PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Харесвам близка приятелка и тя го знае!



FaHrEnHeit
04-24-2006, 21:05
Еми какво да ви кажа харесвам една от най-добрите ми приятелки.Преди време ходехме ама не продължи дълго.Тя знае че я харесвам дори и повече и като че ли нарочно ми говори за гаджетата си, с каква цел го прави и аз не знам.Мисля да и кажа че не мога да и бъда просто приятел и да спра да и говоря може би така най-лесно ще я забравя... :smt012 Кажете си мнението по въпроса. :?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

PRESY
04-24-2006, 21:14
Moje da te haresva i da iska da te nakara da q revnuva6,no moje i da i e neudobno i da se opitva da ovurta ili da smenq temata,no vuv vskeki edin slu4ei ti ostava priqtelka i ne othvurlqi!

04-24-2006, 21:16
Забравих да добавя, че тя е казала, че не иска да бъдем повече от приятели.

FaHrEnHeit
04-24-2006, 21:18
Забравих да добавя, че тя е казала, че не иска да бъдем повече от приятели.
Това бях аз.

ht_7j
04-24-2006, 22:05
Togava kakvo chakash? Izglejda mi, che tova momiche mai ima nujda nqkoi da q svali ot oblatzite i da q postavi na mqsto. Mnogo mrazq podobni izpylneniq. Kato ne iska da ste poveche ot priqteli, dryj se s neq kato priqtel. Taka sama shte pretzeni kakvo gubi. Taka i ti shte se otdrypnesh ot neq i shte si otvorish ochite za nqkoe drugo momiche.

Danielle
04-24-2006, 22:37
Еми какво да ви кажа харесвам една от най-добрите ми приятелки.Преди време ходехме ама не продължи дълго.Тя знае че я харесвам дори и повече и като че ли нарочно ми говори за гаджетата си, с каква цел го прави и аз не знам.Мисля да и кажа че не мога да и бъда просто приятел и да спра да и говоря може би така най-лесно ще я забравя... :smt012 Кажете си мнението по въпроса. :?
ami samo iskam da ti kaja che nadali te haresva (nqkoi gore kaza che imalo takava veroqtnost i govorela za gadjeta za da te nakara da revnuvash-NE!)
imala sum podoben problem prosto problema na priqtelstvoto m/u momicheta i momcheta e edin:
momcehto kolkoto poveche se sblijava s momicheto... tolkova poveche nqkak si zapochva da q haresva a pri momichetata efekta e obraten..
kolkoto poveche edno momiche opoznava edno momche tolkova poveche go vazpriema kato dobur priqtel (na koito moje da razchita i spodelq) i nishto poveche..
taka che spored mene tq te ima za mnogo skyp priqtel no nadali neshto moje da se sluchi otnovo mejdu vas....... tva e moeto mnenie

CX3
04-24-2006, 22:53
Spored mene nqma da trugnete pak, no bi trqbvalo da ostane6 nein priqtel. Az sum imala tri takiva slu4aq i vinagi mnogo sum si obi4ala tezi mom4eta, no nikoga ne bih trugnala s tqh. Ednoto ot tqh izbra da si trugne, no s drugite dvama si raz4itame edin na drug, ediniq daje spored mene ve4e ne me haresva po tozi naqchin taka 4e ima nadejda :mrgreen: