PDA

View Full Version : Не знам какво да правя...



никой
04-25-2006, 14:28
Не пиша тук защото искам съвет или нещо такова , просто се нуждая да споделя с някого за проблемите си....

До преди няколко седмици почти всичко около мен беше наред. Излизах с приятели , забавлявахме се , бях много щастлив и заради едно момиче , което много обичам... Сега усещам , че нещата са по-различни. Чувствам как приятелите ми се отдалечават от мен и все повече и повече ме отбягват...Момичето , което толкова много обичам и тя се кълнеше в обичта си към мен сега не ми говори.... странно нали? Сигурно си мислите , че съм направил нещо , но не е така! Всички се държат всякаш ме няма , всякаш не съществувам и никога не съм съществувал.... освен всички тези главоболия които ми тежат идват и проблемите в училище.. по цял ден да си притеснен за това дали ще изкараш по-добра оценка... на мен ми е все тая дали ще имам 3 или 6 , но родителите ми не осъзнават как ме натоварват повече... Не мога да продължавам така. С хленчене нищо не става , но в тази ситуация просто не ми идва нищо на ум. Не мога да проумея как така целия ми свят се преобърна с главата надолу.... Досега не съм изпитвал подобно странно чувство... отчаян съм от себе си и най-вече от живота си....

la_souris_rose
04-25-2006, 14:38
Лошо....ма не може просто така от инат да ти се сърдят.Какво точно направи? :---)
Може ли един въпрос? Как се казваше гаджето ти?

никой
04-25-2006, 14:47
Няма значение как се казва... Ами там е работата , че нищо не съм направил. Приятелите ми вече не ме намират за интересен или и аз не знам как да си го обясня... а с гаджето още по-малко намирам причина...Просто изведнъж спря да ме търси... наскоро я видях в мирк , но тя не ми се включи ( а ме нямаше три дни). Дори проведохме един кратък диалог в общия канал ,едва ли не все едно сме само познати...

ellen
04-25-2006, 16:01
to tva naistina e hlen4ene !!!! stqgai sa , 6tom priqtelkata ti taka se otnasq s teb , qvno ne6tata ne varvqt i iska da kasate , qvno ve4e si se iz4erpal pred priqtelite ti i ne si im interesen,mama i tati te natovarvat ...ae q se zemi v race i pokaji malko tvardost,uopritost, harakter!Ne stoi sas skrasteni race a zemai ne6tata v tvoi race [-X ;-)

ProstoAz
04-25-2006, 16:07
Да ти кажа честно и на мен ми се е случвало и е много депресиращо...
Но ще ти кажа - тази твоя нагласа към света отблъсква приятелите ти, просто като си с тях се опитай да се веселиш, не се оплаквай постоянно, не им надувай главите. Вярно е, че с приятелите можеш да споделиш какво ти тежи, но не и да прекаляваш. Никой не обича постоянно хленчещите и оплакващите се хора.
Огледай се - светът не е толкова лош, колкото си го представяш и едва ли някога ще бъде. Все някъде трябва да има "малка светлинка в тунела".
Не трябва да си толкова негативно настроен към всички - най-малкото - усеща се!

04-25-2006, 16:20
ne,seriozno trqbva da ima pri4ina v teb ne moje izvednaj da sprat da te haresvat i priqteli i gadjeto obqsni...