PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Искам да ме покани да излезем !!!



biskvitena_tortichka
04-24-2006, 19:49
:!: Bqh hvyrlila oko na edno mom4e ot kv,zagovorih go nqkolko pyti nqkykvi ob6ti ne6ta si govorihme,za6toto mn 4esto go sre6tax i v kraina smetka re6ih da se prejalq.Posle zapo4nahme da se pozdravqvame mn milo,mn hubavo mi se usmihva6e.Posle toi po4na sam da me zagovarq.4udeh se kak da izlqza pone malko s nego za da go poopoznaq pove4e.Tiq dni kato se zasqkohme pak se okaza,4e sme trygnali za mn blizki mesta i se razhojdahme zaedno.Mn hubavo si govorihme toi be6e mn mil i dobri4yk kym men.Toi se useti,4e se pritesnqvam govoreiki si s nego nz dali e za dobre amaaa.Za jalost me dostra6a nakraq da mu dam nomera si,a i toi ni6to ne kaza.V4era pak se vidqhme,toi mi se zaradva pogovorihme malko,no samo tova.Iskam toi da me pokani nqkyde da izlezem ne samo da raz4itame na slu4ainost,da mi poiska nomera ne6to takova.Nzzzz mn me e strah,4e ne6to 6te se provali.Kakvo da pravq v byde6te,ubyrkvam seee mn se strahuvam,za6toto use6tam,4e hlytnah.Dnes se vidqhme,ne bqhme sami i dvamata i se pozdravihme samo.A sega kakvo?????Imam li 6ansove. :-s :-s

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

04-24-2006, 21:04
Имаш разбира се, просто ти трябва да направиш първата крачка. Покани го на кафе, на кино или просто се разхождайте из града/парка. Говорете си за общи неща, виждайте се всеки ден и така малко по малко ще започнете да намирате общ език и се надявам нещата между вас да се получат :wink: Успех

ycMuBkaTa
04-24-2006, 21:16
Естествено, че имаш шансове.
Явно на момчето не си му безразлична. Няма какво да се притесняваш. Трябва да вярваш, че всичко ще се нареди.
А както те посъветваха вече покани го ти някъде. Съмняваме да те отреже.

ATAKABG
04-28-2006, 02:55
еми доколкото разбирам и той не е безразличен,така че съмнявам се да те отреже ако ти го поканиш. така че няма от кво да се притесняваш,а действай.

FikyScHetOo
04-28-2006, 07:29
Съгласна съм, че трябва да го поканиш да отидете някъде заедно :) Така ше покажеш че той е нещо за теб и му даваш зелена светлина. И ако той изпитва нещо към теб ще действа

black_dimond
04-29-2006, 09:20
pokanigo i ne se pritesnqvai nqma stra6no 6e se spravi6 :wink:

sexy_dizzy
04-29-2006, 11:34
Окей,покани го,обаче сигурна ли си,че си няма приятелка?Представи си да има-как би се почувствала,кофти нали??Например поговорете още малко и така случайно го попитай.Ако каже не-супер!А ако и той те попита-има надежда!

Krem4eto
04-29-2006, 16:30
Охооо трябва да си дадеш GSM-а!!!И ако трябва ти го покани/какво пък/ :) ХаЙдЕ уСпЕх!!!

biskvitena_tortichka
04-29-2006, 17:28
Amii vsy6tnost si nqma priqtelka za sega,noooo skoro...Primerno dnes se slu4i ne6to mn nepriqtno.Do dnes vsi4ko vyrve6e super zaka4ahme se toi mn me zaglejda6e i vsi4ko ok.Az ne si davah mn zor vikam si imam vreme trqbva da ne byrzam za da ne dopuskam gre6ki.Nooo dnes.....zna4i toi jivee 2 etaja pod men.Dnes kakto si sedeeh v ky6ti 4uh glASove ot etaja mu vikam si q da provera kvo stava.Otivam az i kvo da 4uq,toi razpravq6e na nqkogo,mn dobre poznah glasa mu,4e mn iskal da mu zvanne toq 4ovek,s koito govore6e,4e pak trqbvalo da se vidqt,abe nekvi takiva,kaza mu,4e toku6to mu e dal nomera si i trqbvalo da mu zvanne vyprosniq 4ovek,li4e6e si,4e go poznava mnogo ot skoro.Sy6to taka tam ima6e o6te edno mom4e s nego,a na 4oveka,s koito moq lubim govore6e ne uspqh da mu 4uq dobre glasa.Posle kato poglednah prez prozoreca vidqh,4e e nqkva dea znam kva e.No....e bila u tqh,qvno be6e ot tova koeto 4uh,4e vse o6te nqma ni6to mejdu tqh,no syvesen skoro...koi znae.Stana mu mn gadno.I sega ako ne predpriema ne6to seriozno...tiq dni 6te go izguba,a nqma da go prejiveq prosto.Kajete mi pls...ne6to 6toto ujas.Az sym dlyjna ne6to da napravq,no kakvo 6te e nai-dobre.Kajete naistina sym v nujda.

Krem4eto
04-30-2006, 10:41
Amii vsy6tnost si nqma priqtelka za sega,noooo skoro...Primerno dnes se slu4i ne6to mn nepriqtno.Do dnes vsi4ko vyrve6e super zaka4ahme se toi mn me zaglejda6e i vsi4ko ok.Az ne si davah mn zor vikam si imam vreme trqbva da ne byrzam za da ne dopuskam gre6ki.Nooo dnes.....zna4i toi jivee 2 etaja pod men.Dnes kakto si sedeeh v ky6ti 4uh glASove ot etaja mu vikam si q da provera kvo stava.Otivam az i kvo da 4uq,toi razpravq6e na nqkogo,mn dobre poznah glasa mu,4e mn iskal da mu zvanne toq 4ovek,s koito govore6e,4e pak trqbvalo da se vidqt,abe nekvi takiva,kaza mu,4e toku6to mu e dal nomera si i trqbvalo da mu zvanne vyprosniq 4ovek,li4e6e si,4e go poznava mnogo ot skoro.Sy6to taka tam ima6e o6te edno mom4e s nego,a na 4oveka,s koito moq lubim govore6e ne uspqh da mu 4uq dobre glasa.Posle kato poglednah prez prozoreca vidqh,4e e nqkva dea znam kva e.No....e bila u tqh,qvno be6e ot tova koeto 4uh,4e vse o6te nqma ni6to mejdu tqh,no syvesen skoro...koi znae.Stana mu mn gadno.I sega ako ne predpriema ne6to seriozno...tiq dni 6te go izguba,a nqma da go prejiveq prosto.Kajete mi pls...ne6to 6toto ujas.Az sym dlyjna ne6to da napravq,no kakvo 6te e nai-dobre.Kajete naistina sym v nujda.

Действай няма никакво време!!!Кажи му че го харесваш и му поискай телефона и му дай твоя!!!И....УСпех!!!

05-01-2006, 16:49
Amii mislq,4e trqbva da mu predloji6 da se porazhodite.Sled kato se e dyrjal mn milo s teb dosega sigurno i sega 6te e taka.Taka vsi4ko 6te e izqsni.A za onazi o6te ni6to nqma mejdu tqh.A i ne e syvsem sigurno,4e toi ima za cel da byde s neq.Moje da i e dal nomera si za da mu kaja ne6to ili nz,no vse pak ako e mislel da q svalq toi 6te iska neiniq nomer,za da q kani na sre6ta,no nz tova moje da zna4i mn ne6ta,tyi 4e nai-pravilnoto e da mu predloji6 razhodka.I posle da stava kvoto 6te vajnoto e,4e ti si napravila tova koeto trqbva:)

otchaqnata
05-12-2006, 10:37
opredeleno ima6 6ansove deistvai 6toto ako iz4aka6 moje i da nqma6 vtori 6ans a vqrvai togava mn boli

jadna_za_lubov
05-12-2006, 13:17
Охооо трябва да си дадеш GSM-а!!!И ако трябва ти го покани/какво пък/ :) ХаЙдЕ уСпЕх!!!
dam to4no taka :)