PDA

View Full Version : Moderated:Омръзна ми,не останаха свестни хора !



bokluka
04-24-2006, 18:50
ne ostanaha svestni hora we. si4ki 4algari si4ki se praat na lo6i mom4eta pu6e6ti po 200 cigari na den ili malki kurvenca koito spat sas seki sre6tnat a o6te nqmat cic . Omrazna mi be !!!


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

ProstoAz
04-24-2006, 18:54
Така ще е - докато делиш хората на "чалгари" и "други".
Поогледай се - може пък проблемът да е и в теб! :wink:

04-24-2006, 18:58
dobre izlez v 9 4asa pri ndk i vij za kvo stava duma

ProstoAz
04-24-2006, 18:59
А за теб думата "хора" да не би да изчерпва значението си само с хората при НДК в 9 часа? (на които между другото бих задала въпроса - какво им е???)

04-24-2006, 19:04
abe ti mai ne si vijdala lo6ite selqni 4algar4eta sas zalizani per4emi

shadowflare
04-24-2006, 19:42
метал и техно rulzzzzz :smt067 :smt067

RoyTheReaper
04-24-2006, 20:07
vseki sam si izbira kakuv da bude. ako ne ti haresvat, stoi dale4 ot tqh.

favor_91
04-24-2006, 20:44
ne im obru6tai vnimanie i gotovo :::

ExTr3m3_GiRL
04-24-2006, 20:50
Абе защо се ядосваш въобще!!! :-k [-X Не им объщай внимание, ще се осъзнаят и те някои ден =; спокойно! И какъв си ти, че да ги съдиш? #-o :-k Всеки избира какъв да бъде и ти не можеш да го промениш

bokluka
04-24-2006, 21:09
da be pravi ste, ne gi suda!!!!, ne mi puka za tqx :)

^FaiNt^F
04-25-2006, 09:00
abe kvo ti puka za tqh ne moga da razbera? Kato te draznat-mi ne gi gledai we. Za kvo samo izli6no 6e se trovi6 s tqh :lol: Siurnu i tqhnoto mnenie za teb ne e po-razli4no de...da se nadqvame 4e 6e se osyznaqt edin den.....nqkoi ot tqh :lol:

GreenLadyM
04-25-2006, 09:27
Ti nali ne si kato tqh!kakvo ti puka za nqkakvi koito dori ne poznavash!Tova si e tqhniq izbor kakvo da budat...

rosskata
04-25-2006, 09:32
:smt013 И на мен ми е писнало от ограничени хора като теб, които определят хората по музиката която слушат или по начина по койтосе обличат ,но не се опалквам, нали?

stop_the_war
04-25-2006, 19:21
нашълно съм съгласен с човека. просто се е нагледал на кретения.
деленето на "чалгари" и "други" не е много точно, но повечето чалгари, които познавам са изключително ограничени хора, някои дори са тъпи (ама супер тъпи, даже нещо като бавен е един), познавам чалгар, който е много приятно момче. Познавам и метал, който е изключителен кретен.
знаете ли за оная теория за Das Man на екзистенциалистите. мисля че точно тва е за което говорим, за ограничени, повърхностни хора
за които е по-важно как са облечни (дали за дънките им са 130 или 150) по-важно им е да имат телефон, който да съчетава изчислиелната мощ на Пентагона и да мисли вместо тях докато то им свири "кажи, че ме обичаш" и цъкат на някоя безмислена java - игричка, отколкото да живеят. разбира се любимите им филми са Американски Пай, или някои там идиотски блокбастер с бюжет, колкото да сложи край на глада в света, за книги да не говорим.


аиде сега всеки, които пише тука да ми отговори на 4 важни въпроса:
1) коя е любимата ви песен?
2) а любимата книга?
3) а любимия филм?
4) кой е написал "Две хубави очи"?

midnight...
04-25-2006, 20:29
докато има тесногръди и ограничени хора като автора на темата няма да стане друго яче

Temptation
04-25-2006, 21:55
Tesnogryd ili ne...si e prav.Ne moje vseki den da si zaobikolen ot nqkvi absolutni alkoholici i "mom4enca",koito se mislqt za veliki poneje pu6at treva po terasite,kriejki se ot majkite si i da ne se zamisli6 pone malko za tova kakvi hora ima naistina.Az absolutno se pritesnqvam za byde6teto,ne za moeto,poneje az si mislq 4e 6te uspeq da ostana nastrana ot tova......no mom4etata i momi4etata na po 11-12 godini lesno se zaplenqvat ot podobni ideali.

white_chik
04-26-2006, 08:26
нашълно съм съгласен с човека. просто се е нагледал на кретения.
деленето на "чалгари" и "други" не е много точно, но повечето чалгари, които познавам са изключително ограничени хора, някои дори са тъпи (ама супер тъпи, даже нещо като бавен е един), познавам чалгар, който е много приятно момче. Познавам и метал, който е изключителен кретен.
знаете ли за оная теория за Das Man на екзистенциалистите. мисля че точно тва е за което говорим, за ограничени, повърхностни хора
за които е по-важно как са облечни (дали за дънките им са 130 или 150) по-важно им е да имат телефон, който да съчетава изчислиелната мощ на Пентагона и да мисли вместо тях докато то им свири "кажи, че ме обичаш" и цъкат на някоя безмислена java - игричка, отколкото да живеят. разбира се любимите им филми са Американски Пай, или някои там идиотски блокбастер с бюжет, колкото да сложи край на глада в света, за книги да не говорим.


аиде сега всеки, които пише тука да ми отговори на 4 важни въпроса:
1) коя е любимата ви песен?
2) а любимата книга?
3) а любимия филм?
4) кой е написал "Две хубави очи"?

mnoo vqrno.i vse pak ne mislq 4e trq da se delim na hora,koito slu6at 4alga i drugi.az slu6am mnoo 4alga i ne se smqtam za propadnala ili ne6to takova a ina4e
lubimata mi pesen-Bon Jovi always
lubimata mi kniga-Stivun King-Jivata fakla
lubim film-Huligani
a avtorut na dve hubavi o4i e qvorov

InHell
04-26-2006, 11:08
докато има тесногръди и ограничени хора като автора на темата няма да стане друго яче

Извинявай, но автора е много прав. И дори да не обръщаш внимаине на такива хора, цялата простотия и олигофрения просто те удря в челото, защото е навсякъде около теб. Знаеш ли как обичам някакви лекета, които още си акат в гащите(15-17) да ме гледат лошо, или същите от женски пол да се обличат по един и същ начин - като курви!?
EDIT: не съм от Шопландия.

teenkopele
04-26-2006, 11:44
Освен хората, за които ти казваш, има и много други. Замисли се. :) Успех. :wink:

stop_the_war
04-26-2006, 13:57
нашълно съм съгласен с човека. просто се е нагледал на кретения.
деленето на "чалгари" и "други" не е много точно, но повечето чалгари, които познавам са изключително ограничени хора, някои дори са тъпи (ама супер тъпи, даже нещо като бавен е един), познавам чалгар, който е много приятно момче. Познавам и метал, който е изключителен кретен.
знаете ли за оная теория за Das Man на екзистенциалистите. мисля че точно тва е за което говорим, за ограничени, повърхностни хора
за които е по-важно как са облечни (дали за дънките им са 130 или 150) по-важно им е да имат телефон, който да съчетава изчислиелната мощ на Пентагона и да мисли вместо тях докато то им свири "кажи, че ме обичаш" и цъкат на някоя безмислена java - игричка, отколкото да живеят. разбира се любимите им филми са Американски Пай, или някои там идиотски блокбастер с бюжет, колкото да сложи край на глада в света, за книги да не говорим.


аиде сега всеки, които пише тука да ми отговори на 4 важни въпроса:
1) коя е любимата ви песен?
2) а любимата книга?
3) а любимия филм?
4) кой е написал "Две хубави очи"?

mnoo vqrno.i vse pak ne mislq 4e trq da se delim na hora,koito slu6at 4alga i drugi.az slu6am mnoo 4alga i ne se smqtam za propadnala ili ne6to takova a ina4e
lubimata mi pesen-Bon Jovi always
lubimata mi kniga-Stivun King-Jivata fakla
lubim film-Huligani
a avtorut na dve hubavi o4i e qvorov


е явно ти не си повърхностна, ама пак чалгата хвърля сянка на съмнение относно интелекта ти. Направо не знам кво намирате в тая музика.

hamsterka
04-26-2006, 14:34
vseki ima pravoto da se pravi na guzar,no osnovniqt problem e 4e istinskite guzari i pi4ove i pi4ki sa na iz4ezvane...kakvo ti puka za tezi v 9 4asa na ndk(puk i az hodq po tva vreme)i smeq da tvurdq 4e ne sum propadnala i kurva,koqto se 4uka sus seki...ne moga da razbera jiznenovajniq ti problem...

bibata_sf
05-01-2006, 10:28
abe kvo zna4enie ima dali na ndk ili v nqkoe selo ima navsqkade kurvolqci ot krai vreme no tova ne e ot 4algata a prosto povedenie na koeto muzikata ne vliae tva e mnooo tupo 4algar ,metal ,rapur nali e muzika we ebasi koi kvato mu haresva

rosskata
05-03-2006, 14:15
аиде сега всеки, които пише тука да ми отговори на 4 важни въпроса:
1) коя е любимата ви песен?
2) а любимата книга?
3) а любимия филм?
4) кой е написал "Две хубави очи"?

:arrow: Dream On - Aerosmith
:arrow: "Обратният път"- Ремарк; "Кво Вадис"- Сенкевич
:arrow: Списъкът на Шиндлер, Изкуплението Шоушенк, Вчера, Отвори очи.
:arrow: Яворов...


...И сега кво? :shock:

SEXtreme
05-03-2006, 14:19
тесногръди сте ве, хора...

white_chik
05-03-2006, 20:38
докато има тесногръди и ограничени хора като автора на темата няма да стане друго яче

Извинявай, но автора е много прав. И дори да не обръщаш внимаине на такива хора, цялата простотия и олигофрения просто те удря в челото, защото е навсякъде около теб. Знаеш ли как обичам някакви лекета, които още си акат в гащите(15-17) да ме гледат лошо, или същите от женски пол да се обличат по един и същ начин - като курви!?
EDIT: не съм от Шопландия.

i kakva to4no e tvoqta predstava za kurva?

05-04-2006, 06:27
vseki sam si izbira kakuv da bude. ako ne ti haresvat, stoi dale4 ot tqh.
imenno :) kakto kazaha po-nagore moje i problema da e w teb.. ne mislish li che e dosta glupawo da opredelqsh horata po towa kakaw stil muzika slushat?na koito kakwoto mu hareswa towa shte prawi :P