, ако той постоянно те наранява какъв е смисъла от връзката???

Много добре казано =D> И аз така мисля.Зарежи го той не е за теб [-X Айде и успех

POLA^_^
04-24-2006, 19:13
Аз бих го оставила на твое място.Никой не заслужава такова отношение,като неговото към теб! [-X

He3HauKa
04-24-2006, 19:45
I az kato vsi4ki ostanali mislq che e po dobre da mu teglish edna maina!I az do skoro bqh s takav chovek ,sigurna sam che kogato go razkarash shte ti stane po lesno ! :smt006

648541
04-24-2006, 20:13
mi zna4i toq 4ovek ne te zaslujava i ne moje da te oceni takava kakvato si 6tom 1-vo ti kazva 4e te obi4a,a v sledva6tiq moment se durji tolkova unizitelno s teb.Edno momi4e ne zaslujava takova otno6enie!!!Imam priqtelka koqto e v su6toto polojenie i vse o6te e s tva mom4e nz za6to sled kato i tq ne izpitva silni 4uvstvakum nego.No ako bqh na tvoe mqsto ili na neino bih go ostavila kolko i trudno da e tova.No v posledstvie malko po malko 6te go zabravi6 i nqma da sujalqva6 za izbora koito si napravila,za6toto vremeto lekuva.Aide uspeh i da ni kaje6 kak si postupila :wink:

ExTr3m3_GiRL
04-24-2006, 20:17
Нормално е нещо в теб да трепва щом го видиш, но все пак той не те заслужава и освен това ти не си щастлива с него :smt009 Зарежи го и го забрави!!! УСПЕХ!!!

white_chik
04-24-2006, 20:19
emi spored men vseki put ti "trupva: ne 6toto toi e lubovta na jivota ti ami prosto si sviknala s nego i si sviknala da ti bude ne6to pove4e ot priqtel.na tvoe mqsto bih go skusala

penywise
04-24-2006, 23:16
защо всички сте про-настроени към "горката мадама" тук?

честно казано ако момчето беше писало тук вместо нея - на него щяхте да му подавате ръчица и да му обяснявате колко е онеправдан...

а бе мацка - я се стегни бе - ти така ги изкара нещата, все едно си света вода ненапита - не излизаш от вас, виждате се - и той почва да те дразни

да бе - точно така става нали?

ти само седиш и мълчиш...

айде глупости - обича ме, грижи се за мен, винаги мога да разчитам на него...

ми - зарежи го! такива момчета има под път и над път....

хвани си някое 16 годишно тревоманче... той ще се държи супер с теб "Братле..." - с него проблеми НЯМА ДА ИМАШ
на него проблема му е какво да прави от единия до другия коз

а ти можеш да лупкаш с него - еха... живот без проблеми!

как не съм се сетил по-рано а? #-o

teenkopele
04-24-2006, 23:41
Ако бях на твое място, нямаше да се занимавам повече с него. Успех. :wink:

piko1
04-25-2006, 04:10
Zdarveite.Hodih s edno mom4e mnogo dalgo vreme i be6e naistina strahotno dokato bqhme zaedno,obi4ahme se,toi mnogo mi pomaga6e,darje6e se perfektno s men,vinagi mojeh da raz4itam na nego za vsi4ko.No v edin moment vsi4ko se promeni.Toi zapo4na da mi se sardi za nai malkoto,da mi vika i da vdiga skandali za drebmi ne6ta,kasahme i se sabirahme nqkolko pati.Do nqkolko dena bqhme zaedno,no ve4e ne6tata ne mogat da prodaljavat taka.Toi kazva 4e ima 4ustva kam men,no v sa6toto vreme samo me ubijda,podcenqva me postoqnno,nari4a me kakva li ne kogato se skarame...., vsi4ki mi kazvat 4e trqbva da go zabravq i da ne se zanimavam s nego,dori maika mi ne mi razre6ava da izlizam s nego... no az prodaljavam da mislq za tova mom4e,vapreki 4e nqmam ve4e koi znae kolko silni 4ustva kam nego i ne sam sigurna 4e iskam da sam s takav 4ovek... no vinagi kogato go vidq ne6to mi trapva i nz kakvo da pravq... kakvo bihte napravili na moe mqsto?
уха опитала си от любовта а лол ми то винаги има възход и падение в нея да не мислиш че винаги е префектна то такава любов почти няма
тои просто те ревнува ама маи доста те ревнува като гледам какво си написала да знаеш оибаче че може да не оспее да изрази
колко съжелява просто ако започне да те търси
му прости и се върни при него и всичко ще си е по старому :smt057

beauti_f
04-25-2006, 19:44
защо всички сте про-настроени към "горката мадама" тук?

честно казано ако момчето беше писало тук вместо нея - на него щяхте да му подавате ръчица и да му обяснявате колко е онеправдан...

а бе мацка - я се стегни бе - ти така ги изкара нещата, все едно си света вода ненапита - не излизаш от вас, виждате се - и той почва да те дразни

да бе - точно така става нали?

ти само седиш и мълчиш...

айде глупости - обича ме, грижи се за мен, винаги мога да разчитам на него...

ми - зарежи го! такива момчета има под път и над път....

хвани си някое 16 годишно тревоманче... той ще се държи супер с теб "Братле..." - с него проблеми НЯМА ДА ИМАШ
на него проблема му е какво да прави от единия до другия коз

а ти можеш да лупкаш с него - еха... живот без проблеми!

как не съм се сетил по-рано а? #-o

oh vij sega,ne kazvam 4e sam "sveta voda nenapita",to idealni hora nqma,ama ako poznava6e men i poznava6e nego ,sas sigurnost nqma6e dori i da si i pomisli6 da napi6e6 tva.Ne se izkarvam jertva ili ne6to podobno,a prosto tarsq savet,a i v istoriqta si ne razkaraz nikakvi podrobnosti.Ti kvo si misli6,4e 6e zema da si tarsa nqkoe 16 godi6no trevoman4e li? da ne bi vsi4ki da sa takiva?aide molq ti se... vse pak gledam s kakvi izlizam...

Tamara†
04-25-2006, 20:12
Ми мила да ти кажа то в почти всяка връзка е така...
Според мен,трябва да го зарежеш!Такова момче не заслужава любовта ти..дори и самата теб!
Успех мила..

04-25-2006, 20:23
ako pita6 men,trqbva da prodylji6 na pred bez da se vry6ta6 pri nego.4e kyv e toi 4e da te obijda.q mu tegli edna maina i da se opravq.tolkova kato e vluben v teb i kato ti doide na kolene da te moli ti pyk mu kaji:propusna si 6ansa moi 4ovek.az kato bqh s teb,ti vse me prave6e na idiotka.sega e moi red.vasi si nameri nqkoq druga da obijda6.Izob6to zaebi go.tova e ot men.kysmet

loli_
04-26-2006, 09:05
povqrvai mi i az sam bila v takava situaciq i znam kakvo ti e.vajnoto e ti da znae6 kakvo iska6.za6toto tazi trapka koqto 4uvstva6 sega 6te iz4ezne i nqma i pomen da ima ot neq edinstvenoto koeto 6te ti ostane e sajalenieto 4e si mu pozvolila da pravi taka s teb.ot li4en opit ti kazvam -zapo4ni otna4alo s nqkoi drug ili prossto si dai po4ivka izbegni vseki dopir s nego i 6te bade6 6tastliva.TRUDNO E NO NAPRAVI6 LI GO GARANTIRANO 6TE BADE6 6TASTLIVA S DRug.USPEH

FaHrEnHeit
04-27-2006, 12:10
Хората са заедно за да им е добре, ако той постоянно те наранява какъв е смисъла от връзката???

Много добре казано =D> И аз така мисля.Зарежи го той не е за теб [-X Айде и успех
dam

SisTeR`oN`MaXa
04-27-2006, 12:32
abe i az imam podoben problem samo 4e az mn obi4am mom4eto s koeto sum razdelena v momenta... neznam dali 6te se zdobrim ili ne no znam 4e go obi4am vupreki nedostatucite mu... makar 4e toi su6to mn me naranqva.. toi mn se promeni ne kazvam 4e i az nqmam probleno no pod4ertavam 4e SEGA PRAVQ VSI4KO KVOTO NA NEGO MU KEFNE i po skoro tva e gre6ka 6tot na nego nemoje da mu se ugodi.. vqrno 4e i toi e pravil mn za men no za vsqka gre6ka ima i pro6ka ako daden 4ovek ne moje da prosti zna4i ne obi4a i ako ne si gotov da se promeni6 zaradi liubimiq 4ovek zna4i prosto ne go obi4ash dostatu4no ... i men mn me boli ot tova 6tot mn go obi4am i ne go razbiram kvo iska ot men no 6te se razbere...

puhchet0
04-27-2006, 13:56
vse edno slusham sebe si kato cheta tvoeto pismo..mi pri men sushto beshe taka.vapreki che tolkova mnogo me e naranqval az ostanah s nego,vupreki sichki obidi..neznam zashto se poluchava taka..moje bi s vremeto horata si omrazvat..no shtom ima chustva trqbva da se polojqt malko usiliq za da ne umre lubovta pomejdy vi..az taka napravih s moq priqtel..vupreki che moje bi trqbvashe da go zareja odavna..no nie momichetata sme takiva..

kaka_lara
04-27-2006, 15:27
не бих допуснала някой да се държи с мен така, особено човека който обичам O:)

moni4ka
04-27-2006, 20:01
Имала съм същия проблем като твоя преди време.По добре направи всичко възможно да го забравиш....колкото и да ти е трудно.Аз не намирах сили да го оставя... да го забравя...!А трябваше да го направя много по рано...!!!Ставаше все по лошо!!!Чувах какво ли не.. какви ли не обиди....!Няма смисъл...да търпиш всичко това....