PDA

View Full Version : Гледам и не вярвам на ушите си ;)



rosskata
04-25-2006, 09:37
Абе гледам теми , постове в този раздел и се учдя...
Има ли някакви други повредени като мен които не са се влюбвали... Или по- точно не са обичали някой от противоположния пол, различен от баща си и от близките си приятели. Защото да се влюбиш се дължи на раздвижване на хормоните, някакво желание за физическа близост, и ми се е случвало много пъти...
Но да обичаш някой е нещо много повече. Нещо което не съм изпитвала- не че ми липсва. Няма как да ти липсва нещо което не си имал...
Не ви питам повредена ли съм. Нито дали е нормално. А дали има някой друг в тоя форум също така... :-k

04-25-2006, 09:40
АХАХХА мноо як лаф та на въпросът ти .аз съм също повреден никога несъм се влюбвал айде само веднъж беше и така ми е добре карам си го на псевдо любов.

GreenLadyM
04-25-2006, 09:44
Mislq 4e mojesh samo da sujalqvash!Da obi4ash e nai-hubavoto neshto na tozi svqt!

04-25-2006, 09:48
Mislq 4e mojesh samo da sujalqvash!Da obi4ash e nai-hubavoto neshto na tozi svqt!

Най-хубавото нещо на светът са парите.

Чувствата са лошо те са за хора с лабилна психика и комплекси.
Но от време на време то няма човек без комплекси мухахахах

Krem4eto
04-25-2006, 10:24
Абе гледам теми , постове в този раздел и се учдя...
Има ли някакви други повредени като мен които не са се влюбвали... Или по- точно не са обичали някой от противоположния пол, различен от баща си и от близките си приятели. Защото да се влюбиш се дължи на раздвижване на хормоните, някакво желание за физическа близост, и ми се е случвало много пъти...
Но да обичаш някой е нещо много повече. Нещо което не съм изпитвала- не че ми липсва. Няма как да ти липсва нещо което не си имал...
Не ви питам повредена ли съм. Нито дали е нормално. А дали има някой друг в тоя форум също така... :-k
О,не се притеснявай... :? И аз преди бях така...Чудех се на себе си,но когато ме настигна любовта,повярвай ми хич не ми стана добре!!!
Защото след любовта идва мъката...По-добре да не бях се влюбвала!Но сега вече ще внимавам в кой се влюбвам :-#

pechomuh_f4e_
04-25-2006, 11:33
rosskata brao momi4e stavame dve ;) ot edna sekta sme s tebe :-D

teenkopele
04-25-2006, 11:37
Mislq 4e mojesh samo da sujalqvash!Da obi4ash e nai-hubavoto neshto na tozi svqt!

:wink:

ycMuBkaTa
04-25-2006, 11:41
Абе гледам теми , постове в този раздел и се учдя...
Има ли някакви други повредени като мен които не са се влюбвали... Или по- точно не са обичали някой от противоположния пол, различен от баща си и от близките си приятели. Защото да се влюбиш се дължи на раздвижване на хормоните, някакво желание за физическа близост, и ми се е случвало много пъти...
Но да обичаш някой е нещо много повече. Нещо което не съм изпитвала- не че ми липсва. Няма как да ти липсва нещо което не си имал...
Не ви питам повредена ли съм. Нито дали е нормално. А дали има някой друг в тоя форум също така... :-k
Какво да ти кажа...от една страна..кофти ма имаш цял живот време, а от друга - повярвай ми удължила си си живота с поне 10-15 години в следствие на това...Любовта си е...нерви като оставим настрана хубавите работи ;-)

kAdrOkoSkA
04-25-2006, 17:43
Аз Аз Аз :smt006 \:D/ Аз съм от повредените също :smt016

The Interceptor
04-25-2006, 17:52
Mislq 4e mojesh samo da sujalqvash!Da obi4ash e nai-hubavoto neshto na tozi svqt!

А още по хубаво е когато ти отвръщат със същото :-)

akademika
04-25-2006, 18:04
[quote=rosskata][b]
Защото след любовта идва мъката...По-добре да не бях се влюбвала!Но сега вече ще внимавам в кой се влюбвам :-#

Всяка система се стреми към равновесие. !!!

He3HauKa
04-25-2006, 20:36
Az smqtam che v toq forum pishat hora koito ot nai malkoto privlichane reeshavat che e lubov.. No zamislete se kazvate che ste gotovi na vsi4ko za choveka do vas no dali naistina e taka ?..... Az sam pravila super mn neshta za nai ralzichni hora.no i do dnes neznam dali kogato sam kazvala ,,obicham te'' e bilo ot sarce... :-k

04-25-2006, 20:39
da,az sym taka.makar 4e mnogo pyti mi se e slu4valo da si mislq 4e obi4am nqkogo,nai-nakraq se okazva,4e samo sym si go mislila.no ako trqbva da kazvam kolko pyti sym se vlubvala...nqma da moga da gi presmetna :) :) :)

Krem4eto
04-25-2006, 20:42
Az smqtam che v toq forum pishat hora koito ot nai malkoto privlichane reeshavat che e lubov.. No zamislete se kazvate che ste gotovi na vsi4ko za choveka do vas no dali naistina e taka ?..... Az sam pravila super mn neshta za nai ralzichni hora.no i do dnes neznam dali kogato sam kazvala ,,obicham te'' e bilo ot sarce... :-k

Аз да си призная досега не съм казвала "Обичам те"....Защо ли?!Може би ме е страх,че ако го кажа момчето до мен ще се отдръпне...НЗ!Искам да обичам някой,който също ще ме обича,затова може би ще чакам първо момчето до мен да ми каже "Обичам те" и тогава аз!

pitbullbg
04-25-2006, 20:46
Mislq 4e mojesh samo da sujalqvash!Da obi4ash e nai-hubavoto neshto na tozi svqt!

А още по хубаво е когато ти отвръщат със същото :-)
ba6... qvno ne si sre6nala podhodq6tiq

miloto_girl_4e
04-25-2006, 21:05
само на едно момче от всичките момчета с които съм била съм казвала "обичам те", но определено беше от сърце и го мислех :!:
влюбвала съм се веднъж...

black_dimond
04-26-2006, 06:59
be i da ne si vluben i da si vluben e gotino no si ima i + i minusi taka 4e mai nai dobre sredno polojenie samo da haresva6 nqkoi no da ne go obi4a6

Ivory
04-26-2006, 18:02
:) i as sam ot povredenite @!@ :P i dobre che :) naistina mn se radwam kato se setq prosto .. luboow .. nz dali nqkoga shte izpitam no opr nqma da e skoro i iskam da wi kaja che towa e edno ot nai hubawite use6tania da Ne si vlyben :lol:

missito_
04-26-2006, 18:22
to moje da si e vliuben 4ovek no obi4ta idva po trudno.ne ot den dva.trqbva da nameri6 podhodq6tiq koito da zaobi4a6 a ne prosto da e edin ot porednite po koito si hlutvala.az su6to sam bila vliubena no nikoga ne sam obi4ala mom4e.spoko ne si povredena,obi4ta ne idva tolkoz burzo! :!:

POLA^_^
04-26-2006, 18:29
аз съм казвала "обичам те" само на едно момче и това е най-добрия ми приятел.На гадже не съм,въпреки че на мен са ми казвали,но не мога да проумея как след 3 седмици ходене можеш да обичаш някой.Любовта идва в следствие на много изживяни неща,на много прескочени трудности.....и дотса трудно се създават онези чисти и искренни чувства,които ние наричаме ЛЮБОВ!

LoveisPain
04-27-2006, 08:16
Ne ti i trqbva momi4e zna6 li posle kvi depresii i tapotii sa reve6 u vas kat maloumnite a na drugiq ne mu dreme i ot tvat i staa o6te tolko krivo i idva sled mesec i ti se moli i ti reve a ti se 4udi6 kvo da prai6 ako ne tragne6 s nego 6te boli no 6te se ospokoi6 du6evno.No ako pak tragne6 ni6to nema da e sa6toto 6toto 6te znae6 ve4e kakav 4ovek e i nqma da q ima magiqta.Naprao mnoo e slojno tva ne6to.

machoka
04-27-2006, 11:15
Просто хората използват твърде на широко думата 'обич', а всъщност не знаят както наистина означава тя :)

А преди поне 20-тата си годишнина, да кажеш 'обичам те', звучи плоско и неестествено.

FikyScHetOo
04-27-2006, 20:13
Аз също не мога да кажа че съм обичала истински някой

Tamara†
04-27-2006, 20:18
Всичко идва с времето си ... ::: O:)

04-27-2006, 21:36
Skoro navarshih 19 (neznam za6to otbelqzvam) :-D Taka vlubvala sam se 327862874627846327846 pati...moje i poveche :-D Obache ne znam kakvo e LUBOF... :roll: Obache az ne se shashkam ot fakta, zashtoto ...hm.. vsashtnost nemislq za tova :lol: Zashtoto jivot i zdrave :) vreme ima ! A pak i sega ako zaobicham nqkogo shte stana zavisima ot nego i planovete mi za badeshtetto shte duhnat..poznavam se!Neznam :D
A i az "leko" se samnqvam teen-ovete m/y 13 i 20 da se OBiCHaT, vsichki sa vlubeni i zagubeni :P
Nqkak si hora koito gradqt haraktera si i oshte ne sa se opoznali...nemogat da izpitat " ONOVA VELIKO CHUVSTVO" 8)
Taka si mislq az !

pe60_sf
04-27-2006, 22:50
6tastlivec

honey_reflection
04-27-2006, 23:15
Az ne sam ' obichala ' .. Ne sam se vlubala!! Samo sam haresvala momcheta ;)

FikyScHetOo
04-28-2006, 07:38
Ми ако това е болка за умиране, то трябва почти всички да носим етикет "ДЕФЕКТЕН" нали така? Всеки ще я намери някой ден...за всеки влак си има пътници