PDA

View Full Version : Отвратен съм!



мечтател
04-25-2006, 15:07
от всичко тук... хората имат истински проблеми, а тук се обсъждат "проблемчета" с ... какво да ви казвам. погледнете темите: иска да я лижа, големи са ми гърдите... по дяволите. това беще приятно място, а сега е ужасяващо. едно и също до припадък. ние сме младите хора, тези, пълните с живот, идеи, радост... така че младежки форум като този би трябвало да има поне разнообразие. не го казвам, за да се правя на интересен или нещо такова. дори не е в името на форума - не му пука дали ще е интересен, отказал съм се от него. идеята е да се позамислите малко защо пишете само простотии. не, не само, обърках се. има няколко интелигентни потребители, чиито мнение си заслужават, но останалите...

04-25-2006, 15:13
q shut up ti li 6te kazva6 kakvo da pi6em nie ?are umnata i begai mhni se ottuka! :smt012

мечтател
04-25-2006, 15:19
и за секунда не съм си мислил да ти казвам за какво да пишеш, о точка це точка. казвам ти какво мисля за писанията на хората тук.

а, братле, за мен също кибер проствранството не е място за решаване на сериозни проблеми. но тук нещата идват прекалено. една хубава шега - да. но 500 000 повтарящи се изчерпани и безсмислени теми...

мечтател
04-25-2006, 15:26
е, предполага се че в младежта са новите идеи. дразни ме най-вече еднообразието. до утре

04-25-2006, 15:36
е, предполага се че в младежта са новите идеи. дразни ме най-вече еднообразието. до утре

Ей братле, ако не си разбрал - тук хората стоят на най - долното ниво на стълбичката! :wink:

sherry
04-25-2006, 15:38
Аз заради това вече пиша рядко в този форум...не мисля,че си струва да губя голяма част от времето си,разглеждайки теми-ебавки.Да,има и свестни,интересни неща,но са по-малко,просто така се получи,това е много гадно,че всеки ден има по една тема,която е сходна с тази от миналия ден,а когато има някоя по-сериозна хората почти не пишат,докато в ебавките,всички пишат...

pink_angel
04-25-2006, 16:05
и не съм кой знае колко впечатлена,но няма форум без повтарящи се теми и т.н.

pink_angel
04-25-2006, 16:05
Еми до някъде съм съгласна с автора на темата,НО форума е за теенове,които ги вълнуват неща от рода на защо ми закъснява,бременна ли съм,как да се справя първият път и т.н....На мен повечето теми са ми тъпи и пиша само там,където виждам смисъл или ми е интересно..Съвсем от скоро съм във форума

eti4ka_87
04-25-2006, 16:16
sled kato ne ti e interesen i banalen tozi forum prosto ne vlizai,o6te pove4e puk v tema sex kato te drazni.Zna4i ima mnogo interesni komentari,ima xora koito ne znaqt kak da postupqt v daden moment za6toto do sega ne sa go prejivqli i im e nujen suvet,az mislq 4e tova e mqstoto ,kudeto vseki koito pojelaq da dadesuvet 6te go napravi.Ako se nujdae samiq toi prosto 6te spodeli,ne e kazano 4e vsi4ko trqbva da e vajno ili interesno,prosto xorata se vulnuvat ot razli4ni problemi.

pink_angel
04-25-2006, 16:32
sled kato ne ti e interesen i banalen tozi forum prosto ne vlizai,o6te pove4e puk v tema sex kato te drazni.Zna4i ima mnogo interesni komentari,ima xora koito ne znaqt kak da postupqt v daden moment za6toto do sega ne sa go prejivqli i im e nujen suvet,az mislq 4e tova e mqstoto ,kudeto vseki koito pojelaq da dadesuvet 6te go napravi.Ako se nujdae samiq toi prosto 6te spodeli,ne e kazano 4e vsi4ko trqbva da e vajno ili interesno,prosto xorata se vulnuvat ot razli4ni problemi.
i v tvoite dymi ima istina..abe vseki si ima pravo na mnenie

SuN4o_F
04-25-2006, 18:08
mi naistina ima mn taoi izcepki az pi6a v tozi forum za da pomogna po nqkakav na4in pak dali se polu4ava nz ... :-k

Nimfetkata
04-25-2006, 18:11
edin otvraten, drug izvraten...... mi tak1v e jivoteca xora :smt008

favor_91
04-25-2006, 19:15
vqrno e ima i dosta tupi temi no 13 godi6nite tova gi interesuva v momenta...golemi cici i pro4ie