PDA

View Full Version : Изненада за приятел



_lady_
04-24-2006, 19:22
Извинявам се,че цяла тема правя,но бих искала да помоля вас,да ми предложите някакви идеи,с които да изненадам приялел-много ценен,за именния му ден.
Има време до този ден-става дума за Гергьовден,но искам да измисля нещо по-различно,по-оригинално,с което да го изненадам.
Нямам някаква определена идея,но искам да е нещо сладко.

Искам да ви опиша човека,за да добиете представа. На 20 е,ужасно сладък човек - имам предвид,че винаги е усмихнат,има невероятно чаровна усмивка,много позитивен е и се радва от най-малкото. Винаги е готов да помогне и ми е много ценен. :D
Искам да измисля нещо сладко като него. Било то нещо като подарък...или...не знам,честно казано шубе ме е да не ви объркам. Но всякакви идеи ще са добре дошли. Надявам се да проявите интерес :D и да ме насочите с нещо интересно в някаква посока.

_lady_
04-28-2006, 13:59
Никой не дава идеи :roll: :-k :(

terry
04-28-2006, 14:05
Mi spored men my podari ne6to veselq6ko!Naprimer po cvetarskite magazini i nqkoi antikvarni se prodavat purcelanovi igra4ki,koito sa mnogo sladki!Ima sqkvi-trol4eta,djujeta,me4eta,ovci!Vsi4ko moje6 da nameri6!Az sam taka kogato neznam kakvo da podarq na nqkoi mu podarqvam takava igra4ka i priqtelite im mnogo gi kefi,6toto se pak te sa i sladki!No ti si re6i!

Loshotia
04-28-2006, 14:38
^Това е много добра идея, но и не забравяй картичката. Ако си някой арт пърсън може сама да я измайсториш и напиши нещо оригинално, което да се отнася само до него.

^FaiNt^F
04-28-2006, 17:23
az pyk ne obi4am da mi se podarqvat suveniri :? samo sedqt na nqkoi raft i sybirat prah :lol: ....spored mene e po-dobre ne6to, koeto da mu napomnq za tebe-grivna ili ne6to ot sorta i vyprosnoto go opakova6 v mn mn opakov4ici-hartiiki, kutiiki ili tam kvot nameri6 taka 4e da mu trqbva vreme da si otvori podaryka :lol: i primerno tva da e pridrujeno ott ne6to kato plakat4e...moje ot kadastron ili tam kvot izmisli6, ma po-golqm da e...i s nqkyf marker pi6e6 zabavni misli, 6egi4ki, mydrsoti.....i nakraq da zavyr6i s ne6to, s koeto mu kazva6 kolko mn zna4ei za teb kato fr.....i mu kazva6 da si go zaky4i nqkyde iz tqh......iii taka......abe obyrkano stanaaa ma dano ti dopadne :lol: :lol: ae uspeh

_lady_
04-28-2006, 18:21
Благодаря ви.

pi6e6 zabavni misli, 6egi4ki, mydrsoti.....i nakraq da zavyr6i s ne6to, s koeto mu kazva6 kolko mn zna4ei za teb kato fr
Това и аз си го мислех,да е като допълнение :D Той е такъм човек,че цени тези неща.

Но по-скоро,бих искала някаква изненада да направя,не говоря толкова за подарък. :D
Няма да съм само аз. Ще сме няколко човека. За подарък все ще измислим.
Но искаме нещо друго,не знам и аз как да обесня :oops:
Задължително ще има балони. Много балони. Сега чоплим да измислим нещо забавно с балоните :D Мислим си,понеже,както казах е много сладък и много усмихнат,да вземем нещо сладко и усмихнато :lol: Стигнаме до извода - сладки с форманта на усмивки :-k или нещо такова O:) А отделно ще има специални пожелания,според случая със сладките :lol: .Абе да е забавно. Нещо от този сорт.
Още идеи,ще са добре дошли. Благодарна съм на вас с предишните постове. :D

stel4eto__
04-28-2006, 18:31
az pyk ne obi4am da mi se podarqvat suveniri :? samo sedqt na nqkoi raft i sybirat prah :lol: ....spored mene e po-dobre ne6to, koeto da mu napomnq za tebe-grivna ili ne6to ot sorta i vyprosnoto go opakova6 v mn mn opakov4ici-hartiiki, kutiiki ili tam kvot nameri6 taka 4e da mu trqbva vreme da si otvori podaryka :lol: i primerno tva da e pridrujeno ott ne6to kato plakat4e...moje ot kadastron ili tam kvot izmisli6, ma po-golqm da e...i s nqkyf marker pi6e6 zabavni misli, 6egi4ki, mydrsoti.....i nakraq da zavyr6i s ne6to, s koeto mu kazva6 kolko mn zna4ei za teb kato fr.....i mu kazva6 da si go zaky4i nqkyde iz tqh......iii taka......abe obyrkano stanaaa ma dano ti dopadne :lol: :lol: ae uspeh
opredeleno m iharesa ideqta da mu vzeme6 nqkakva grivna ili ne6to takova koeto kato go pogledne i da se se6ta vinagi za tebe i da sloji6 podaraka v nqkakva malka kutiika posle v malko po golqma i da go uviva6 v opakovki i kutiiki dokato stane po golemi4ko za da mu trqbva mnogo reme dokato go otvori mislq 4e 6te mu se zaradva :wink:

FikyScHetOo
04-28-2006, 20:16
Подари му нещо лично направено от теб. Той би се зарадвал много. Примерно идеята ^FaiNt^F + гривничка, която ти си направила+картичка която си направила. Би било чудесен подарък и самоят факт че си отделила време го прави много по-ценен

teenkopele
04-28-2006, 22:32
Както вече казаха, нещо направено лично от теб, би го израдвало супер много. :wink:

freestyler
04-29-2006, 17:46
toi priqtel li ti e(v smisal priqtel kato priqtel) ili ne6to pove4e]

_lady_
04-29-2006, 19:13
Не,просто приятел. :D