PDA

View Full Version : Кой от двамата да избера?



04-25-2006, 10:59
Здарвейте на всички. :)Всички тук сте готини хора и се надявам да ми помогнете.
Ето го и моя проблем:Значи след като скъсах с гаджето си(беше се влюбил друга ,и ме остави аз да реша какво да правя,и аз реших да скъсаме).МНого пъти сме късали и сме се събирали.След една седмица го видях в чата и реших да видя как са при него нещата.Каза ми,че бил скъсал с това момиче и искал да бъде отново с мен.И не знам какво да правя.Да му дам ли още един шанс или не? :?
А като скъсахме,на мен ми беше трудно да го забравя,но реших,че трябва да си намеря друг.Затова реших да поразгледам sladur.com и видях едно много сладко момче и страшно много ми хареса :smt007 ,но до сега не съм го засичала в чата и реших да му пиша по емайла.Иначе влиза там.
Написах му как се казвам и как се пиша в чата(ако иска да си початим,да ме потърси).След един ден му написах и емайла си,за да ми пише там.Но като гледам,не си е проверявал пощата?И си мислех да му напиша кога и към колко да се срещтнем в чата,ако е съгласен.
Какво ще ме посъветвате да правя?Да дам ли шанс на бившето си гадже или да избера др. момче(което страшно много ми харесва :smt060 )?Не знам кои от двамата да избера. :(
Благодаря ви предварително. :D

ProstoAz
04-25-2006, 11:02
Или нито един, или бившото ти гадже трябва да избереш според мен.
И как според теб става този номер, ако "избереш" сладура от sladur.com - ти сигурна ли си, че той ще те хареса, сигурна ли си, че ще стане нещо м/у вас, сигурна ли си, че си няма гадже?
Или играй на сигурно (с бившото гадже), или просто не лети в небесата.
За теб толкова ли е важно просто да бъдеш с някой или да бъдеш с някой, когото обичаш?

04-25-2006, 11:06
Бе я се скрии баси харесала си нещо от незнам си къдеси смехория зимай си го стария и тва е иначе мое го закъсаш.

Krem4eto
04-25-2006, 11:19
С бившото!!!! :smt006

teenkopele
04-25-2006, 11:40
Според мен, избери бившото. :)
Успех. :wink:

IKisseDAGirL
04-25-2006, 14:38
да бе бившото... то тва бившо само си играе на "онче бонче - счупено пиронче" :roll: не стига, че той къса с нея, щото се бил "влюбил" в друга, ами и накрая има наглостта да идва и да й се моли пак да се съберат :evil: :? аз ако бях нямаше да се чудя кво да прая ми направо му показвам вратата и тва е :roll: ти да не си някво кученце, което ще тича всеки път щом го повикат? :-s
според мене не избирай нито единия от двамата
постой си малко сама, за да си събереш мислите :wink:

DeSsY`
04-25-2006, 15:29
Кажи на бившето си гадже, че това е последният шанс който му даваш и той сам ще си направи изводи и ще е по-добър и внмателен към теб. А до колкото това със сладур.ком е тва са глупости, харесала си някой и мислиш, че ще стане нещо .. момчета колкото искаш. Та дай последен шанс на бившия и тая работа със запознанства в нета я зарежи! O:)

04-25-2006, 17:31
Май ще по-добре и от двамата да се откажа. :( Много пъти му давох щансове.Последният път като скъсахме,след месеж ме потърси и ми каза,че искал да се съберем,че ме харесвал,чему било хубаво с мен.И че нямало да съжалявам,че съм му дала шанс.И реших да му дам още един шанс.И след като навършихме месец от както сме заедно,тои ми призна,че влюбен в друга.
Докато бяхме заедно само за секс ми говореше,постоянно.Каззвах му да сменим темата и да престане само за сех да говори.И той казва добре и млъква и после следва постоянния израз:'Питай ме нещо?'Отна4ало много ми харесва6е,но след като се разделихме на няколко пъти и аз му давах шансове,изгубих вече доверието в него.Мисля,че той ме използва само защото иска да прави секс с мен и аз не мога да го разбера.И вече просто не мога да бъда с него.Особено след като ми казваше че ме обича и т.ни изведнъж ми казва:"Аз съм влюбен в друга."

The Interceptor
04-25-2006, 17:54
Според мен, избери бившото. :)
Успех. :wink:

:wink:

crazy_in_love_in_kris
04-25-2006, 18:16
Trudno e da ti kaja re6enieto,no spored men zberi staroto gadje 6toto parvo vijdala li si go toq na jivo?Moje da nqkav tapak i jenkar,koito samo da te izpolzva.Ne go znae6 kakav e.Moje tova na snimkata daje da ne e toi.Pak mai e nai-dobre i niko da ne izbere6!

DarkSanctuary
04-26-2006, 23:32
Честно казано не знам защо смяташ за необходимо да избираш някого? Според мен правилното решение е за момент да се оттърсиш от тези мисли, че трябва на всяка цена да си с някой и просто да си гледаш живота! Обърни повече внимание на приятелите и познатите си, излизай, забавлявай се с тях и е много вероятно от всичките контакти, които си създаваш да попаднеш на правилното момче..... Нали знаеш, че нещата се случват тогава когато най-малко ги очакваш и не ги насилваш!

След като прочетох вторият ти пост в темата напълно се убедих, че не трябва да поглеждаш назад и да се връщаш отново при бившия си! Вярвам, че поне до известна степен и ти споделяш мнението ми и причините за него ги знаеш най-добре! След като се е дънил толкова много пъти и те е разгиравал от какъв зор ще се връщаш при него и ще пропускаш възможността да бъдеш с някой, който евентуално ще те уважава и зачита! Плюс това доверието е едно от най-важните неща във връзката и щом го няма просто всичко е лишено от смисъл и до нищо хубаво няма да се стигне! Спомена също така, че постоянно ти е говорил за секс, не ти е било особенно добре с него, е тогава какво още има да го мислиш, оставяш тази връзка в миналото и продължаваш напред!

Колкото до момчето от чата, щом толкова си го харесала - пиши му, ако той прояви интерес - опознайте се, вижте дали ще си допаднете, а времето ще покаже дали може между вас да се получи нещо повече, но не слагай рибата в тигана още преди да си я уловила! :wink:

Love__DaLi
04-27-2006, 06:29
STAROTO :smt006

04-27-2006, 07:33
Abe vie dobre li ste da izbira biv6iq vijte samo kakav e.Momi4eto si kaza samo za edno e tarsi togava na neq za kvo i e.Moq savet e mani go biv6iq i si 4ati s drugoto mom4e ako se haresate , haresate , a ako ne zdrave da e! 8)

04-27-2006, 10:19
Честно казано не знам защо смяташ за необходимо да избираш някого? Според мен правилното решение е за момент да се оттърсиш от тези мисли, че трябва на всяка цена да си с някой и просто да си гледаш живота! Обърни повече внимание на приятелите и познатите си, излизай, забавлявай се с тях и е много вероятно от всичките контакти, които си създаваш да попаднеш на правилното момче..... Нали знаеш, че нещата се случват тогава когато най-малко ги очакваш и не ги насилваш!

След като прочетох вторият ти пост в темата напълно се убедих, че не трябва да поглеждаш назад и да се връщаш отново при бившия си! Вярвам, че поне до известна степен и ти споделяш мнението ми и причините за него ги знаеш най-добре! След като се е дънил толкова много пъти и те е разгиравал от какъв зор ще се връщаш при него и ще пропускаш възможността да бъдеш с някой, който евентуално ще те уважава и зачита! Плюс това доверието е едно от най-важните неща във връзката и щом го няма просто всичко е лишено от смисъл и до нищо хубаво няма да се стигне! Спомена също така, че постоянно ти е говорил за секс, не ти е било особенно добре с него, е тогава какво още има да го мислиш, оставяш тази връзка в миналото и продължаваш напред!

Колкото до момчето от чата, щом толкова си го харесала - пиши му, ако той прояви интерес - опознайте се, вижте дали ще си допаднете, а времето ще покаже дали може между вас да се получи нещо повече, но не слагай рибата в тигана още преди да си я уловила! :wink:
Съгласна съм с теб и ще те послушам.
:) Благодаря на всички за съветите. :D

04-27-2006, 10:51
Zdravei :D Prochetox kakvo si pisala. No, spored men, ne e tolkova trydno da izberesh. Bix te pos1vetvala da ne izberesh nikogo ot tezi dvamata. [-X No vse pak, ako d1rjish da si si s nqkoi ot tqh, po-dobre e da izberesh bivshoto. P1rvo, ti poznavash po-dobre "stariq" i veche si si vzela yrok. Moje bi sega neshtata shte sa po-razlichni ( a dano e taka) i ti shte mojesh b1rzo da reagirash v dadena sityaciq. Kolkoto do momcheto ot sladur.com ... ami ti ne go poznavash. Ne si go vijdala na jivo, ne znaesh nishto za nego. Moje da se okaje nqkoi ot "loshite tipove". A v tova otnoshenie ne e hybavo da se riskyva. A i shtom (dokolkoto az razbreh) ne ti pishe, znachi ne se interesyva tolkova mnogo ot teb ( ne iskam da b1da po-direktna..). No vse pak bi bilo nai-dobre da si namerish dryg, koito da te razbira i da te OBICHA i da ne si igrae s teb na "onche-bonche.." Jelaq ti yspex!!! :smt008

sometimes_
04-27-2006, 12:07
На този от sladur.com въобще не се надявай... Няма смисъл да го пишеш в сметките...
А за бившия... Според мен ще е много глупаво ако се върнеш при него, късали сте-събирали сте се... Мислиш ли, че сега ще бъде по-различно?От къде да знаеш, че след една седмица няма да се "влюби" в друга?? Няма никакъв смисъл да се занимаваш с него, ще си намериш друг... [-X

black_dimond
04-27-2006, 21:51
mi spored men vuob6e ne si misli da izbira6 biv6iq ne 4e toq ot sladur e po dobre no na fona na biv6iq e po dobre