PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Нямам подход към момичетата ;(



04-24-2006, 22:10
zna4i imam edin maluk problem nqmam podhod kum momi4etata.na 17 godini sum i si nqmam gadje.kak to4no moga da slalq edno momi4e???ot klasa ne mi haresva nito edna,nqmam mn priqteli momi4eta taka 4e trqbva da e nqkoq nepoznata!ama kak da q zagovorq-malko tupo 6te e da q sre6tna na ulicata i da i kaja zdravei iska6 li da se zapoznaem.ili puk kato hodim na diskoteka mi e tupo da ida pri nqkoq i da i kaja zdrasti az sum edikoi si ai se zapoznaem.prosto nz kvo da pravq puk iskam da si hvana gadje.tva na 17 god sum i sum imal samo edna priqtelka prez jivota si prosto ne e normalno.nito sum grozem(daje naprotiv mn sum gotim :D ) pari su6to ne mi lipsvat umen sum......edinstvenoto ne6to koeto mi lipsva e podhod.mnogo 6te sum vi blagodaren za suvetite :D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Barbie
04-24-2006, 22:31
eee...sega...kat ne si haresva6 macka ne nasilvai ne6tata...na 18, imala sum si4ko na si4ko...3-4 vruzki i to ne koi znae kolko seriozni...no prosto da si fane6 "gadje" ei taka...za da si ima6...e malko detinsko :) no est vinagi moje6 da tursi6 kontakti s novi momi4eta, za da ima6 vse pak vuzmojnost da se zapoznae6 s nqkoq potencialna liubima. Da re4em kat se subirate s priqteli se subiraite po-golemi kompanii...subirai se i s drugi kompanii, interesno e da ima hora, koito ne poznava6...
ina4e...kak da zagovori6 momi4e...ami v disco...otidi i q pokani na tanc...ne q obarvai...sled/po vreme na tanca zapo4ni nqkakuv razgovor - "kude u4i6; 4esto li idva6 tyk; haresva li ti muzikata; s kakvo se zanimava6"...ako razgovora vi potrugne...4udesno...razberete se da re4em da se vidite sledva6tata sedmica v discoto...razmenete si nomera..znam li...taka mi se stryva...no 4estno, pone pri men, ne e tolkoz lesno da si padne6 po nqkogo... :) kusmet vse pak

Forbidden1
04-25-2006, 13:33
йохохо, моята специалност :D Слушай сега батя си - това да заговориш някое момиче на улицата (стига да е сама) не е излагация- стига да не говориш глупости. карай любезно - здравей , много бих искал да се запозная с теб (ако нямаш нищо впротив) оттам срещи и след срещите- кекс, хахах сри! иначе в диското колкото и да ти казван не е подходящо да се запознаете-освен ако не търсиш забвлени за вечерта :smt005 . и винаги прецени момичето те се делят на 2 групи - 1 вечер и 1+ вечер(образно казано).
и още нещо не и искай телефона веднага тфа е супер важно! само ако се заговорите, а най добре е по време на 1вата среща(щото тогаз сичко е опечено) в краен слушай й дай твоя. в краен...

Krem4eto
04-25-2006, 13:40
zna4i imam edin maluk problem nqmam podhod kum momi4etata.na 17 godini sum i si nqmam gadje.kak to4no moga da slalq edno momi4e???ot klasa ne mi haresva nito edna,nqmam mn priqteli momi4eta taka 4e trqbva da e nqkoq nepoznata!ama kak da q zagovorq-malko tupo 6te e da q sre6tna na ulicata i da i kaja zdravei iska6 li da se zapoznaem.ili puk kato hodim na diskoteka mi e tupo da ida pri nqkoq i da i kaja zdrasti az sum edikoi si ai se zapoznaem.prosto nz kvo da pravq puk iskam da si hvana gadje.tva na 17 god sum i sum imal samo edna priqtelka prez jivota si prosto ne e normalno.nito sum grozem(daje naprotiv mn sum gotim :D ) pari su6to ne mi lipsvat umen sum......edinstvenoto ne6to koeto mi lipsva e podhod.mnogo 6te sum vi blagodaren za suvetite :D

От кой град си ;)

Forbidden1
04-25-2006, 13:45
Аааа забравих нещо- чилл аут! всмисъл карай спокойно щото като си притеснен нещата могат се сдухат. най важното е 2вия път да се престрашиш! слет тфа дори и да те скъса е по-лесно. И не ги слушай такива да чекаш момичето те заговори- ние сме силния пол, силата е с нас ;)

04-25-2006, 19:03
zna4i imam edin maluk problem nqmam podhod kum momi4etata.na 17 godini sum i si nqmam gadje.kak to4no moga da slalq edno momi4e???ot klasa ne mi haresva nito edna,nqmam mn priqteli momi4eta taka 4e trqbva da e nqkoq nepoznata!ama kak da q zagovorq-malko tupo 6te e da q sre6tna na ulicata i da i kaja zdravei iska6 li da se zapoznaem.ili puk kato hodim na diskoteka mi e tupo da ida pri nqkoq i da i kaja zdrasti az sum edikoi si ai se zapoznaem.prosto nz kvo da pravq puk iskam da si hvana gadje.tva na 17 god sum i sum imal samo edna priqtelka prez jivota si prosto ne e normalno.nito sum grozem(daje naprotiv mn sum gotim :D ) pari su6to ne mi lipsvat umen sum......edinstvenoto ne6to koeto mi lipsva e podhod.mnogo 6te sum vi blagodaren za suvetite :D

От кой град си ;)


ot stara zagora sum ;-)

04-25-2006, 19:05
Аааа забравих нещо- чилл аут! всмисъл карай спокойно щото като си притеснен нещата могат се сдухат. най важното е 2вия път да се престрашиш! слет тфа дори и да те скъса е по-лесно. И не ги слушай такива да чекаш момичето те заговори- ние сме силния пол, силата е с нас ;)

abe da ti kaja sduhal sum se ne za drugo a za6toto vsi4ki momi4eta na moqta vuzrast si tursqt po golemi-mnogo po golemi:( trqbva da e pone na 225 ima4e ne mu obru6tat vnimanie :?

04-25-2006, 19:06
Аааа забравих нещо- чилл аут! всмисъл карай спокойно щото като си притеснен нещата могат се сдухат. най важното е 2вия път да се престрашиш! слет тфа дори и да те скъса е по-лесно. И не ги слушай такива да чекаш момичето те заговори- ние сме силния пол, силата е с нас ;)

abe da ti kaja sduhal sum se ne za drugo a za6toto vsi4ki momi4eta na moqta vuzrast si tursqt po golemi-mnogo po golemi:( trqbva da e pone na 225 ima4e ne mu obru6tat vnimanie :?

opa iskah da kaja na 25 a ne 225 sry

Krem4eto
04-25-2006, 20:36
zna4i imam edin maluk problem nqmam podhod kum momi4etata.na 17 godini sum i si nqmam gadje.kak to4no moga da slalq edno momi4e???ot klasa ne mi haresva nito edna,nqmam mn priqteli momi4eta taka 4e trqbva da e nqkoq nepoznata!ama kak da q zagovorq-malko tupo 6te e da q sre6tna na ulicata i da i kaja zdravei iska6 li da se zapoznaem.ili puk kato hodim na diskoteka mi e tupo da ida pri nqkoq i da i kaja zdrasti az sum edikoi si ai se zapoznaem.prosto nz kvo da pravq puk iskam da si hvana gadje.tva na 17 god sum i sum imal samo edna priqtelka prez jivota si prosto ne e normalno.nito sum grozem(daje naprotiv mn sum gotim :D ) pari su6to ne mi lipsvat umen sum......edinstvenoto ne6to koeto mi lipsva e podhod.mnogo 6te sum vi blagodaren za suvetite :D

От кой град си ;)


ot stara zagora sum ;-)

Хайде регистрирай се да си пишем на Лично!И ми пиши!!!

04-25-2006, 20:43
v dikotekata ne oje da napravi6 ni6to,osven da zabie6 nqkoq za ve4erta ili prosto flirt.6tom nqma6 nabelqzana cel,vyob6te ne si pravi truda da ti4a6 zad nqkoq,posle 6te syjalqva6.povqrvai mi.mi tova e ot men.

ScooTeR
04-26-2006, 07:41
еми ..нали си хубав? що ти тряя да забиваш мацките? Те не те ли харесват?при мен в повечето случаи Те ме "ЗаБиват" :oops: :P просто...питай някои твои приятел ..дали има хубава братчетка примерно...и така или някоя приятелка.. и да те запознае с нея !

Forbidden1
04-26-2006, 10:09
Аааа забравих нещо- чилл аут! всмисъл карай спокойно щото като си притеснен нещата могат се сдухат. най важното е 2вия път да се престрашиш! слет тфа дори и да те скъса е по-лесно. И не ги слушай такива да чекаш момичето те заговори- ние сме силния пол, силата е с нас ;)

abe da ti kaja sduhal sum se ne za drugo a za6toto vsi4ki momi4eta na moqta vuzrast si tursqt po golemi-mnogo po golemi:( trqbva da e pone na 225 ima4e ne mu obru6tat vnimanie :?

Бе ти се пробвай пък после се отказвай :smt016

L_i_z_I
04-26-2006, 12:39
Емм прочетох мненията на другите и съм напълно съгласна с тях,но само искам да добавя,че например ако я заговориш на улицате,недей да се притесняваш даже и да се оплетеш,напротив така тя ще те помисли за по сладак и знаеш ли...Но в никъкъв случай не я лъжи абсолютно за нищо,защото може да има последствия...:---) :P :P :roll:

Chiana
04-26-2006, 15:37
Мда наистина другите ти казаха доста добри неща. Просто не мисли дали ще се представиш тъпо или не. Това е. Караш както ти падне.
И друго - абе що не пробваш да излизаш на чат срещи? Чати си, уговаряй си срещи. Лошо няма да ти кажа. В смисъл наистина тъпичко си е чата, ама като се замисля с повечето гаджета, с които съм ходила, съм се запознавала от чата. Странно, но факт. Пък и така повече се отпускаш. И аз не съм тръгвала да се запознавам с момчета, освен в дискотеката. Там си е най-лесно. Отиваш до него/нея и просто почвате да танцувате. Усмихвате се един на друг и след малко просто му/й казваш: аз съм еди си кой си приятно ми е.
това е голямата философия. Другото си идва от самосебе си. :wink:

ATAKABG
05-04-2006, 03:29
Като се притесняваш да се запознаеш с непознати момичета и не ти харесват момичетата от обкръжението ти,има един доста добър вариант за теб - чата. Там не е притеснително да "заговориш" момиче,спокойно може да се опознаете,след време да се видите и ако се харесате да се вземете. Няма нищо лошо в този тип запознанства. Пробвай може и да стане.

FikyScHetOo
05-04-2006, 07:10
"da slalq edno momi4e" Момичетата не се свалят, а спечелват. Това е за бъдеща сериозна връзка
"zdravei iska6 li da se zapoznaem" "zdrasti az sum edikoi si ai se zapoznaem" Не мисля че е тъпо, много е готино, но трябва да е придружено с чувство за хумор :mrgreen:
"prosto nz kvo da pravq puk iskam da si hvana gadje." Ако искаш да си хванеш нещо ходи на Сафари
"sum grozem(daje naprotiv mn sum gotim :D ) pari su6to ne mi lipsvat umen sum..." И какво като имаш...ако се тнасш гадно с момичетата, на тях не им пука дори да си Орландо Блум и Брат Пит взети заедно.
"edinstvenoto ne6to koeto mi lipsva e podhod" ...ли нещо друго, което не си забелязал

05-04-2006, 10:43
Като се притесняваш да се запознаеш с непознати момичета и не ти харесват момичетата от обкръжението ти,има един доста добър вариант за теб - чата. Там не е притеснително да "заговориш" момиче,спокойно може да се опознаете,след време да се видите и ако се харесате да се вземете. Няма нищо лошо в този тип запознанства. Пробвай може и да стане.

mai tova 6te probvam ... ako se polu4i ne6to vednga 6te vi pi6a mersi mnogo na vsi4ki za suvetite :D

^sladyranka`
05-04-2006, 14:46
"da slalq edno momi4e" Момичетата не се свалят, а спечелват. Това е за бъдеща сериозна връзка
"zdravei iska6 li da se zapoznaem" "zdrasti az sum edikoi si ai se zapoznaem" Не мисля че е тъпо, много е готино, но трябва да е придружено с чувство за хумор :mrgreen:
"prosto nz kvo da pravq puk iskam da si hvana gadje." Ако искаш да си хванеш нещо ходи на Сафари
"sum grozem(daje naprotiv mn sum gotim :D ) pari su6to ne mi lipsvat umen sum..." И какво като имаш...ако се тнасш гадно с момичетата, на тях не им пука дори да си Орландо Блум и Брат Пит взети заедно.
"edinstvenoto ne6to koeto mi lipsva e podhod" ...ли нещо друго, което не си забелязал
saglasna sam