PDA

View Full Version : Искам руси кичури но майка не ми дава!



an0nimka
04-24-2006, 20:30
Ей хора здравейте преди да ви кажа какво ме мъчи да ви поздравя за готиния саит =D> :roll: имам едно малко проблемче искам да си направя руси кичури но майка ми не ми дава.. знам че това е много тъпо но съм сигурна че ще ми помогнете.. на 14 години съм и майка ми е много консервативна !! моля ви кажете ми как да я обедя защото ситуацията е :smt014 :( :( :( :( :( :(

az samata
04-24-2006, 20:42
Emi ponacupi se malko ne i govori da vidish kak shte umekne kaji i istinata 4e e konserva...... :-# NE MUL4I!!!!!!!!!!!

an0nimka
04-24-2006, 20:46
da e to ako stavashe s cupene :( naprao.. nqmam turpenie da stana na 18 godiniq da q udarq :lol: vika mi che sam bila oshte malka .. a puk na 14 godini ne smqtam.. na moite priqtelki maikite sa mnogo razbrani a puk moita maika mn se pritesnqva za men

L_i_z_I
04-24-2006, 20:49
Обясни на мйка си,че вече не си толкова малка,и че имаш нужда от промяна.Кажи и,че няма нищо лошо да си направиш кичури,все пак това не е като цялостното боядисване и косата не гори чак толкова много :wink:

an0nimka
04-24-2006, 20:52
off ako sttavashe tolkoz lesno.. to tui ne e choek :cry: :x

04-24-2006, 22:00
Еми и на мен не ми даваше ... аз отидох и си направих без нейното знание. Като ме видя вече нищо не можеше да направи.Същото се случи и като си боядисах цялата коса и когато си сложих обица на езика (за което малко ми се сърдеше)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-24-2006, 22:47
ti si gi napravi pyk tq nema da ima kfo da kaje kato "belqta e svarshena" osven ako ne te postrije 0 nomer ma tfa shte e ba*i maikata 8-[

^FaiNt^F
04-25-2006, 09:06
emi ako ne stava s dobro-otiva6 na frizior i prosto si pravi6 ki4urite i q izpravq6 pred svyr6en fakt. E sigurnu i az ne bih dala na 14 godi6nata mi dy6terq ma kakto i da e :lol:

"naprao.. nqmam turpenie da stana na 18 godiniq da q udarq"-trea si mngoo typa 4estno 4e da iska6 da udari6 maika ti za edno takova ne6to :!:

an0nimka
04-25-2006, 09:11
ne e luda li si kak sha q udarq prosto sa bazikam :-s tq ma e gledala i az sq da q udarq :evil: gluposti :)

БонбоНиера
04-25-2006, 09:16
Толкова ли е важно за теб да имаш руси кичури?
А майка ти защо не ти дава да си направиш?
Питай я - може наистина да има сериозно основание.
Преди време аз също исках, но с времето с помощта на мама се разубедих (тя също беше против като твоята) - някак си доста "циганско" ми изглежда, без да се обиждаш. Е, айде, успех в убеждаването все пак.

бай дъ уей защо не погледнеш и мойта тема - съчувствам ти абсолиутно защото имам точно същите проблеми и аз :(

Death^Forever
04-25-2006, 10:24
Хм, лично аз не обичам каквито и да е кичури, но...твоя си работа.
Ако за такива дреболии не се разбираш с нея, то направо не знам как ще оцелеете заедно..нещата се решават с дискутиране, не с мрънкане, не си пет годишно..

Composure
04-25-2006, 11:41
аз съм на 12 и ще се изрусявам тва лято :-D и майка ми отначало мн мн не искаше обаче и показах 1 мн яки прически като на оня доло дето мърда в подписа ми и тя ги хареса и ми разреши да се изруся пробваи да и покажеш кво искаш да направиш с косата си :)

gia_bs
04-25-2006, 13:27
Така поредния "невероятно огромен" проблем... виж пиле шарено..
На 14 си... не си ли още мъничка да си тормозиш косата.... ехеее ще имаш цял живот да го правиш... Щом мама не дава дори след като си се тръшкала, ревала, и прочие значи така е най-добре... пък и русо (нямам нищо против русите хора, самата аз съм руса, но естествена)... че и кичури... не че нещо ама вече кичуите на са отдавна на мода... а и ако имаш светла коса лятото ще просветлее повече...я вместо да си кривиш душицата за глупости не се занемаеш с нещо по-смислено...

Sabrina27
04-25-2006, 14:12
Govori s ba6ta ti :twisted:

an0nimka
04-25-2006, 18:36
ei hora mnogo mersi za suvetite :oops: dori i da ne uspeq da q obedq nqa da sa surdq :? mersi mnogo vinagi ako ima nesty sh razchitam na vas ! O:) O:) O:)

midnight...
04-25-2006, 21:19
порасни малко и може би ще проумееш че не искаш да си една от стадото

MTV_GIRL
04-29-2006, 16:46
MI OBQSNI I ZNA4I KAJI KOLKO MNOGO DECA IMAT KI4URI I KAK NI6TO IM NQMA !! NACUPI I SE NE I GOVORI KATO TI GOVORI VRATVA6 SI ZADNIKA I NE I OBRA6TA6 VNIMANIE I 6TE VIDI6 KAK 6TE OMEKNE I 6TE TI DADE !!! I AZ BQH TAKA NE MI DAVAHA DA SI PROBIQ PAPA AMA SEGA AMA SEGA SAM S OBICA !!! TRQBVA DA SI GOLQM INAT AMA ADCKI MNOGO GOLQM INAT !!!

stel4eto__
04-30-2006, 17:48
Еми споко и аз искам да си боядисам косата,ама цялата черна и мама ми е казала,ако искам толкова много да я боядисвам,ама после сьм щяла да сьжаляжам и за това ще изчакам още малко да видя дали ще си променя решението и като гледам май е по-добре да не си я боядисвам щото и без това я тормозя...Та за това моят сьвет е да не бьрзаш,имаш толкова много време да го направиш просто изчакаи още поне полужин година,ако не цяла и тогава,ако все още толкова много си навита даваи и го направи тайно,защото твоето решение няма да се е променило,но и това на маика ти ще си е сьщото и тя пак няма да ти дава.Но все пак помисли и за това,което ти каза midnight... -едва ли след 1 година все още ще искаш да си една от русото стадото :!: [-X Айде и внимавай да не оплескаш нещо!

Galena
04-30-2006, 18:08
napravi kato mene maika ne mi dava6e da si probiq pypa ama kfo stana otidoh i si go probih i kat se pribrah 6te6e da polu4i infarkt ama go prijivq
napravi si ki4uri i gotovo

*Poli*
05-10-2006, 16:00
Така поредния "невероятно огромен" проблем... виж пиле шарено..
На 14 си... не си ли още мъничка да си тормозиш косата.... ехеее ще имаш цял живот да го правиш... Щом мама не дава дори след като си се тръшкала, ревала, и прочие значи така е най-добре... пък и русо (нямам нищо против русите хора, самата аз съм руса, но естествена)... че и кичури... не че нещо ама вече кичуите на са отдавна на мода... а и ако имаш светла коса лятото ще просветлее повече...я вместо да си кривиш душицата за глупости не се занемаеш с нещо по-смислено...
Много добре сформулирано. На същото мнение съм.

mynichka
09-27-2008, 11:26
м на мен русите кичури вече не ми харесват ..преди имах и ужасно трудно изразства косата + това цъфти .. но ти решаваш дали искаш или не

verdjitO
11-14-2008, 15:39
ми кажи и '' мамо ако завърша по еди-кой си предмет със 6 или 5 или 4 ще ми дадеш ли'''
по-ефективния начин '' искам за рожденния ден руси кичури''
^ тоя втория при мене винаги действа :)

Biskfitka
11-14-2008, 17:06
и аз за рождения ден ги исках и ми даде (ставах на 14) ама темата е от 2006-та :? :o

Veneta Gocheva
06-18-2012, 19:54
и аз за рождения ден ги исках и ми даде (ставах на 14) ама темата е от 2006-та :? :o

az sam na 13 i moqta maika ne dava kaza 4e ako si napravq 6te ne postriji 0 nomer

Veneta Gocheva
06-18-2012, 19:56
daite nqkakvi saveti

Reenata
06-18-2012, 19:56
az sam na 13 i moqta maika ne dava kaza 4e ako si napravq 6te ne postriji 0 nomer

пиши на кирилица беее .... ;xx

Reenata
06-18-2012, 19:58
ти сериозно ли и вярваш ,че ще те постриже 0 номер ? ?Тя да не е луда. Аз исках да се боядисам,майка ми не ми даваше ,направих го и ме хареса ... :) еее не съм 0 номер. .. те не го казват на сериозно. .. мажи се и я постави пред свършен факт !!! на 14 съм ;dd

LadyDi
06-19-2012, 07:07
Reenata, добре ли си душата? Какво си се присъединила към кирилица-тийм 4 години по-късно. Не вдигай стари теми, освен ако не те интересува нещо по-специфично. Да не се караме излишно :)