PDA

View Full Version : ne6to koeto iskam da spodelq



SANDDRA
04-24-2006, 19:16
Na skoro se vurnah ot Avstriq! Bqh na ekskurziq! Vpe4atleniqta mi sa slednite: Bulgariq izob6to ne e pod nivoto na durjavite ot zapada-imame si vsi4ko Razlikata e samo edna no su6testvena-horata pazqt 4ista sobstvenata si durjava ! V sf ima tolkova grozni gledki osobeno okolo blokovete- navsqkude bokluk ! Nie bulgarite pazim samo v apartament4eto si a otvun moje da e ko4ina! Mislq 4e trqbva da se zamislim nad tova, za6toto samo ot nas zavisi dali 6te jiveem v 4ista durjava! :wink:

vra4ka
04-24-2006, 19:32
Е то най-голямата мръсотия е в София. В другите градове си е много чистичко. А и се различаваме по още много неща. Например заплати и такива неща.
България си е много хубава от страна на природни дадености и хора, но инфраструктурата ни, управлнието ни е далеч от Австрия.

teenkopele
04-24-2006, 23:18
Е то най-голямата мръсотия е в София. В другите градове си е много чистичко. А и се различаваме по още много неща. Например заплати и такива неща...

И аз мисля така. :wink:

rosskata
04-25-2006, 09:51
:? Не е вярно че в София е най- голяма мръсотия. Във всички по-големи градове е така... Във Варна със сигурност. Центъра е чист и изблизан чак, свиеш ли към кварталите... :shock: Ужас...

MaLkO`4OvE4E
04-27-2006, 13:43
амии.. аз мога само да ви кажа че всъщност България наистина си има всичко(но по малко)! :) пък и знам,че за проблемите си не трябва да обвинявам страната си..но не съм виждала майка ми от..ухх колко станаха вече мдам 4 години яко аа? :) :((( а така ми липсва !и затова сам сагласна,че страната ни се отличава от другите и със заплаите..лялялял :)

SANDDRA
04-28-2006, 15:40
Tova za zaplatite e qsno-bqh v ku6tata na edno momi4e (avstriika) bez ba6ta i s maika lelka v detska gradina oba4e v kakva ku6ta jivee6e! Az vi govorq na pruv pogled kakvi razliki se zabelqzvat! Za tova s bokluka samo nie sme si vinovni! Kato gledam v gradinkite maikite s detsata-takuv bokluk pravqt-fasove,4a6ki ot kafeta kakvop li ne! I kakuv primer davat na detsata si , prosto ne e istina!

ht_7j
05-11-2006, 18:32
Syglasna sym steb. :arrow: Ima nqkoi neshta, za koito pravitelstvoto ne e vinovno.

doctordre
05-11-2006, 18:40
не си права, и апартаментчетата си не пазим, ела да ми видиш стаята :lol:

tainstvenata
05-12-2006, 22:00
Bulagiq e mn krasiva dyrjava i imame da se gordeem s mnogo ne6ta no naistina trqbva da se zamislim 4e ako nie ne q opazim 4ista nikoi nqma da gy napravi.. ako vseki si izhvyrlq na mqstoto v kosh4eto bokluka.. si4ko 6i e po dobre

Eimi_{}
06-18-2006, 20:06
Не,ние нищо не пазим!Но не сички градове са затънали в боклуци...

KaMiKaDzE
06-28-2006, 10:36
На мене и така си ми харесва София.Предпочитам да тънеме в боклуци,отколкото да сме задръстени и ограничени като германците и англичаните.Манталитетът на обществото в западните страни ги кара да пазят чисто,но ги прави консерви...

Slipped Away
06-30-2006, 14:30
Права си!и аз съм била в много западни държави,но те са толкова чисти,все едно току що са изметени,а всъщност по тях минават стотици хора!Трябва да се замислим за нашата родина!

anytuoy
06-10-2011, 18:56
:? Не е вярно че в София е най- голяма мръсотия. Във всички по-големи градове е така... Във Варна със сигурност. Центъра е чист и изблизан чак, свиеш ли към кварталите... :shock: Ужас...


чак пък ужъс....айде моля ти се! ;)

Nakadah
06-10-2011, 23:24
:? Не е вярно че в София е най- голяма мръсотия. Във всички по-големи градове е така... Във Варна със сигурност. Центъра е чист и изблизан чак, свиеш ли към кварталите... :shock: Ужас...


чак пък ужъс....айде моля ти се! ;)

И ква беше целта да вдигнеш 4 годишна тема?