PDA

View Full Version : Проблем с момиче което не ме харесва



nPoCTo^oTka4eH
04-24-2006, 20:30
Значи харесвам едно момиче но то нз дали ме харесва сигурно не. Та кажете ми как да постъпя за да започне да ме харесва. Благодаря на всички предварително !!! Искам да тръгнем но кат не ме харесва ко да направая хелп плс !!! 10х на всички писали в темата ми

ExTr3m3_GiRL
04-24-2006, 20:42
Хах еми щом не те харесва...не можеш ДА Я НАКАРАШ!!! Е може да се опиташ да я впечатлиш с визия държание....пофлиртувай с нея...сваляй я....но щом не те е харесала...тя си е изградила мнение за теб ии малко трудно ще го промениш! И все пак УСПЕХ!!!

The Interceptor
04-24-2006, 20:49
Ами .. покания на кафе или нещо такова, но го направи с някакъв по-шегаджииски начин. Става въпроос да я накараш да поддаде като тя си мисли че ня изпитваш нищо към нея. Посля я накарай да повторите и постепенно започвай да я свалш .. прави и комплимент, цветя такива работи .. :)

pechomuh_f4e _
04-24-2006, 21:25
q ne se praite vsi4ki " kat ne te haresva ne moje6 da q nakara6 da te haresa" ebahti mn mu pomognahte. :evil: q si priznaite 4estno ne ste li haresvali nqkoi koito izob6to ne vi e poglejdal oba4e ste se stremqli kam nego i nakraq ste tragvali ?!?!?!?! [-X a?!?!??! mn e prosto momko spriqteli se s neq posle po4ni da q kani6 na kafe mafe flirtuvai i ako tq ti otgovori na 4uvstvata hop predlaga6 i i gotovo :))) uspehh :wink:

white_chik
04-25-2006, 08:23
q ne se praite vsi4ki " kat ne te haresva ne moje6 da q nakara6 da te haresa" ebahti mn mu pomognahte. :evil: q si priznaite 4estno ne ste li haresvali nqkoi koito izob6to ne vi e poglejdal oba4e ste se stremqli kam nego i nakraq ste tragvali ?!?!?!?! [-X a?!?!??! mn e prosto momko spriqteli se s neq posle po4ni da q kani6 na kafe mafe flirtuvai i ako tq ti otgovori na 4uvstvata hop predlaga6 i i gotovo :))) uspehh :wink:

dam suglasna sum

Krem4eto
04-25-2006, 10:33
q ne se praite vsi4ki " kat ne te haresva ne moje6 da q nakara6 da te haresa" ebahti mn mu pomognahte. :evil: q si priznaite 4estno ne ste li haresvali nqkoi koito izob6to ne vi e poglejdal oba4e ste se stremqli kam nego i nakraq ste tragvali ?!?!?!?! [-X a?!?!??! mn e prosto momko spriqteli se s neq posle po4ni da q kani6 na kafe mafe flirtuvai i ako tq ti otgovori na 4uvstvata hop predlaga6 i i gotovo :))) uspehh :wink:

dam suglasna sum

Ок ама можеше малко "по-меко" да му го кажеш!!!

akademika
04-25-2006, 10:38
Оставам с в впечатлението, че е по-добре някой да те мрази, отколкото да е безразличен към теб, лично смятам че този тип чувство лесно може да се конвертира за разлика от безразличието.

^Pretty{}Girl^
04-25-2006, 10:54
emi tq kato ne te haresva kak mislish 4e shte stane izvednyj da te haresa

04-25-2006, 11:04
Фани и вкарай един бой и я заплаши ,че ако не почне да излиза с теб ще пуснеш егати клюката , каква наркоманка е и какви неща върши ще импровизираш. :evil:

lindeman_
04-25-2006, 11:38
Значи харесвам едно момиче но то нз дали ме харесва сигурно не. Та кажете ми как да постъпя за да започне да ме харесва. Благодаря на всички предварително !!! Искам да тръгнем но кат не ме харесва ко да направая хелп плс !!! 10х на всички писали в темата ми


регистрирай се във форума и ми прати лично съобщение в което ще ми разкажеш всичко много подробно, за да ти кажа как да постъпиш :D

Forbidden1
04-25-2006, 13:18
Бе не ги слушай тея тука( те карат само ръчната, и момичета и момчета \:D/ ) Ако не ти е казала нете аресвам не ща са виждам с теби- сичко е ОКз. Отивай при нея и и казвай направо(ако не си се запознал с нея още) искам да се запознаем ала-бала много си ми симпатична и тогава ако каже не -не. сичко останало (изключваме шамар) е на добре O:) аре дерзай и прати ми суобщения как е минало, чесно!