PDA

View Full Version : kak da mu go kaja?



azito
04-24-2006, 17:58
ami zna4i zapoznah se s edno mom4e na posledniq lager na koito bqh...... mina dosta vreme ot togava.... toi se pointeresuva ot men...nameri me v skype..i az ne znam koi mu e kazal kak se pisha ta taka sega mi obqsnqva kolko mnogo me obi4a i taka oba4e az po nikakav na4in ne go haresvam... i ne znam kak da mu go kaja... iska sega v srqda da se vidim v daskalo .... i trqbva da otida zashtoto ina4e shte me zanimava pak po skype ......... oba4e ne znam kak da mnu kaja 4e ne go haresvam
az po skype se opitvah da go otblaskvam ama..........

p.s na 13 sam ](*,)

azito
04-24-2006, 18:11
pls pooomoooo6tttttttttttttttttt

sega pak mi pishe po skype i zapo4va ragovor s 'kvo stava milo' ](*,)

ProstoAz
04-24-2006, 18:16
Хаха, ами ще ти кажа един начин, който при повечето момчета действа и веднага им попарва ентусиазма: Като ти каже "Искаш ли да се видим утре" и ти: "Към колко?" и той каже какъвто и да е час ти казваш: "Няма да мога тогава, защото в 7:30 (примерно) имам среща с гаджето ми"! :lol: :lol: :lol:

azito
04-24-2006, 18:22
to tva mom4e e prosto unikat :evil: pisna mi postoqnno si izmislqm nqkvi pri4ini ve4e nai - nakraq she mu kaja 4e ne izpitvam sashtoto kolkoto i da e gadno i prqko ama...az opitvah opitvah...ve4e ne moga :smt009

ProstoAz
04-24-2006, 18:26
to tva mom4e e prosto unikat :evil: pisna mi postoqnno si izmislqm nqkvi pri4ini ve4e nai - nakraq she mu kaja 4e ne izpitvam sashtoto kolkoto i da e gadno i prqko ama...az opitvah opitvah...ve4e ne moga :smt009

И това е вариянт - ти си избираш в крайна сметка!
Мислех си, че не искаш да си толкова директна, но винаги това е най-добрият вариянт да "разкараш досадниците". :wink:

azito
04-24-2006, 18:35
offf :? mnogo e zal pita dali iskam da se vidim az kazah 4e sam zaeta toi mi kaza 4e laja :---) az mu kazah 4e etaka toi pita togava kakva e pri4inata az mu kazah 4e ne me kefi.............. i tuka nai-interesnoto pita me zashto :-s ..................... sega me moli pone za celuvka #-o lele trqq da e mn izpadnaaaal :-k

ProstoAz
04-24-2006, 18:57
Защо тогава просто не спреш да му пишеш в Скайпа и когато го видиш да не му обръщаш внимание? Какво му е трудното?
Казала си му каквото имаш да му казваш - от тук нататък сам да се оправя както си знае и както си може! :)

azito
04-24-2006, 19:14
hmmmm i tva e variant :mrgreen:

^npocTo^a3^f^ blagodarq ti ,4e mi otdeli vreme

mislq 4e temata e iz4erpana nqkoi moderator ako iska da q iztrie

L_i_z_I
04-24-2006, 19:51
Щом не го харесваш и не искаш да имаш нищо общо с него просто му го кажи.Знам,че звучи гадно,но ти така или иначе ще го отрежеш...може би трябва да го направиш по по-лек начин... :wink: :P

ProstoAz
04-24-2006, 21:47
...mislq 4e temata e iz4erpana nqkoi moderator ako iska da q iztrie

С това считам темата за приключена!
Благодаря!