PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Привързах се към момче от чата :(



anonimna 2
04-25-2006, 15:02
predi 1 mesec se zapoznah s edno mom4e v 4ata.po harakter(kakto oti se opisa) e mn zemen.az qko se privarzah kam nego.mn go obi4kam.toi sa6to tvardi 4e me obi4ka-no dali naistina e taka???ot kade da znam 4e toi ne e tazi li4nost za koqto mi se predstavq.toi me e vijdal a az nego ne.dali pak ne mi se podigrava.za sajalenie az mn se privarzah kam nego.nie si pi6em vseki den,no kakvo da pravq kato ne moga da jiveq bez nega.mnogo ne e strah

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

04-25-2006, 16:09
ne se pla6i

ellen
04-25-2006, 16:23
zapoznai se s nego li4no,nali i dvama se obi4ate daite byde6te na vrazkata si,6ot ina4e s 4at ne staa samu...
:arrow: a ti ina4e vijdala li si go kak izglejda ili se vlubi bez da go skia6 :-k ?

Qgodka_
04-25-2006, 16:25
ne se pla6i

Хахахаха леле човек страшен си :) Това направо уби рибата :P
Аз ти предлагам да се видите, ако много упорито отказва може и да е базик, но ти най-добре можеш да прецениш това.

04-25-2006, 16:30
da naistina nai dobre 6et e da se vidite pak i da ti kaja ti ne si go vijdala moje i da se razo4arova6 no 6tom kazva6 4e go obi4a6 ... da nai dobre e da se vidite

reallove
04-26-2006, 14:22
ami nz dano da e really ama ako pitash v men tva s chata e ligava raota iam predvid vruzka osnovana ot CHAT

Krem4eto
04-26-2006, 15:26
Най-добре да се ввидите и тогава говори за любов!!!

Glezlata
04-26-2006, 15:33
Ami suvsem normalno,6tom te e vijdal moje bi ne se podigrava s tebe.Vijte se na jivo i taka 6te razbere6 dali vsi4ko e istina ili prosto iluziq \:D/

Chiana
04-26-2006, 15:45
Не, не може да те обича, защото не те познава. От един чат не можеш почти нищо да научиш за човека. Повярвай ми, знам го. От 6 години чатя редовно и на какво ли не съм попадала. 70% от общуването м/у хората са невербалните изрази. Така че... Запознай се с него. Мен ми е чудно как от толкова време си чатите и не сте излезли. Иначе в чата много лесно е да говориш к0лко обичаш някого. Не, не искам да ти разбивам мечтите, може и наистина да е привързан към тебе, както и ти към него, но за истинска любов не може да се говори. Дори като малка ходих с едно момче по чата уж... половин година. всеки ден си се чувахме по тела, пращахме си снимки, разговори. Но той беше от друг град. И какво - отидох там на почивка, за да се запозная с него и нито той ме хареса, нито аз него. Така че не се знае дали ще се харесате. А ти пик виждала ли си му?

04-26-2006, 15:53
Няма бъдеще :!: Това е само привързаност. Даже и снимки да сте имали, даже и всичко да е уж както трябва, просто наживо ще мълчите кат..Последната ми връзка беше точно основана от чата. Привързани сте един за друг. Дайте си почивка примерно 3-4 дни и вижте длаи можете да не мислите едни за друг (ще мислите и то постоянно, но пробвайте така). След това се срещнете наживо и почнете да си говорите иначе ако сте си чатили преди това и няма да има за какво да си говорите (то ще има, но ще се спичате и двамата) и ще забравите всичко :!:

Bloodlust
04-26-2006, 16:00
o momi4e os1znai se! priv1rzana si k1m nego, iska6 da si s nego - dobre. samo molqte ne kazvai, 4e go obi4a6, za6toto lubovta ne se s1stoi v edin 4at. izlezte nqkolko p1ti, vij dali si dopadate i togava prikazvai za lubov! kakva lubov podqvolite, kato ti ne si go vijdala dori. ako naistina go "obi4a6e" dosega bi trqbvalo ve4e da si go nakarala da izlezete. ap1k ako i toi te "obi4a6e" dosega sigurno 6te6e da te e pokanil da izlezete. t1i 4e nedei da se 4udi6 i mae6 ami go pokani da izlezete. ako si dopadnete - super. ako ne - prestani da si pravi6 iluzii, 4e go "obi4a6" i si jivei jivota.

04-26-2006, 16:13
Туй с чата не го разбирам мнооо ма имах и аз нещо подобно само дето с тая с която се видях нищо не направих а стана с една приятелка на неина приятелка некви такива ма то щото се и познаахме преди алал бала.

Ма стига глупости връзка обич от чата баз да сте се виждали или само на картинка мухахахаха

cMeTaHka
04-26-2006, 20:04
s gajeto mi hodim ot 5 meseca,mnogo sme vlubeni i dvamata i ne mojem edin bez drug.zapoznahme se po su6tiq na4in...nqma6e kvo da pravq edna ve4er i re6ih da vleza v neta,zapoznahme se i si pisahme na drugiq den,na po drugiq den,ve4e tolkova se bqh zaribila 4e neprekusnato visqh pred tupiq komp i da go 4akam.vidqhme se sled okolo 20 dni(predi tova samo toi be6e vijdal moq snimka) i trugnahme,do den dne6en sme zaedno i dori nepomislqm za razdqla s nego.eto ti edin primer kak ot tolkova tupo i drebno ne6to napruv pogled moje da izleze ne6to napulno istinsko,taka 4e ne se pritesnqvai i ne mu misli..vqrvai v sebe si i ne se pritesnqvai ot ni6to :wink:

The Interceptor
04-26-2006, 20:13
s gajeto mi hodim ot 5 meseca,mnogo sme vlubeni i dvamata i ne mojem edin bez drug.zapoznahme se po su6tiq na4in...nqma6e kvo da pravq edna ve4er i re6ih da vleza v neta,zapoznahme se i si pisahme na drugiq den,na po drugiq den,ve4e tolkova se bqh zaribila 4e neprekusnato visqh pred tupiq komp i da go 4akam.vidqhme se sled okolo 20 dni(predi tova samo toi be6e vijdal moq snimka) i trugnahme,do den dne6en sme zaedno i dori nepomislqm za razdqla s nego.eto ti edin primer kak ot tolkova tupo i drebno ne6to napruv pogled moje da izleze ne6to napulno istinsko,taka 4e ne se pritesnqvai i ne mu misli..vqrvai v sebe si i ne se pritesnqvai ot ni6to :wink:

Подкрепям :)

Tamara†
04-26-2006, 20:19
Въй,представяш ли си да е един мазен циганин,аххх още ли ще го "обичаш"!!мУхаХАха :lol: Шегувам се,макар и да не пропускаме и тази възможност :-k =;
Та...първо?!Обичаш го?Та как ^ ^ ти знаеш ли какво е обич?Май не ... това 2 - 3 приказки на кръст и някакво чуство,това незначи обич - според мен е по точно "превличане"!Пф...в днешни времена "Обичам го" хич незначи нищо.Та както и да е ^ ^

Според мен най-добрия варянт е да излезете,да се опознаете лично,да видите дали имате общи интересни!Пък ако ви е писано да сте заедно,ще бъдете!Спокоо :::

shalqlqlqlq
04-26-2006, 23:34
Ако не сте правили кибер секс, няма проблеми :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ATAKABG
04-27-2006, 00:24
Аз със сегашната ми приятелка тръгнах точно благодарение на чата. В смисъл бяхме се виждали преди това у един приятел,но дори не се познавахме лично. Залафихме се в чата,лафихме си така 2-3 седмици някъде. После я поканих на кафенце и се забихме. Още от чата се привързахме един към друг,но не бях сигурен,че ще тръгнем. И наистина наживо като се видяхме беше малко спек и за двама ни ,защото винаги е така като сте си лафили преди това в чата и после се видите. Но все пак се харесахме и си се взехме :mrgreen:
Та значи мисълта ми е,че има шанс да стане нещо между вас щом сте се харесали в чата,но определено трябва да се видите,защото иначе 'чат гадже' ми звучи леко несериозно. :lol:

Love__DaLi
04-27-2006, 06:13
izob6to ne mu i misli,vijte se pri parva vazmojnost,povqrvai,minah prez sa6toto i nikoga nqma da sajelqvam 4e go napravih,
uspeh dano e istinski :wink: [-o<

04-27-2006, 08:00
o momi4e os1znai se! priv1rzana si k1m nego, iska6 da si s nego - dobre. samo molqte ne kazvai, 4e go obi4a6, za6toto lubovta ne se s1stoi v edin 4at. izlezte nqkolko p1ti, vij dali si dopadate i togava prikazvai za lubov! kakva lubov podqvolite, kato ti ne si go vijdala dori. ako naistina go "obi4a6e" dosega bi trqbvalo ve4e da si go nakarala da izlezete. ap1k ako i toi te "obi4a6e" dosega sigurno 6te6e da te e pokanil da izlezete. t1i 4e nedei da se 4udi6 i mae6 ami go pokani da izlezete. ako si dopadnete - super. ako ne - prestani da si pravi6 iluzii, 4e go "obi4a6" i si jivei jivota.

Първо се научи да пишеш и после я критикувай. :smt011
Ти от каде знаеш , че нема се получи нищо да не си Господ?

Chiana
04-27-2006, 10:26
s gajeto mi hodim ot 5 meseca,mnogo sme vlubeni i dvamata i ne mojem edin bez drug.zapoznahme se po su6tiq na4in...nqma6e kvo da pravq edna ve4er i re6ih da vleza v neta,zapoznahme se i si pisahme na drugiq den,na po drugiq den,ve4e tolkova se bqh zaribila 4e neprekusnato visqh pred tupiq komp i da go 4akam.vidqhme se sled okolo 20 dni(predi tova samo toi be6e vijdal moq snimka) i trugnahme,do den dne6en sme zaedno i dori nepomislqm za razdqla s nego.eto ti edin primer kak ot tolkova tupo i drebno ne6to napruv pogled moje da izleze ne6to napulno istinsko,taka 4e ne se pritesnqvai i ne mu misli..vqrvai v sebe si i ne se pritesnqvai ot ni6to :wink:

Ако става въпрос и аз със сегашния ми приятел се запознах по чата. Чатихме 2 дена и той ми каза, че познава бившия ми и една вечер бившия ми ми го доведе на купон да се запознаем. И на другия ден аз бях на купон у тях, напихме се и тръгнахме. И сега ходим 8 месеца. Обичаме се безумно много и т.н и т.н. ама тя ми разправя, че била влюбена в него, а не го е виждала на живо. Това вече е друг случай. :|

Shake
04-27-2006, 11:15
Според мен тя си мисли че го обича,но не е така може да изпитва привързаност,но нищо повече.Ако се срещнат и той се окаже,че не е този който си е представяла тя ще се чуди как да го разкара [например ако е дебел и грозен 8-[ 8-[ ]

sometimes_
04-27-2006, 12:36
За обич и дума не може да става... Както предложиха и други - излезте и се вижте, защото той може да не е това , за което се представя. Недей да се привързваш чак толкова, за да не се разочароваш...

teenkopele
04-27-2006, 13:11
Най-добре да се ввидите и тогава говори за любов!!!

И аз мисля така. :wink:

04-27-2006, 13:54
Mila, tova za vrazkite ot 4ata a palni gluposti, znam go ot li4en opit! Az okolo 6 meseca si 4atih s edin, koito e ot dr grad i vednaj (sled 6 meseca 4at) znae6 li kakvo mi kaza? ne samo, 4e e jenen, a dori si ima VNUCI! predstavi si! i az kato teb bqh mn zaribena i mn go obi4ah i toi mene sa6to, no ve4e ne vqrvam na takiva ne6ta!

Lifeless Vampire
04-30-2006, 21:18
Боже колко чат има по тоя свят,боже...Имам чувството че не става дума за любов,а за някакъв вид виртуална привързаност!

Mem0reX
05-01-2006, 02:35
Ot zapoznanstva v 4ata nishto ne stava..ot li4en opit go kazvam :)

cMeTaHka
05-01-2006, 10:01
Ot zapoznanstva v 4ata nishto ne stava..ot li4en opit go kazvam :)

ne si ocelil 4ovek pi4,6ot az blagodarq na toq tup 4at za tova koeto namerih v nego :wink:

Mem0reX
05-01-2006, 10:08
Mm vuzmojno e :] makar 4e tfa momi4e e edinstvenata mi lubov do sega...no zaradi raztoqnieto samo stradahme i 2mata...