PDA

View Full Version : Kakyv e problema ?



DeziRe
04-24-2006, 21:35
Prosto iztriiite temata !

Labelle
04-24-2006, 21:41
Има периоди и периоди, когато някой не се чувства добре не трябва да го тормозиш с "глупости", а точно обратното да го подкрепиш. Голяма работа, че не искал да се целувте, това ли е най-важното? Не е ли по-важно , че вместо да се прибере и да се наспи е предпочел да е с теб? Мацка, личи си , че си на 15 - човека има проблеми работа а ти вместо да помагаш ,допълнително го натоварваш, с въпросите по тази тема. Осъзнай се , когато 2 човека се обичат са заедно при всякакви ситуазии , а ти биеш отбой още при първата трудност.

DeziRe
04-24-2006, 21:44
Има периоди и периоди, когато някой не се чувства добре не трябва да го тормозиш с "глупости", а точно обратното да го подкрепиш. Голяма работа, че не искал да се целувте, това ли е най-важното? Не е ли по-важно , че вместо да се прибере и да се наспи е предпочел да е с теб? Мацка, личи си , че си на 15 - човека има проблеми работа а ти вместо да помагаш ,допълнително го натоварваш, с въпросите по тази тема. Осъзнай се , когато 2 човека се обичат са заедно при всякакви ситуазии , а ти биеш отбой още при първата трудност.
da....
znam 4e sym po malka i mislq po malko po razli4en na4in no vse si mislq 4e i toi ne e mn prav....da se drji taka az poprncip go razbiram 4e e mn umoren ot rabotata si i t.n..nz...ne moga da resha moje bi vse pak shte iz4akam... #-o

04-24-2006, 21:49
Ne se strqskai tolkova...choveka pone te e predupredil, che shte ima takiva momenti. I na men mi se e sluchvalo da se pribera izmorena o da ne sym v nastroenie za igrichki i zakachki. Predtsavi si, che ima problemi v teatyra? Ne priburzva s resheniqta i ne mu se kachvai na glavata...Bydi tyrpeliva..>Ako prodylji tova dori i sled kato ima vreme, togava shte e losho. I si mislq, che ako ne dyrjeshe na teb, pri pyrviqt udoben sluchai, toi shte re skysa, zashtoto razlikata vi ne e malka. Ne go misli tolkova, a prosto bydi tyrpeliva i do nego. kogao mu doide vremeto, toi shte go ozteni.

ProstoAz
04-24-2006, 21:53
Prosto iztriiite temata !

С това считам темата за приключена!
Благодаря!