PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Имал работа, играе ли си с мен ?!



maily
04-24-2006, 21:02
A we imam edno problem4e!! :oops: :cry: SD moito gadje sme v enkvi gadni otno6eniq!Sled kato skasaxme se sabrahme pak :lol: :lol: ,oba4e problemite zapo4naxa vednaga!!!Sega toi mi se sardi,za6toto ne sam go vikala da izlizame dvamata,a sam izlizala s nai-dobriqt mi priqtel!Oba4e tova ne e taka!Az razbira se se opitax da popravq "gre6kata si" i mu izpratih sms4e,v koeto go pomilih da izleznem i da si pogovorim,no toi mi otkaza i kaza 4e imal nqkakva mnogo vajna rabota!!!Kakvo zna4i tova?Toi igraee li si s mene?Da priklu4a li tazai igraa ](*,) ](*,) ](*,) [-X [-X :---)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

black_heart
04-24-2006, 21:16
prosto go e qd 4e si go precakala predi6niq pat i da se napravi na vajen ti go vra6ta,normalno-si4ki sme go pravili toq nomer,mi ni6ty we-zvanni mu ili tam mu pi6i o6te 1-2 pati,ako te otreje,prosto ne zvankai pove4e.Ako si ubeditelna i dosta mila,si4ko 6te zavar6i dobre:)

honey_reflection
04-24-2006, 22:07
sigurno iska da ti se otmushti.. smisal tui kato ti ne si go pokanila da izleze z tvoite poznati.. sega toi kazva che nqma vreme..!! Sigurno iska da vidish kolko e priqtno kato stava takava situacjq.. a tova ne e igra s chuvstvata ;) !

CX3
04-24-2006, 22:40
A predi tova imali li ste problem zaradi nai-dobriq ti priqtel? Da ne bi da revnuva ot nego i za tova da se durji tupo i, kakto kazaha ostanalite, da se opitva da ti otmusti?

Az bih zvunnala po telefona vmesto s sms za da moje6 da pogovori6 s nego, taka po-lesno 6te razbere6 kakvo stava. No naistina ako produljava taka spri da se obajda6 i ostavi na nego da re6i kakvo iska.

ExTr3m3_GiRL
04-24-2006, 22:50
prosto go e qd 4e si go precakala predi6niq pat i da se napravi na vajen ti go vra6ta,normalno-si4ki sme go pravili toq nomer,mi ni6ty we-zvanni mu ili tam mu pi6i o6te 1-2 pati,ako te otreje,prosto ne zvankai pove4e.Ako si ubeditelna i dosta mila,si4ko 6te zavar6i dobre:)

Точно тъй си е :smt023 Послушай го :mrgreen:

teenkopele
04-24-2006, 23:50
prosto go e qd 4e si go precakala predi6niq pat i da se napravi na vajen ti go vra6ta,normalno-si4ki sme go pravili toq nomer,mi ni6ty we-zvanni mu ili tam mu pi6i o6te 1-2 pati,ako te otreje,prosto ne zvankai pove4e.Ako si ubeditelna i dosta mila,si4ko 6te zavar6i dobre:)

Напълно съм съгласен. :wink:

`Death`Whore`
04-24-2006, 23:52
Ако искаш да си с него, няма да го зарежеш заради едно цупене.

piko1
04-25-2006, 03:52
хаха те тва е толкова ти е бесен че обръщаш повече внбимание наи добрият си приятел че всячески се опитва да ти го върне
като малко те нарани то при мажете е така първо се цупят като
деца пък после им идва акъла в главата ама после винаги има хепи
ендинг

black_lady999
04-25-2006, 08:58
хехехехехех...да не те обиждам,ама и ти си една...най-добрия ти приятел преди гаджето!И на всичко отгоре приятеля е момче!
Момчета и момичета НЕ са приятели!единия винаги харесва другия...като в рекламата на Спрайт...
Е...сега ще ти го върне и ти се сърди де...ама ти какво си губиш времето с смс-и?Ако знаеш къде живее издебваш техните да не са в тях и отиваш при него!Ама не с някаква тъпа физиономия...момчетата бързо се отегчават...просто го целуни и после го попитай дали ти се сърди...Ще се сдобрите 100%-пробвано е!

Krem4eto
04-25-2006, 10:43
prosto go e qd 4e si go precakala predi6niq pat i da se napravi na vajen ti go vra6ta,normalno-si4ki sme go pravili toq nomer,mi ni6ty we-zvanni mu ili tam mu pi6i o6te 1-2 pati,ako te otreje,prosto ne zvankai pove4e.Ako si ubeditelna i dosta mila,si4ko 6te zavar6i dobre:)

Точно тъй си е :smt023 Послушай го :mrgreen:

04-25-2006, 10:48
Въпросът е кой ще падне първи на колене и много зависи от характера му.

Съветче с 1 смс нищо няма да се оправи звънни му говорете ,после изчакай той да ти се обади и тогава вече ще се разберете.

black_heart
04-27-2006, 15:15
xaxa samo edna vmetka,det ne e mnogo po temata de,am imam leka nujda da si kaja az sam F :oops: :smt016

naia
04-27-2006, 15:57
ти правиш нещо, той го повтаря от яд