PDA

View Full Version : Много я е срам,как да я накарам да се отпусне?



The_Caress
04-25-2006, 15:04
Момичето,което харесвам е много срамежливо,с нея съм само на "здравей",тъй като тя се притеснява и то много от мен-просто не приказва с мен.Знам,че тя също ме харесва и може би затова я е и толкова срам от мен -иначе не е някаква задръстена ( :) ).Като я питам нещо тя все едно,че блокира и отвръща малко студено поради срама си.Като я наблюдавам,все едно че я е страх от мен,а и ме смята за големия "гъзар",което не е много добре може би :roll: ...И тук точно е проблема,тя ми се струва че си мисли че аз просто я заговарям еи така...мисли си че може да и се подиграя,а и си мисли "къде съм тръгнала,той е 10 клас, а аз-8,а и не съм голяма хубавица" и просто не смята за голяяяма работа и затва я е срам :( :( :(
Как да процедирам за да разбере, че я харесвам(мисля че тя го знае) и да ме дооусне до себе си ...? :(

The_Caress
04-25-2006, 15:06
А само да кажа, че тия големите гъзари много-много не ги понасям ...

DeSsY`
04-25-2006, 15:22
Еми покажи и че я харесваш и направи така, че да не се притеснява в присъствието ти. Усмихвай и се, прави и комплименти, бъдете в една компания, кани я да излиза с теб и т.н. То просто трябва да си ти дойде от самосебеси. O:)

Glezlata
04-25-2006, 16:01
Budi estestven s neq.Druj se dobre,govori pove4e s neq i tq 6te se otpusne.Ob6to vzeto razbii i sumneqnita,4e si nqkakuv nadut guzar.

The_Caress
04-25-2006, 18:11
А не мога ли направо да и подхвърля приятелски "ти маи много се притесняваш :) " или нещо подобно?
А я кажете вие момичета как да разбера дали тя наистина ме харесва силно,нещо като тест???

crazy_in_love_in_kris
04-25-2006, 18:36
Az sam momi4e i sa6to sam mnogo pritesnitelna ot mom4eto koeto haresvam,no ot drugite ne sam tolkova pritesnitelna.Za tva sam po4ti sigurna 4e te haresva.Ako iska6 nqko test samo kaji ei sq 6e ti napi6a edin.

The_Caress
04-25-2006, 18:55
Az sam momi4e i sa6to sam mnogo pritesnitelna ot mom4eto koeto haresvam,no ot drugite ne sam tolkova pritesnitelna.Za tva sam po4ti sigurna 4e te haresva.Ako iska6 nqko test samo kaji ei sq 6e ti napi6a edin.
искам,искам :smt010

The_Caress
04-25-2006, 20:23
аре де ... :(
тая работа не знам колко време ще продължава и искам да разбера наи-накрая дали ще става нещо м/у мен и нея ....

04-25-2006, 20:36
4ove4e,vari,sedni pri neq,i kaji,4e iska6 da izleze6 s neq na kafe.i kaji 4e govori6 seriozno.moje da spomene6,4e otdavna si si mislel da q pokani6,no 4ak sega si sybral smelost.taka tq 6te si pomisli,4ene samo na neq i e trudno da prikazvate.tq 6te se syglasi(veroqtno).na sre6tata ne o4akvai da e prikazliva,za tova ti q pitai za ne6to ob6to.pitai q dali ima nqkakvi vyprosi kym teb...ei takiva raboti.na 1wata sre6ta ne o4akvai ni6to ot neq.v kraq na sre6tata est. q pitai dali moje pak da izlezete.na daskalo q zagovarqi,hvyrlqi i po nqkoi pogled...ei takiva raboti.leka po leka tq 6te se otpusne.togava ve4e ako i predloji6,nqma kak da ti otkaje,za6toto 6te si i spe4elil doverieto(do nqkyde),be izob6to po-lesno 6te se dade.aide kysmet,4e ne6to mnogo dylga stanah v obqsneniqta si :) :) :)

Krem4eto
04-25-2006, 20:45
Най-добре давай по бавната процедура!!!Пък когато си до нея може да подхвърлиш "Понякога се притеснявам от теб,а ти?" и най-накрая да кажеш няма смисъл да се притесняваме и да и кажеш,че я харесваш!!!И да станете гаджета УУУСПЕХ!

The_Caress
04-25-2006, 20:57
Най-добре давай по бавната процедура!!!Пък когато си до нея може да подхвърлиш "Понякога се притеснявам от теб,а ти?" и най-накрая да кажеш няма смисъл да се притесняваме и да и кажеш,че я харесваш!!!И да станете гаджета УУУСПЕХ!

Няи-добре е ти да дойдеш и да говориш вместо мен. :lol:
Тук веЧе 6те б1де малко по-трудно,6тото тя като ме погледне с този поглед,изл14ващ самота и аз се вцепенявам ...
мерси за съвета,6те пробвам :?

midnight...
04-25-2006, 21:52
като начало я заговаряш и и показваш че си земна душа и след това кафенца и такива простотийки и сте готови :mrgreen:

MrAnderson
04-26-2006, 11:47
@Автора на темата: Значи все пак се оказа, че проблемацията е в психологическата бариера, пред която е поставено момичето. Имайки предвид това, фазата на разчупване на леда ще отнеме малко повече време от обичайното за подобни случаи. Имай предвид, че поведението, което демонстрираш в общуването с останалите, дава пряко отражение на нейната представа за теб, така че бъди такъв, какъвто си, а не слагай маски за пред нея.


А не мога ли направо да и подхвърля приятелски "ти маи много се притесняваш :) " или нещо подобно?
Забрави, така само ще бетонираш притеснението й. По-скоро бих направил точно обратното - бих се престорил на стеснителен, за да разсея притесненията й.

L_i_z_I
04-26-2006, 12:13
Еми покажи и че я харесваш и направи така, че да не се притеснява в присъствието ти. Усмихвай и се, прави и комплименти, бъдете в една компания, кани я да излиза с теб и т.н. То просто трябва да си ти дойде от самосебеси. O:)

На това мнение съм.Значи за да се отпусне тя пред теб и за да не я е срам толкова много,предразположи я да говори...опознайте се...покажи и,че я харесваш,найстина трябва да и правиш комплименти за да има самочувствие ..аиде успех и от мен :wink: :P

teenkopele
04-26-2006, 12:19
Според мен, й прави комплименти ( Това ще помогне да й качиш ниското самочувствие.), флиртувай с нея. Опитай се да я предразположиш. :)
Успех. :wink:

Krem4eto
04-26-2006, 13:27
Най-добре давай по бавната процедура!!!Пък когато си до нея може да подхвърлиш "Понякога се притеснявам от теб,а ти?" и най-накрая да кажеш няма смисъл да се притесняваме и да и кажеш,че я харесваш!!!И да станете гаджета УУУСПЕХ!

Няи-добре е ти да дойдеш и да говориш вместо мен. :lol:
Тук веЧе 6те б1де малко по-трудно,6тото тя като ме погледне с този поглед,изл14ващ самота и аз се вцепенявам ...
мерси за съвета,6те пробвам :?

Помисли си за нейния поглед "Излъчващ самота".Помисли си,как когато тя е с теб какъв ще и е погледа как ще се радва,с какви очи ще те гледа!!!Струва ли си да направиш щастливо момичето,което харесваш?!Аз мисля,че да!!! Е....УСПЕХ!!!!

reallove
04-26-2006, 14:33
ami govori poveche s neq...budi poveche mil i liubezen tq sama she sa otpusne !!!!! nqai griji :)

The_Caress
04-27-2006, 19:13
Поледната ми надежда е да разменя някакви мисли с нея,но не пряко.
Разбрах номера на телефона и и сега се чудя какъв sms да и изпратя
,за да видя как ще реагира.Рабрах номера и от друго момичета,така че може би ще бъде доста изненадана да получи съобщение точно от мен...
Дайте идея какво да и напиша-нещо по-обикновено,но не и глупаво и безсмислено... :?
Все пак няма да се притеснява какво да ми каже като не е на жива пред мен...

04-27-2006, 21:23
Ti si super nabludatelen ! :roll: Imam useshtaneto, che vaprosa e ot samoto momiche, prosto predtekst e, che e momcheto. :wink: Dali? 8)
Ako gresha ti si egati psihologa, tochno taka se chuvstva edin pritesnqvasht se chovek.
A sega po temata :-D

Horata, koito sa taka pritesnitelni mnogo trudno se otpuskat. Ako i spechelish doverieto -> tvoq e ! Drug variant nqma...osven :arrow: napii q! :mrgreen:

04-28-2006, 11:54
По-дяволите и психолога... Ако има какъвто и да е акъл на психолог няма ви пита, ве!?! То това са неща близки до акъла. Човешкото поведение е предсказуемо до 95%...
Нека позная за к'во става дума.
Заговаряш е, тя казва 3 думи на кръст и млъква и се чудиш и маеш кво да правиш. Опитваш нещо друго, пак същия ефект. Следователно идеята е да почнеш процентното разпределние. Почваш като говориш 90% ти, и после я вкарваш в разходка и по някое време ще почне да говори повече и докато се усетиш няма можеш я накараш да спре. Ся ще попиташ? По-дяволите какво да говоря. Отговора - каквито и да са глупости свързани с нормалните неща. Те девойките се кефят на такива лайна... Говори и за дървете, пилци, даскало, химикалки, как еди кой си те е прецакал, после питаш дали са я прецаквали, тя ти казва ”да”, и ти изръсваш ”Защоооо?”, тя те гледа неразбиращо ти добавяш ”Бъзикам се ве моме, разажи”, тя ти разправя, ти цъкаш с език и се вайкаш... След това вкарваш малко идилия в ситуацията тип ”Ее... Стига не е хубаво да си говорим за такива кофти неща, по-добре да си говорим за нещо друго, окей”... Оназ ще те попита какво, ти ”Ми примерно вчера видях една много интересна формула в една книга по ядрена физика, мога да ти разправя за нея”, оная ще ти каже ”Бъзикаш ли се”... Ти ”Е па че разбира се!”, ”всъщност много ми беше интересно кое ти е любимото място в града?”, тя ти казва ”еди кое си”...” Аууу там съм бил веднъж-дваж, мноо е хуу искаш ли да идем там някои път заедно?”, тя ”Ми може” и после оговаряш час и място...
Ей ти теоритично с 5% шанс за прецакване на нещата.

maldini
04-28-2006, 11:58
Opitai se da q ukorajish,da i kazvash mili dumi i sushto taka i kaji,4e nqma ot kakvo da se pritesnqva! ;-)

honey91
04-29-2006, 13:24
Според мен, й прави комплименти ( Това ще помогне да й качиш ниското самочувствие.), флиртувай с нея. Опитай се да я предразположиш.
Успех.
__________________________________________________ __________
Saglasna sam s tova mnenie

sexy_dizzy
04-29-2006, 14:26
А не мога ли направо да и подхвърля приятелски "ти маи много се притесняваш :) " или нещо подобно?
А я кажете вие момичета как да разбера дали тя наистина ме харесва силно,нещо като тест???
Даа.Веднъж момчето,което ме изпращаше и докато разговаряме ме попита:"Притесняваш ли се от мене???"(аз изобщо не съм стеснителна,но някак си от него се бях притеснила).Аз му отговорих,че почти не го познавам затова.

Това с комплиментите е добра идея,покани я да излезете някъде и готово.Относно смс-а напиши й нещо от сорта"Някой казвал ли ти е колко си сладка!",или нещо подобно;100 % тя ще се накефи колкото и срамежлива да е.Бъди мил с нея,усмихвай й се постоянно,попитай я дали има планове еди-кога си и така.