PDA

View Full Version : Bezsynni no6ti



_Jessy_
04-25-2006, 02:45
Q kajete sq, vie imate li bezsynni no6ti... V smisyl ne kogato ste na kupon ili pravite ne6to drugo, ami prosto da si sedite vky6ti i da nemojete da zaspite... I ako imate kakvo pravite prez tezi no6ti?
Az naprimer ili si sedq pred PC-to i si govorq s nqkogo v Skype ili se zanimavam s nqkvi gluposti... naprimer se lakiram, risuvam si nqkakvi ne6ta po noktite, probvam si razli4ni pri4eski, probvam razli4en grim kak 6e mi sedi... nqkvi takiva ne6ta :) Ami vie ?

04-25-2006, 03:54
mi to i az ne6to sum izciklil sedq po cqla ve4er i nemoga da zaspq a sutrin se o4akva da stana v 6 za daskalo pri uslovie 4e az togava lqgam ...a po temata da ti kaja 4estno kakvo li ne sum probval 4etene,filmi,igri,mlqko sedene na tumno,gledane v 1 to4ka ,koncentraciq i............kur...ni6to ne pomogna i sega prosto si praq ko mi e na du6ata puk ako zeme da mi se prispi si lqgam :)

hforce
04-25-2006, 05:56
mi ko da vi kaja az sega misla da si lqgam, cela no6t si lafih na skype s edin frend i edna frendka i taka ot nekolko dena ve4e, e ae leka no6t

korn___
04-25-2006, 06:18
ami .... otdavna ne mi se e slu4valo moje bi e zaradi rabotata .... umorqva me dostatu4no za da iskam da zaspq :} no ina4e ako se slu4i ... palq si lampa i sqdam da si 4eta nqkva nau4na literatura i taka ... ama ot meseci ne se e slu4valo

hamilcar
04-25-2006, 07:07
Често ми се случва.Като не мога да заспя си говоря/чата с някой приятел или се занимавам с разни програмки.Даже понякога уча(да не повярва човек).

terry
04-25-2006, 07:15
mi kogato imam bezsuni no6ti /a te sa 4esto / si govorq po telefona s gajeto ili s nai-dobrata mi priqtelka/koqto su6to ne spi / dokato ne mi se dospi, a ina4e otkarvame do sutrinta.Ako puk ne si govorq slu6kam pesni4ki na MP3-to

machoka
04-25-2006, 08:48
Твърде много неща върша през деня, за да имам безсънни нощи. Независимо нощно време или през деня - когато легна, ако пожелая - заспивам веднага, естествено ако нямам друга работа да 'върша'.. 8)

Master_88
04-25-2006, 09:05
Имал съм такива нощи и ги имам от време на време. Обикновено седя пред PC-то или гледам ТВ

Briseis
04-25-2006, 09:34
Ми доста често ми се случва напоследък да не спя...Какво правя ли? Чета, рисувам, а и понякога си преправям дрехи...

^FaiNt^F
04-25-2006, 09:48
naposledyk po4ti nqma ve4er, v koqto da zaspq normalno :? kakvo pravq li-slu6am pesni na MP3 playera mi...risuvam si....4eta spisaniq...komiksi razni....kvoto mi padne, a ponqkoga prosto ciklq v edna to4ka i razmi6lqvam po vajni vyprosi :lol:

miloto_girl_4e
04-25-2006, 10:17
да, наскоро ми се случва по-често ...
какво правя ... почвам да чета някоя книга(сега чета книги на тема психология) с надеждата да ме приспи,ако това не стане до 30-60 минутки, пускам компа и налазвам форума и ако има някой заблуден онлайн в skype, IRC или ICQ си лафим :mrgreen:

teenkopele
04-25-2006, 10:45
Ако имам такава нощ или се въртя, или започвам някакви дълбоки размисли или сядам пред компа и се започва връткане в мрежата- чат и други. :wink:

Crazy_Vamp
04-25-2006, 10:46
почти винаги са ми безсънни нощите и си нямам на представа защо :lol:

ProstoAz
04-25-2006, 11:34
Зависи какво се разбира под "Безсънни нощи"...Аз всеки ден седя до към 00.00-3.00 часа на компютъра, защото по-рано сън не може да ме хване. Някъде в този диапазон, когато ми се доспи лягам да спя и доста често напоследък ми се случва след като легна да не мога да заспя. Врътя се...едно такова неспокойно ми е...и мисля за всякакви глупости и ми става все по-трудно да заспя...
А пък ако легна към 4 часа просто никакъв шанс за сън нямам вече.

Death^Forever
04-25-2006, 11:43
Днес например си легнах към пет часа и станах около девет..по принцип не спя много, не обичам, а и просто не мога, така че имам доста безсънни нощи..по това време най-често рисувам или чета..не обичам да си проспивам дните..

sexy_play_baby
04-25-2006, 12:27
Последно време и аз не мога да спя :roll: сЪбуждам се вечер обикалям насам натам пускам си компа говоря по skype ако има някого
иии после пак лягам

ledenata_kralicA
04-25-2006, 13:47
ми имала съм 2 такива в последно време
цяла нощ безнадеждно се въртя в леглото с цел да заспя,но резултатите не са задоволителни,при което на сутринта съм като парцал,и през нощта доволно много съм ритала сестра ми,щото спим на едно легло :-D

faster_pr
04-25-2006, 22:20
az puk si naduvam muzika i na drugiq den se subujdam sus slu6alkite v u6ite

Dobrina
04-26-2006, 18:20
Много отдавна не ми се е случвало. Последният път, когато едва дремнах цяла нощ беше преди около година, може би малко по-малко, защото предния ден много се бях развълнувала и нямах търпение да дойде денят :) Няма възможност да стана през нощта и да се заема с нещо мое (защото ще събудя всички), така че просто се въртя в леглото, мисля си за разни неща и се опитвам да заспя :)

kAdrOkoSkA
04-29-2006, 23:33
Скоро не съм имала такива нощи, в които не мога да спя, защото съм много изморена и само като си сложа главата на възглавницата и вече съм заспала... Когато си имах сърдечните тревоги не можех да спя и затова съзнателно се изтощавах през деня, за да мога да спя нощем. Но не винаги се получаваше, и когато това ставаше - си соях в леглото и си мислех за разни неща и така заспивах :roll:

sexy_dizzy
04-30-2006, 01:05
Ми аз почти винаги съм така.Заспивам мн късно към 3 и нещо.Просто някакво безсъние ме хваща.И тогава почвам да си мисля за разни неща,да преживявам някакви спомени отново и отново,да пиша разкази.Слушам някакви балади с отчаяната надежда поне те да ме приспят.

M@Dn3Ss
04-30-2006, 01:10
Имам и ся съм попаднал на такава. И както се вижда седя на PC-то. Или цъкам Dota или Linage 2< щото всички познати спят и няма кво друго :lol: .