PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Винаги ли единия е по-инициативен ?



Krem4eto
04-25-2006, 10:49
Абе хора вие не мислите ли,че в една връзка,винаги единия прави повече компромиси,винаги единия обича другия повече???Май е така,а вашето мнение?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

^Pretty{}Girl^
04-25-2006, 10:50
ne vinagi ...

04-25-2006, 10:50
Така е никога не съм обичал ,но винаги съм правел повече компромиси с това ахахахах.

ProstoAz
04-25-2006, 10:50
Така е според мен, просто няма друг начин - хората са различни, обичат по различен начин, изразяват си чувствата по различен начин, имат различна склонност към правене на компромиси и т.н.

`Death`Whore`
04-25-2006, 10:52
Чувствата не са по поръчка и не могат да се измерят.

Krem4eto
04-25-2006, 10:53
А не мислите ли,че когато единия прави компромиси, по едно време вече му писва,той си мисли,че само той обича и че май просто няма тръпка..А в действителност не е така...

Death^Forever
04-25-2006, 11:23
В една връзка винаги има компромиси, но не те са определящи за нея, особено що се отнася до любов и тръпка. Ако имаш проблем - говориш и казваш какво чувстваш и усещаш, опитваш се да разбереш дали това, което мислиш е правилно, иначе нещата се задълбочават. Самото отношение на човекът до теб по време на разговора, това дали иска да влезе в положението ти и да помогне или не се интересува...е достатъчно красноречиво. Трупаш ли в себе си - няма изход.

teenkopele
04-25-2006, 11:28
Зависи от много неща. :wink:

ycMuBkaTa
04-25-2006, 11:34
Съгласна съм :!:
Винаги единия целува, а другия си подава бузата...
Единия казва "обичам те", а другия отговаря "и аз"
Така че определено единия прави повечето компромиси и е по-отдаден на другия, но може би като обичаш просто тези неща не ти правят впечатление и колкото и да даваш или получаваш, просто любовта не ти дава да усетиш разликата...Поне така си мисля :)

`Death`Whore`
04-25-2006, 11:37
Съжалявам много за връзките ви, момичета, ако винаги единият целува, същият казва първи "Обичам те" и т.н.

04-25-2006, 12:45
Съжалявам много за връзките ви, момичета, ако винаги единият целува, същият казва първи "Обичам те" и т.н.

Винаги е така и само момичетата го правят

Krem4eto
04-25-2006, 13:01
В една връзка винаги има компромиси, но не те са определящи за нея, особено що се отнася до любов и тръпка. Ако имаш проблем - говориш и казваш какво чувстваш и усещаш, опитваш се да разбереш дали това, което мислиш е правилно, иначе нещата се задълбочават. Самото отношение на човекът до теб по време на разговора, това дали иска да влезе в положението ти и да помогне или не се интересува...е достатъчно красноречиво. Трупаш ли в себе си - няма изход.

Много правилно мнение :smt023

literbebe
04-25-2006, 13:13
Съжалявам много за връзките ви, момичета, ако винаги единият целува, същият казва първи "Обичам те" и т.н.

Винаги е така и само момичетата го правят

според мен това никак не е вярно аз не съм останала с такова впе4атление виждам непрекъснато и мом4ета и моми4ета да правят тези неща:)

IKisseDAGirL
04-25-2006, 13:41
Съгласна съм :!:
Винаги единия целува, а другия си подава бузата...
Единия казва "обичам те", а другия отговаря "и аз"
Така че определено единия прави повечето компромиси и е по-отдаден на другия, но може би като обичаш просто тези неща не ти правят впечатление и колкото и да даваш или получаваш, просто любовта не ти дава да усетиш разликата...Поне така си мисля :)
:wink: :wink: :wink:

melbi4kata
04-25-2006, 14:35
А не мислите ли,че когато единия прави компромиси, по едно време вече му писва,той си мисли,че само той обича и че май просто няма тръпка..А в действителност не е така...

да подяволите :cry: :cry: :cry:
при мен е така....кво да правя :smt005

piko1
04-25-2006, 14:38
Чувствата не са по поръчка и не могат да се измерят.
=D> =D> =D>

hamsterka
04-25-2006, 14:44
emi da vinagi ediniqt opredeleno e po-otdaden na drugiq....no tova ne zna4i 4e i drugiqt koito ne kazva obi4am te,ne celuva purvi,ne ti iznasq serenadi ne te obi4a...mislq 4e 4uvstvata ne se merqt...ili gi ima ili ne....tova si e moe mnenie...

DeSsY`
04-25-2006, 15:15
Зависи от хората и от това дали има истинска любов между тях. Смятам, че ако и двамата се обичат взаимно няма да има никакъв проблем и всеки ще прави компромиси. O:)

mnogomili4kata-sf
04-25-2006, 16:02
В повечето случаи в действителност е така за съжаление... ](*,)

SummeRLove08
04-25-2006, 16:26
Аз също мисля така.И това не е много добре за самата връзка... :-k

black_dimond
04-26-2006, 07:13
o zadaljitelno e v edna vruzka nqkoi ot dvamata da pravi pove4e ot drugi , ne samo kompromisi jestove i dr da re4em no ako i dvamata ne otstupvat to tova nqma da e vruzka a boino pole, dobre 4e pri men vinagi dr otstupva 6oto ina4e nqma6e da izdurjim i 1 den

Krem4eto
04-26-2006, 13:45
А не мислите ли,че когато единия прави компромиси, по едно време вече му писва,той си мисли,че само той обича и че май просто няма тръпка..А в действителност не е така...

да подяволите :cry: :cry: :cry:
при мен е така....кво да правя :smt005

Говори с него!!!

reallove
04-26-2006, 14:28
mi da mnoo qsno che ediniq pravi kompromisi
v poicheto vruzki e taka..ama tfa e i loshoto
poneje ediniq kat naprai kompromis sprqmo drugia toi vijda che moje da prai oshte greshki i taka ...greshka sled greshka i to kfo staa!?!?
ei za tva sa razdelite...zaradi tupite kompromisi ....e tfa e samo ot chasti ...

Labelle
04-26-2006, 16:03
Компромиси - връзка без компромоси има ли такова животно??? Ами нормално е единя да е по- .... . Ако е единят е по-зает по - натоварен по-срамежлив другият винаги ще взема инициативата. В една дълга връзка от време на време има и спадове - периоди на безразличие от страна на единя партьор. Да де, но двамата не могат да се наговорят предварително кой ден и час да са си безразлични едновременно . и така се получава една постоянна игра на гоненица - аз да вам повече ти не ми отвръщаш след месец обратното ....... до безкрай.
Единят само правел компромиси - ми нормално. при все, че аз имам 14 свободни часа през деня , а той един какво него ли да карам да прави компромиси с времето например. Кое е по-важно аз да си изгледам филма или той да си свърши работата??? Така че не винаги е възможно компромиси да се правят и от двете страни - идеята е да сме толернатни и да уважаваме личния живот, ангажиментите и желанието на приятеля/лката ни за лично пространство. Да не се имаме за център на света и да не желаем болезнено цялото внимание на половинката ни 24/24 часа.