PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет...



someone with broken heart
04-25-2006, 12:10
С едно момиче скъсахме преди 26 дена.Тя е от София, а аз съм от дру град и нямам възможност да се виждаме много често.Още отначало (първите 2-3 дни) се опитвах да й се обадя, обаче тя ми затваряше и ме заряза по най долния начин.Днес ми се обади софийски номер, познавам няколко човека, които са от там, обаче аз им имам номерата и не са те.Софийския номер беше домашен и когато вдигнах, помълча и се затвори.Много си мисля, че това беше тя, още мисли за мен. Поразпитах от къде е този номер и казаха, че е от люлин 5 (тя там учи и и там има приятели, но е от о-к, не много далече от там). Та както казвах, след 14 дена има рожден ден, чудя се дали да й го честитя или просто да забравя, че на този ден има нещо. Моето мнение се раздвоява на две ->
1. Искам да й го честитя, за да знае, че още мисля за нея и не е била безразлична за мен...
2. Не мога да й го честитя, защото като се сетя за болката, която ми причини ми, отвътре сякаш ще се пръсна на малки частици.
Въпроса ми е, какво да правя?

literbebe
04-25-2006, 12:24
Според мен трябва да й го 4еститиш,и аз преди време скъсах ужасно с едно гадже,но въпреки болката пак му пратих поздравителен смс.Сега сме приятели въпреки вси4ко.Опитай се да запазиш добрия тон така и тя 6те разбере 4е не ти е безразли4на и 6те се замисли дали изпитва още нещо :)

eti4ka_87
04-25-2006, 12:32
po dobre i go 4estiti za6toto pone 6te razbere6 kakvo 6te stane,dali puk tq 6te se trogne ot jesta koito i pravi6 i dali naistina ne e bezrazli4na kum teb,taka pone naistina 6te razbere6 dali ima smisul da tai6 nqkakvi nadejdi ili da priklu4i6 s vsi4ko,prati i go su6to zaradi tova 4e ste bili gadjeta-vse pak tova ne moje6 da go prenebregne6.kusmet i spoikoino

Forbidden1
04-25-2006, 13:20
Заеби [-X ! чесно! след тфа ше додеш ме черпиш ако разбереш кфо си си спестил :smt016

04-25-2006, 13:29
Направих жалкия опит да й кликна (по рано така като правехме, значеше, че си мислим един за друг). Не ми е кликнала още, а даже съм 100% сигурен, че няма да кликне. Исках поне да знае, че още мисля за нея, може и като приятел, да останем приятели, но явно тя не иска. Ще помисля до датата на която тя има рожден ден и ще пиша тука какво съм направил. Но май вероятно, няма да го направя.. :smt010

Krem4eto
04-25-2006, 13:38
Според мен трябва да й го 4еститиш,и аз преди време скъсах ужасно с едно гадже,но въпреки болката пак му пратих поздравителен смс.Сега сме приятели въпреки вси4ко.Опитай се да запазиш добрия тон така и тя 6те разбере 4е не ти е безразли4на и 6те се замисли дали изпитва още нещо :)
:smt023

Forbidden1
04-25-2006, 13:40
Пич.. харесваш ми тай че щи кажа нещо- докато една те храчи друга иска ти са крачи ;) спокз на тез години не те толкоз зле .в БГ сме мадами колкото искаш O:) главътъ горе!

tremal
04-25-2006, 14:10
Bratle ako dqrgish na neq digni si gqza dovlechi si go do liulin 5 i q nameri kade givee po liulin sichki se poznavame i i go chistiti na real na givo edin vid ok tva e moq sqvet i tamqn she vidish dali ima oshte neshto kqm teb ili ne Nai malkoto i go chistiti po tela :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

04-25-2006, 14:24
Виж пич, проблема не е в това, че не мога да пропатувам 400км, а в това, че не знам какво ще заваря като я вида. Първо аз не мога да я намера къде живее, второ - тя не иска да ми се обади или поне да кликне, трето ако искаше да продължим - щеше да ми кликне или прати смс и има още много причини да изброявам. Аз вече спирам, ако ме потърси - ще й отвърна, а ако не..то пожелавам и приятен живот.. Мене не ме бърка да отида, няма да е кой знае кво, ще отида в квартала и ще поразпитам едни познати къде живее и ще отида. Проблема е това, че едва ли ще иска да ме види.