PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той се загледа по други момичета



RAZO4EROVANATA
04-25-2006, 06:20
ZD5RAVEITE OT MNOGO VREME SLEDQ TOZI FOROM I ADSKI ME KEFI .MOQT PROBLRM E SLEDNIQ HODQ S EDNO MOM4E OT 1 GODINA I 6 MESECA I MNOGO GO OBI4AM I TOI MEN NADQVAM SE KAZVAL MI E 4E ME OBI4A I GO E POKAZVAL NO PREDI NQKOLKO DENA TOI SE ZAGLEDA PO DRUGI MOMI4ETA KOETO ME NARANI MNOGO ](*,) ](*,) VSI4KI 6TE KAZAT NQMA LOSHO DA SE ZAGLEJDA IMA SI O4I DA GLEDA NO NUJNO LI BESHE SPORED VAS DA SE ZAGLEDA PO DRUGI PRED MEN .AKO BQHTE NA MOE MQSTO KAK 6TQHTE DA POSTUPITE ,KAK 6TQHTE DA SE 4USTVATE I SLU4VALO LI VI SE E DO SEGA ??

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ Не пишете с Caps Lock !!! §§
§§ точка(и) 6,7! §§

Ani_girl
04-25-2006, 06:28
znam kak se 4ustvash i na men mi se e slu4valo ne e mnogo priqtno [-X az li4no ni6to ne napravih togava za da ne se izlagam za6toto ne bqhme sami a s kompaniq no posle mu se porazvikah za6toto i men kato tebe me bole6e za6toto si go obi4am az osen 4e plakah i vikah drugo ne napravih osen 4e kato videhme hubavo momi4e mu kazah aide gleidai gledai pakn ak pred men da te vidq kolko si nagal i kolko i meobi4ah i za segane see e zaglejdal mojebi taini4ko go e pravil ili izobshto ne si ew pozvolqval pove4e taka4e macka spoko ne se priqtesqnavai pogovorete si i taka 6te se razbere dali durji na tebe ili ne aide 4ao i uspeh :mrgreen: !

terry
04-25-2006, 06:40
ZD5RAVEITE OT MNOGO VREME SLEDQ TOZI FOROM I ADSKI ME KEFI .MOQT PROBLRM E SLEDNIQ HODQ S EDNO MOM4E OT 1 GODINA I 6 MESECA I MNOGO GO OBI4AM I TOI MEN NADQVAM SE KAZVAL MI E 4E ME OBI4A I GO E POKAZVAL NO PREDI NQKOLKO DENA TOI SE ZAGLEDA PO DRUGI MOMI4ETA KOETO ME NARANI MNOGO ](*,) ](*,) VSI4KI 6TE KAZAT NQMA LOSHO DA SE ZAGLEJDA IMA SI O4I DA GLEDA NO NUJNO LI BESHE SPORED VAS DA SE ZAGLEDA PO DRUGI PRED MEN .AKO BQHTE NA MOE MQSTO KAK 6TQHTE DA POSTUPITE ,KAK 6TQHTE DA SE 4USTVATE I SLU4VALO LI VI SE E DO SEGA ??Zna4i ti ne moje6 da go spre6 da gleda.Sepak i toi e mom4e,a v prirodata im e da se zaglejdat po hubavite momi4eta.Proto mu kaji ili pokaji po nqkakuv na4in 4e ti e nepriqtno i da ne go pravi/pone pred teb/.Az 4estno da ti kaja nqmam takuv problem/pone sega/,no predi imah,kogato vijdah 4e gleda drugo momi4e prosto spirah da mu govorq/tupo nali/ i tova go izqjda6e otvutre,prosto ne moje6e da izdurji bez da mu govorq i minutka.Tupo -tupo ama deistva6e :mrgreen: ! No mnogo po dobre 6te e kakto kaza Ani_girlda sedne6 i da pogovori6s nego na 4etiri o4i,otkrito i 6iroko...

RoSsY88
04-25-2006, 06:56
Няма нищо лошо в тва да се заглежда в други...и аз сам имала сериозни гаджета ама винаги сам се заглеждала по готините батковци...Заглеждай се и ти...Нали сте заедно и се обичате какво друго искаш...Внимавай да не го задушиш с ревноста си,тва може да го отбласне завинаги от теб...Тва е моят съвет

naia
04-25-2006, 08:06
едно заглеждане нищо не означава........... 8-[

black_lady999
04-25-2006, 08:44
Съчувствам ти,защото много добре знам какво е да се почувстваш "на заден план"-една такава гадна ревност...и постояно си го припомняш неволно.Това,което направих аз е по-лесното - и ти се заглеждаш по други.В началото няма да ти е толкова забавно,но после ще откриеш,че той не е единствения.На мен ми помогна,и сега,въпреки че го обичам още,ревността не я изпитвам аз :-D

Chiana
04-25-2006, 09:19
Сритай го в ташаците и няма да може да гледа.:lol: Хех шегувам се, мила. Аз на твое място много ще му се разсърдя и той ще ми се извинява, тогава още повече ще му се сърдя и ще го тормозя, докато накрая не го побъркам, и като видя, че и той ще се разсърди - спирам и се помиряваме. И от този момент нататък няма да се заглежда повече:)

Heaven_inhabitant_f
04-25-2006, 09:44
Знам какво ти е СТРАШНО Е ГАДНО! Бях с моето момченце да си изирам рокля за бала и страшно много ми се искаше като изляза нали от пробната да ме погледне нали се ещате как като онези по филмите,ама не и не все гледа настрани,разсеян не му е до моята рокля.И накрая влизаме в един магазин и от пробната излиза някакво момиче,с крака до врата ми и пропорции на модел и айдееее видях му очите :shock: . Да не гоорим,че беше с някаква супер къса рокля.После и мен ме набутаха в такава къса пола и ме накараха да изляза-почувствах се като някаква ниска,трътлеста лелка! :cry: После излязохме от магазина и той започна да ми обяснява с какъв сутиен е била оная и то с някакво типично мъжко самодоволство,като на момче на което туку що сте му разяснили как се слага тампон!!!!Аз се нацупих и се разревах даже,а тои ми каза "Няма значение,че онази имаше по-дълги и по-слаби крака от тяб,аз си те обичам,пък и РОКЛЯТА й беше грозна" Ебати пука ми за тъпата й рокля. После цял ден ходихме по магазите (бяхме в др град) но аз нямах и грамчица настроение. Даже въобще не ми се ходеше на бала,като си представя там какви мацки ще има...дали ще му останат 5 минутки да гледа мене ? ](*,)

04-25-2006, 09:53
Гледа си човека.Това ,че е с теб незначи да е кон с капаци пък и погледни го от хубавата страна - просто иска да те подразни леко ,да ти привлече вниманието ,да те накара да мислиш още повече за него и т.н

Пък аз предполагам ,че дори не му е направило впечатление просто си е гледал и забравил какво е гледал точно след 1 минута.Да не ти прави впечатление това е нормално.

И внимавай с реакциите да не си останеш без него.

ProstoAz
04-25-2006, 10:10
Леле, това заглеждане по другите момичета го искарахте като най-тежкото престъпление!
Според мен пък е напълно нормално! Това си им е заложено в природата на мъжете, но пък и не отричайте, че когато и вие видите нещо наистина хубаво се заглеждате в него (без значение какво точно е), та дори и това да е хубав мъж или жена, или просто обуквите за 500лв. в магазина!
Много се впрягате повечето ми се струва и мисля, че това (тази ревност) рано или късно може да ви изиграе огромна шега. [-X Това, че един мъж е със вас не му слага черно перде пред очите, така че да не може да поглежда никоя друга.
Защо не погледнете от една друга страна нещата - какво ли си мисли той като гледа поредната хубавица по улицата, излязла сякаш от корица на списание? Дали пък през главата не му минават и мисли от сорта на: "Ммм, какви дълги и красиви карака, но къде са и циците, о, Боже, къде са и циците??? Ами този задник, леле - само кокали! Добре, че си има мойта Марийка (примерно) - може да няма такива дълги крака, но пък гърдите и дупенцето и са страхотни, а пък и е достатъчно красива и без толкова тонове грим!". :lol:
Мисля също, че страдате и от липса на самочувствие - замислите се малко - той се с вас, не със някоя друга, това трябва малко или много да ви подсказва, че за него вие сте най-прекрасната! А защо най-прекрасната се чувства застрашена от другите момиче, които далеч не са за изхвърляне? Не забравяйте, че повечето мъже обичат самоуверени жени със самочувствие (но не прекалено), а не вечно хленчещите, че трябва да свалят 2-3кг. и да се погрижат за целулита!
И между другото аз като съм с някое гадже и мине някоя мацка се избъзиквам с него: "Я, виж какво пиче" и той чак тогава се обръща, забелязва я, изрежда 10мин. кусурите и и ми казва, че съм много по-хубава - евтин трик, но действа. :lol:

IKisseDAGirL
04-25-2006, 10:14
нищо чак толкова страшно не е станало, кво се впрягаш :shock: все пак той е момче, нормално да му правят впечатление хубавите момичета :wink:
напротив, ако не им обръщаше внимание, щеше да имаш повод за притеснение, тъй като явно нещо в него нямаше да е както трябва :smt005
апък има вариант да го е направил и за да го изревнуваш :roll: ако е така, явно е постигнал целта си като те гледам как си се завайкала от толкова нищожна глупост 8-[ :P
който и от двата случая да е, нямаш повод за излишно блъскане на главата в стената така че spox 8)

Krem4eto
04-25-2006, 10:16
Може би просто трябва да забравиш това!

Той винаги ще се заглежда по други,но нали е с теб?!РАДВАЙ СЕ!

RAZO4EROVANATA
04-25-2006, 13:33
az mnogo obi4am gadjeto si i tova4e toi se zaglejda po drugi me pravi ne6tastna za6toto predi mesec mi e kazal ooo az kato bqh s biv6ata se zaglejdash mnogo i taka na tatak a sega s teb ne e taka i sled 1 mesec go vijdam da gleda nqkakvi macki ot tova nai mnogo me boli 4e mi e kazal 4e sum go promenila 4e ve4e ne pravi taka ili pone pred men a edva li ne v sledva6tiqt moment go voijdam kak se zaglezda po drugi perfektni momi4eta nba koito nito cicite s im malki nito dupetata golemi naistina hubavi momi4eta gadjeto mi naitina e hubav ne samo az sum go kazvala mnogo momi4eta postoqno go gledat i edva li pred men mu se svalqt priqtelite mu postoqno kazavat ooo imzash pozdravi ot taiq ili ot onqiq tova me drazni karame da se 4ustvam nenujna i malka nz za6to taka mojebi za6toto mnogo go obi4am iskam da e 6tasliv ili imam druga predstava ot jivota ili i az ve4e neznam ni6to neznam 4usvam se mnogo zle za6toto ponqkoi put edno zaglejdane vodi do drugo i taka zaglejdane kafeta flirtove i az neznam mojebi go revnuvam no naistina mnogo ama mnogo go obi4am davam vsi4ko za nego :cry: strah me e da ne go izgubq prosto !

Forbidden1
04-25-2006, 13:37
Бе душо стегни се ве! рабирам че връзката ви е куул и си сега му търсиш кусури на юнака ама все пак.... не се прай на некоя от задръстените главни героини на латино сериалите . ;) ай цункай го и айде приятно нощ!

black_dimond
04-26-2006, 07:17
na men mi se e slu4valp mn puti purviq bqh 6okirana kato teb no posle osuznah 4e 6om e muj ili mom4e tva e normalno taka 4e spoko tva e normalno

priti_kiti
04-26-2006, 08:49
mi zavurji mu o4ite :lol:
mila,se pak e mom4e,ne moje6 da si go durji6 samo za sebe si zavinagi! puk za zaglejdaneto kvo.. vajnoto e 4e ne e ni6to pove4e.

marche
04-26-2006, 10:36
zaglejdai drugi mom4eta :D

teenkopele
04-26-2006, 12:28
Няма нищо лошо в тва да се заглежда в други...

И аз мисля така. :wink:

L_i_z_I
04-26-2006, 12:56
Е сега..ти пък недей толкова да се дразниш.Нормално е той да се заглейда по други.Като виси хубаво момиче защото да не го загледа.Според мен няма нищо лошо в това.Както и той може да се заглежда така и ти можеш.Недей да се притесняваш.Щом мислиш,че той те обича пък иии не случайно ходите от година и шест месеца...значи найстина има нещо силно между вас.Не се притеснявай и не бъди чак толкова ревнива,това си е напълно нормално :P :wink:

sometimes_
04-26-2006, 13:24
Абе гадно си е гаджето да заглежда разни други пред теб, ама пък си е нормално. Всеки го прави ! Не ми казвай, че през тая година и половина не си се заглеждала по някой хубав батко? Гадно е, че го е направил толкова очевидно, ама то си е заложено просто в мъжката природа. Това, че се е загледал по друга незначи, че не те обича... Просто поговори с него и му кажи, че не ти е приятно да го прави и ще започне да се съобразява.
:wink:

reallove
04-26-2006, 14:35
MOMCHETA WE KVO DA GI PRAISH BEZ JENSKO NEMOAT .......................
:)

Glezlata
04-26-2006, 15:40
Mi kofti e,no ne e koi znae kakvo ne6to.To si e do 4ovek,nqkoi prosto taka sa sviknali.Primerno gadjeto na sestra mi kato kara po nqkoi put go pravi.Nqkoq macka s kusa poli4ka i toi se zaglejda,daje kato q podmine si obru6ta glavata sled neq :lol: :lol: :lol: i e super sme6no i brat mu e su6tiq.Taka,4e spoko ne e samo tvoq muj taka. :mrgreen:

Labelle
04-26-2006, 16:25
Аз пък бих се притеснила относно "мъжката му природа" ако не се заглеждаше. ти като се зазяпаш във витрина на бижутериен магазин да не влизаш и да си купуваш всичко после(а пък представи си как се сдухва гаджето ти ако е с теб на въпросната витрина :)). Нищо обезпокоително и осъдително няма в зазяпването настрани :)

Heaven_inhabitant_f
04-27-2006, 15:16
Аз пък бих се притеснила относно "мъжката му природа" ако не се заглеждаше. ти като се зазяпаш във витрина на бижутериен магазин да не влизаш и да си купуваш всичко после Въпроса е,че ако имах възможност щях да си ги взема...

nunki
04-28-2006, 15:48
Абе гадно си е гаджето да заглежда разни други пред теб, ама пък си е нормално. Всеки го прави ! Не ми казвай, че през тая година и половина не си се заглеждала по някой хубав батко? Гадно е, че го е направил толкова очевидно, ама то си е заложено просто в мъжката природа. Това, че се е загледал по друга незначи, че не те обича... Просто поговори с него и му кажи, че не ти е приятно да го прави и ще започне да се съобразява.
:wink:
а ако не се съобразява никога като моя а аз ако погледна някой става луд скандал тогава какво ще направиш??? :cry: :cry:

mnogomili4kata-sf
04-28-2006, 16:38
Просто ги е погледнал...кво толкова,все едно ти е изневерил...гледай си и ти пичовете по улицата и недей да се палиш така...аз например повечето пъти аз се заглеждам по мацките и по пичовете...ако чак толкова ти е неприятно кажи му,но по-тактично,а не да му викаш и да се карате,щото е глупаво(мъжете най-мразят някой да им пищи на главата)

RAZI4EROVANATA
04-29-2006, 06:15
Абе гадно си е гаджето да заглежда разни други пред теб, ама пък си е нормално. Всеки го прави ! Не ми казвай, че през тая година и половина не си се заглеждала по някой хубав батко? Гадно е, че го е направил толкова очевидно, ама то си е заложено просто в мъжката природа. Това, че се е загледал по друга незначи, че не те обича... Просто поговори с него и му кажи, че не ти е приятно да го прави и ще започне да се съобразява.
:wink:
а ако не се съобразява никога като моя а аз ако погледна някой става луд скандал тогава какво ще направиш??? :cry: :cry:



I MOQ PRIQTEL E TAKUV REVNUVA ME OT SAMOTO NI6TO A AKO SE ZAGLEDA SIGORNO 6TE MI VDIGNE SKANDAL :) ILI PONE 6TE MU STANE MNOGO VUTRE6NO NE 4E NE MOGA DA SE ZAGLEJDAM A NE ISKAM [-X ZA6TO MOMI4ETATA MOGAT DA SE SUOPBRAZQVAT A MOM4ETATA NE ? TAKA4E nunki RAZBIRAM TE NAPULNO ZNAM KAK SE 4USTVASH !

POLA^_^
04-29-2006, 08:48
и какво?!Престъпление ли е направил?!?!?!НЕ мисля...!Нима ти,ако мине някой страшен пич покрай теб,няма да го загледаш?!.......Да ви имам проблемите!!!!! :wink:

sexy_dizzy
04-29-2006, 15:35
Няма абсолютно нищо лошо в това.И при мне се е случвало,но обратното.
Минаха едни сладури и аз се изкуших и ги проследих с поглед,щото единия ми намигна и аз им се усмихнах(държейки гаджето си за ръка :lol: 8) )Той само ме погледа и викна"Ей ко прайш бе??"Аз само му се усмихнах и викнах"Видя ли кви смотани бяха тия"и му затворих устата с целувка!
:smt014 Дано не ми е пораснал носа оттогава! :---)

n0mak
04-29-2006, 15:40
a kakvo da kajat jenite na stroitelnite rabotnici koito sa prinudeni da podvikvat na hubavite momi4eta minava6ti pokrai stroejite a? :-k

MqY_MqY_f
04-29-2006, 16:12
На всички момичета - не бъдете чак толкова ревностни! Споко! Няма да ви забрави и да гони другите момичета само за да им каже че ги е харесал :-k

mnogomili4kata-sf
04-29-2006, 16:33
a kakvo da kajat jenite na stroitelnite rabotnici koito sa prinudeni da podvikvat na hubavite momi4eta minava6ti pokrai stroejite a? :-k

Хахаха...не моля те,че ми се случва доста често и направо полудявааааам :smt013 :smt013 :smt013
Толкова е ужасно

n0mak
04-29-2006, 16:57
a kakvo da kajat jenite na stroitelnite rabotnici koito sa prinudeni da podvikvat na hubavite momi4eta minava6ti pokrai stroejite a? :-k

Хахаха...не моля те,че ми се случва доста често и направо полудявааааам :smt013 :smt013 :smt013
Толкова е ужасно

a rabotnicite.. te kakvo da kajat, tova go nqma v zdravnata OsigUrovka!! :smt019


:smt005 :smt005 :smt005

mnogomili4kata-sf
04-29-2006, 17:25
a kakvo da kajat jenite na stroitelnite rabotnici koito sa prinudeni da podvikvat na hubavite momi4eta minava6ti pokrai stroejite a? :-k

Хахаха...не моля те,че ми се случва доста често и направо полудявааааам :smt013 :smt013 :smt013
Толкова е ужасно

a rabotnicite.. te kakvo da kajat, tova go nqma v zdravnata OsigUrovka!! :smt019


:smt005 :smt005 :smt005

Лелееее....горките те :-s Трябва тогава да се направи реформа на закона за здравното осигуряване ,не бях се замисляла до сега :-k

05-01-2006, 15:11
Абе гадно си е гаджето да заглежда разни други пред теб, ама пък си е нормално. Всеки го прави ! Не ми казвай, че през тая година и половина не си се заглеждала по някой хубав батко? Гадно е, че го е направил толкова очевидно, ама то си е заложено просто в мъжката природа. Това, че се е загледал по друга незначи, че не те обича... Просто поговори с него и му кажи, че не ти е приятно да го прави и ще започне да се съобразява.
:wink:
а ако не се съобразява никога като моя а аз ако погледна някой става луд скандал тогава какво ще направиш??? :cry: :cry:



I MOQ PRIQTEL E TAKUV REVNUVA ME OT SAMOTO NI6TO A AKO SE ZAGLEDA SIGORNO 6TE MI VDIGNE SKANDAL :) ILI PONE 6TE MU STANE MNOGO VUTRE6NO NE 4E NE MOGA DA SE ZAGLEJDAM A NE ISKAM [-X ZA6TO MOMI4ETATA MOGAT DA SE SUOPBRAZQVAT A MOM4ETATA NE ? TAKA4E nunki RAZBIRAM TE NAPULNO ZNAM KAK SE 4USTVASH !
nedei da se zaglejda6 6e napravi6 gre6ka ot li4en opit znam az ve4e sum na principa "pravi kakvoto ti kazvat" i nqmam problemi (za sega) :lol:

penywise
05-01-2006, 15:17
много ясно, че ще се заглежда... то на втората седмица ти писва да гледаш само една и съща п**ка


(за да не се чудите - думата е пЪПка)

:smt005

strange__
05-02-2006, 13:28
Избоди му очите много ясно! Как ще поглежда нещо друго различно от тебе?!Яяяяяя нахалник с нахалниците....ще си блее той настрани :shock: Скандал,шамари,писъци,сълз и накрая ще си биеш главата в стената тъй като ще осъзнаеш колко нормално е това всъщност :!:

Tedi_sheep
05-02-2006, 15:23
По-добре пред теб!Ако го е направил пред теб значи не се притеснява, понеже знае, че си е само твой и че нито ти е изневерил, нито нищо...Приятно ли ще ти е да го направи зад гърба ти и после да научиш от някой друг, тогава може да се съмняваш в любовтта му!А той е момче, не да го спреш да се оглежда, все пак не може да се каже на хубавото-лошо!

blqblqqqqqqqqqqqq
05-02-2006, 16:50
Mi nz li4no na men mi se e sluchvalo i mi stava mn typo ama se opitvam da ne go pokazvam i osobenno kato mu se svalqt si4kite momi4eta shtoto si mi e mn sladyk priqtelq i poludqvam ama se dyrja!!!
Obiknovenno az se zaglejdam dori ponqkoga naro4no zashtoto predpo4itam na nego da mu e malko gadno ot kolkoto na men i vijdam kak se izqjda ot vytre a tova spored men ozna4ava 4e go interesuvam:)
Tova e ot men i Uspeh!
Ne se patkai mn;p