PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Когато момчето е по малко с годин-две ?



04-24-2006, 21:44
kvo mislite za vrazkite(seriozni i ne tolkova) v koito mom4eto e s edna nai mn 2 godini po mal1k ot momi4eto?? :-D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

naia
04-25-2006, 08:09
то няма лошо...възраста не пречи аз съм ходила със момче което е 2 години по малко и със едно друго което беше със една по малко :)

white_chik
04-25-2006, 08:19
ami zavisi mnoo ot situaciqta i ot horata.po princip nqmam ni6to protiv a i az samata izglejdam po-malka otkolkoto sum i vupreki tva ne sum hodila s po-malki ot men.no ako ima lubov.........vsi4ko drugo e bez zna4enie

black_lady999
04-25-2006, 08:34
"ходила" съм със момче което е 1 година по-малко от мене.
всичко свърши за 15 УЖАСЯВАЩИ минути,в които той ревеше за момичето,което харесва, а аз за тоя който(си мислех) че харесвам.Стана на 1 лагер.Оттогава по малки от мене НИКОГААА [-X =;

Chiana
04-25-2006, 08:54
Аз съм ходила с 1,2, дори 3 години по-малък. И хич не ми е пукало. Ходила съм и с 23 годишен и разлика никаква. Даже с тоя, 15 годишния беше по-дълго, отколкото с тоя 23 годишния. :) Така че зависи от човека. Ето, например, сега си ходим с приятеля ми от 8 месеца, обичаме се безумно много, ама аз юни навършвам 18, а той септември навършва 17. И какво от това? Даже бих казала, че той е по-сериозният от двамата. По-зряло мисли от мен. Той ме накара да съзрея.Бих казала, че не съм била по-щастлива. Разбираме се, не се караме, е естествено дребни спорове да, обаче нищо по-сериозно. Той ми споделя всичко и аз всичко му споделям, помагаме си взаимно, подкрепяме се, той ми дава всичко, от което имам нужда. Непрестанно ми прави комплименти, показва ми колко ме обича, казва ми го постоянно. Това е. Ако някога се омъжа, то искам да е за него, защото на дали ще срещна толкова любящ човек. :smt007

`Death`Whore`
04-25-2006, 10:07
"ходила" съм със момче което е 1 година по-малко от мене.
всичко свърши за 15 УЖАСЯВАЩИ минути,в които той ревеше за момичето,което харесва, а аз за тоя който(си мислех) че харесвам.Стана на 1 лагер.Оттогава по малки от мене НИКОГААА [-X =;
Защо се оплакваш, след като и ти си била на същия акъл? Много сте ми интересни...всички обясняват как искат зрял или интелигентен мъж, обаче самите те не са такива.

Krem4eto
04-25-2006, 10:28
О не не!Била съм с 1 година по-малък...Пфу много тъпо беше...Хубаво че скъсах...Повече с по-малък-НЕ

akademika
04-25-2006, 10:56
Не мога да разбера, защо като че ли си мислите, че като е по-малък то:

по-малък=по-тъп;
по-малък=по-грозен;
по-малък=по-детски;

Познавам хора на моята възраст (дори по-малки от мене) - 16, които ходят с момичета на по 17-18, момичетата са щастливи с тях. Лично мнение, то би трябвало момчетата да си търсят по-големи "какички" ,защото по мои наблюдения като че ли момчетата съзряват по бързо, но не го осъзнават, за разлика от момичетата които си мислят че съзряват по-бързо , разбирасе в този контекст разглеждаме момичетата и момчетата в реална светлина(примиряваме се с поговорката "покрай боолука и боклука") ,защото как искате да се държим, като просто искаме да вкараме някоя в леглото, това че по-големия батко Ви кара да си мислите, че е с вас не заради секса е едно, а друго е че по-малките може да са с вас не заради секса.
Аз лично ходих миналата година с едно момиче което бе с приблизително година по-голямо от мене и чесно казано останах много разочарован, защото аз се стараех с всички сили, да бъда точен , да и обърна когато иска внимание, не я ревнувах много, защото и имах имах и доверие...... и т.н. И ...... тя ме прецака.

04-25-2006, 10:58
akademik "сендов" горе на трибуната

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

crazy_in_love_in_kris
04-25-2006, 18:30
Super e!nqmam n6to protiv tqh!

sometimes_
04-25-2006, 18:55
"ходила" съм със момче което е 1 година по-малко от мене.
всичко свърши за 15 УЖАСЯВАЩИ минути,в които той ревеше за момичето,което харесва, а аз за тоя който(си мислех) че харесвам.Стана на 1 лагер.Оттогава по малки от мене НИКОГААА [-X =;
Защо се оплакваш, след като и ти си била на същия акъл? Много сте ми интересни...всички обясняват как искат зрял или интелигентен мъж, обаче самите те не са такива.

Напълно съм съгласна.
То си зависи от самия човек, има ги и 30 годишни с акъла на деца, така че... :wink:

04-25-2006, 20:27
Ми, аз съм ходил (момче съм) с разни по-малки от мен. Но от 2-3- години насам не съм бил с по-малко момиче. Всички момичета, с които съм спал (на 18 съм) са били по-големи от мен. Сегашната им приятелка е с една година по-голяма и явно няма нищо против. Аз да не се обаждам, то на нея май не и пука :)