PDA

View Full Version : Tq ne e sa6tata



Love__DaLi
04-24-2006, 19:48
S priqtelkata mi sme zaedno ot okolo 8 meseca,v poslednite dni tq se darji adski ot4ujdeno,ne e sa6tata ;( dnes mi kaza 4e iskala da probva da bade s drug tei kato az sam i parviq,kaza 4e i trqbvat 2 dena da go opznae,i ako nestane ni6to 6e se varne pri men :-# naprao nemoga da si go predstavq 4e e istina,kakfo da pravq,obi4am q pove4e ot jivota si,vsi4ko davam za neq,no nemoga da dostigna do sarceto i ot tuk,tai kato sam ot drug grad
kakfo da pravq,davaite saveti plsss barzooo neiskam da q izgubq,tq e vsi4ko za men :|

648541
04-24-2006, 20:20
ohhh tova e mn hubavo 4e q obi4a6 tolkova mn :roll: oba44e mislq 4e tq ne te zaslujava pri tova koeto ti e kazala 4e ako ne stane s edin se vru6ta pri teb!Tq izob6to imala li e nqkvi 4uvstva kum teb. Mislq 4e tova ne e 4estno sprqmo teb.Predstavq6 li si kakva 6te e sled vreme :evil: A na kolko godini e tq???4e mi e mn interesno kolko godi6no momi4e 6te kaje takova ne6to :evil: :-k :-k

ExTr3m3_GiRL
04-24-2006, 20:25
Колкото и да ми е жалко да го кажа- съжалявам, но тя май не изпитва нищо към теб :cry: Това са само глупави оправдания [-( Незнам как да ти помогна наистина ](*,) Просто се бори за нея!!! Доказвай и колко я обичаш. Ако смяташ, че си заслужава за нея просто направи всичко възможно, за да спасиш връзката ви

Labelle
04-24-2006, 20:31
ами понякога при дълга връзка се случва такива неприятни размисли от сорта на какво изпускам. Много хубаво от нейна страна, че е споделила - държи на теб и иска да знаеш как се чувства. Спокойно можеше да излезе с другото момче няколко пъти без да разбереш за да провери как е с него. Аз съм на мнение , че понякога истината боли , но е по-добре то лъжата (въпреки че самата аз винаги лъжа). Не знам кофти е, но не бързай да вземаш крайни решения . Дай и глътка свобода да усети как е да си "млада и свободна" и не и се сърди. Просто се случва, не сте женени за да ти е обещала цял живот вярност и любов

Love__DaLi
04-24-2006, 20:32
kazva 4e me obi4a vse o6te,no iska da probva s drug,da probva ne6to razli4no,dade mi 2 dena,prez koito 6tqla da re6i kakfo 6te pravi,a az prez tiq 2 dni 6te umra ot bolka,samo kato si predstavq kfo moje da pravi s drugiq,naprao mi se kasa sarceto :smt010

The Interceptor
04-24-2006, 20:37
Определете си среща някъде, отиди при нея и без да казваш нищо я целуни по няй-страстният начин по които можеш :smt008 , ако и след това пак иска да пробва да бъде с друг ... просто няма смисъл да страдаш. Успех [-o<

648541
04-24-2006, 20:39
lelel gorkiq predstavqm si kak se 4uvstva6.Sega napravo mi idva da nz kakvo :evil: kak moje da ti pri4inqva tova lelelle :evil: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) a i az ne moslq 4e te obi4a ako te obi4a6e nqma6e da ti pri4ini tova na koeto te podlaga sega :roll: nz pomisli mn dobre kakvo iska6 pogovorete si s neq i kakvoto re6i tq tova za6toto vruzkata vi sega e v neini ruce
USPEH :roll:

honey_reflection
04-24-2006, 21:02
;( dnes mi kaza 4e iskala da probva da bade s drug tei kato az sam i parviq,kaza 4e i trqbvat 2 dena da go opznae,i ako nestane ni6to 6e se varne pri men

Kato e kazala taka, nishto ne moje da pomogne! Prosto ili ne e vzimala vruskata seriozno (vupreki che 8 meseca sa mn)..!! No ako te ostavi za drug i ne izleze, ne i pozvolqvai da se vurne pri teb, zashtoto ne mojesh da povolish da se durji s teb kato rezervno gadje!! A tova, che mn q obichash - shte potrqbva malko da postradash!!

04-24-2006, 21:12
AE VIE SI4KI KAKVO SI MISLITE...??? GORKIQ TOI...AZ, GLUPA4KATA, GO OSTAVIH..DA DA =D> :smt017 ](*,)
bonboneno^mace ti znai6 li 4e toi me e zarqzval 4-5 puti, 6toto mu bilo pisnalo ot men...i az vinagi dosega sum mu pro6tavala...a kak sum plakala i sum go molela da se vurne pri men..a? a? A? ](*,) :smt017 Obojavah fgo i toi go znae6eeeeeee!!!

Mi ok ama ve4e totalno se otdale4ih i ot4ujdih ot nego, ne moga pove4e :-k .... iskam i raznoobrazie, ot dr gradove sme....TOI OBI4A SAMO SEBE SI I PONEJE SAMO AZ GO PRAVQ 6TASTLIV I ZATUI ISKA DA SI ME VURNI...INA4E ME ZARQZVA6E I OBIJDA6E NALI :shock:

Love__DaLi
04-24-2006, 21:19
da zarqzvahte za nqkolko 4asa,6toto ponqkoga i men me hva6tat ludite ;( ,no nikoga ne poglednah kam druga ;( NIKOGA ,i vinagi stradah s teb kogato te bole6e ;( OBI4AM TE DALI ;((((((((((( ZAVINAGI

penywise
04-24-2006, 21:22
според мен мацката ти е ТЪПА, КУХА ЛЕЙКА...

"...искам разнообразие..."

ми събирай си чукалата и изчезвай бе някой да те е вързал?

Пич... в крайна сметка тя НЕ Е единственото момиче... с такова нещо между краката си!

Ай - със здраве

648541
04-24-2006, 21:23
AE VIE SI4KI KAKVO SI MISLITE...??? GORKIQ TOI...AZ, GLUPA4KATA, GO OSTAVIH..DA DA =D> :smt017 ](*,)
bonboneno^mace ti znai6 li 4e toi me e zarqzval 4-5 puti, 6toto mu bilo pisnalo ot men...i az vinagi dosega sum mu pro6tavala...a kak sum plakala i sum go molela da se vurne pri men..a? a? A? ](*,) :smt017 Obojavah fgo i toi go znae6eeeeeee!!!

Mi ok ama ve4e totalno se otdale4ih i ot4ujdih ot nego, ne moga pove4e :-k .... iskam i raznoobrazie, ot dr gradove sme....TOI OBI4A SAMO SEBE SI I PONEJE SAMO AZ GO PRAVQ 6TASTLIV I ZATUI ISKA DA SI ME VURNI...INA4E ME ZARQZVA6E I OBIJDA6E NALI :shock:


hahaha mili4ka vzemi se uspokoi.
Aaaa ti za tova li postupva6 sega taka za da si mu go vurne6 za tova koeto toi ti e kazval li??????????????E ne moga da te razbera za6to prosto ne mu kaza kusame i gotovo a ne da postupva6 s nego po tozi gaden ujasen i dolen na4in????????Po tozi na4in ti sama pokazva6 kakva si a si o6te na 15 a kazva6 4e iska6 raznoobrazie.... kakvo ti raznoobrazie.... v sexa li v kakvo.Prosto ne moga da razbera kakvo ne ti e dal 4e da go zareje6 taka ](*,) ](*,)
A tva 4e toi obi4a sebe si.. mi to vseki se obi4a be.na 1-vo mqsto e lubovta kum sebe si posle kum drugite..!!!
A i ne si predstavqm 4ovek kato nego koito ti govori tolkova hubavi ne6ta da te obijda :? :? :? :?

04-24-2006, 21:40
bonboneno_mace, spokoina sum...az mu kazah, 4e iskam da skusame, kazah mu go v prav tekst...no toi ne i ne!!!
I kato mu kazah da iz4akame 2dena da re6a, az go napravih kato negov kompromis, az mu kazah, 4e iskam da skusame, no toi ne 6te i da 4uva :( kakvo da pravq, KAK DA GO UBEDQ! UBEDETE GO VIE PLS, 4uvstvata mi izstinaha, az vinagi 6te si go obi4kam i vinagi 6te izpitvam nqkakfi 4uvstva kum nego, za6toto mi puka za nego...iii mi e adski gadno, kogato toi pla4e za men i mu e mu4no :? naprao o4ite mi se nasulzqvat ot bolka, no vsi4ko prikliu4i...kak da mu go obesnq po-dobre...
A nai-glupavoto, koeto kaza, e, 4e sum se opitvala da mu vurna...az po vsq4eski se opitvam da go nakaram po-malko da strada (i toi go znae)....ama KAK ;( :-s :|

penywise
04-24-2006, 21:40
Батка... както преди години ми каза един приятел:

"Копеле не ме карай да те завържа на един стол и да видиш, че ще я изчукам пред теб - всичките са..." (знаете думата!)

teenkopele
04-24-2006, 21:54
Връзка от разтояние, хмммм...трудно, но не е невъзможно.
Казваш, че я обичаш много и то истиснки, което е много хубаво.
Остави я тя да реши с кого би била по-щастлива и каквото и да е нейното решение го приеми. Ако реши, че ще е по-щастлива с другия, я остави- ако истински я обичаш за теб би трябвало това тя да е щастлива, да е по-важно от това, тя да е с теб.
Замисли се. :)
Успех. :wink:

648541
04-24-2006, 21:56
bonboneno_mace, spokoina sum...az mu kazah, 4e iskam da skusame, kazah mu go v prav tekst...no toi ne i ne!!!
I kato mu kazah da iz4akame 2dena da re6a, az go napravih kato negov kompromis, az mu kazah, 4e iskam da skusame, no toi ne 6te i da 4uva :( kakvo da pravq, KAK DA GO UBEDQ! UBEDETE GO VIE PLS, 4uvstvata mi izstinaha, az vinagi 6te si go obi4kam i vinagi 6te izpitvam nqkakfi 4uvstva kum nego, za6toto mi puka za nego...iii mi e adski gadno, kogato toi pla4e za men i mu e mu4no :? naprao o4ite mi se nasulzqvat ot bolka, no vsi4ko prikliu4i...kak da mu go obesnq po-dobre...
A nai-glupavoto, koeto kaza, e, 4e sum se opitvala da mu vurna...az po vsq4eski se opitvam da go nakaram po-malko da strada (i toi go znae)....ama KAK ;( :-s :|

we ti razbira6 li kolko e unizitelno da ti kajat 4e iska6 raznoobrazie i to po na4ina po koito si go kazala ti?????????????? :evil: :evil: Napravo si go srinala az daje se o4udvam kak ne ti teji na suvesta haha kak go kazah samo :-# emi ako tova e re6enieto ti,4e ne iska6 da ima6 ni6to ob6to s nego,taka da e tvoe si e,no ti edva li 6te nameri6 mom4e koeto da te obi4a tolkova mn kolkoto nego!!!!!!Vupreki 4e mislq 4e ti 6te sujalqva6 mn sled tova ](*,) ](*,) ](*,) no 6te e tvurde kusno za da se vurne6 nazad.
ne pravi tazi gre6ka [-X
no kakto kazah re6enieto si e tvoe #-o

04-25-2006, 11:26
ами понякога при дълга връзка се случва такива неприятни размисли от сорта на какво изпускам. Много хубаво от нейна страна, че е споделила - държи на теб и иска да знаеш как се чувства. Спокойно можеше да излезе с другото момче няколко пъти без да разбереш за да провери как е с него. Аз съм на мнение , че понякога истината боли , но е по-добре то лъжата (въпреки че самата аз винаги лъжа). Не знам кофти е, но не бързай да вземаш крайни решения . Дай и глътка свобода да усети как е да си "млада и свободна" и не и се сърди. Просто се случва, не сте женени за да ти е обещала цял живот вярност и любов
To4no taka, ako q obi4a6, q poslu6ai :roll:

slynceto_f
04-25-2006, 11:53
Батка... както преди години ми каза един приятел:

"Копеле не ме карай да те завържа на един стол и да видиш, че ще я изчукам пред теб - всичките са..." (знаете думата!)

И ко.. то следователно и майка ти трябва да е такава.. Стига глупости. Всеки човек е индивидуален или може би просто хората се делят на типове без значение техния пол. Ама ня значение за това трябва направо нова тема да се отвори javascript:emoticon(':wink:')

Krem4eto
04-25-2006, 13:28
За двамата:
Не ви знам историята,дори не ви познавам :-s , но все пак можеше да си оправите отношенията наживо,а не по форумите :idea:

За него:По това,което тя написа във форумите всичко е свършило между вас :(

За нея:Ти казваш,че го обичкаш ама като какво?(като приятел,като нещо повече...)


П.П. Изяснете се на 4-ри очи!!!