PDA

View Full Version : Кво да прая бе хора?



Зарчето
04-25-2006, 15:18
Виште ся!Охххххххх,незнам от де да започна!
Значи,най-добрата ми приятелка харесва едно момче,което дори не познава,но постояно го следи на даскало! :smt042 ЗнаеМ сичко за него!Той е голям женкар и постояно ходи с некви пачаври,а приятелката ми се вбесява много от това!Пък я е срам да го заговори или точно когато иска е обграден от "стадо овци"!Самоче проблема е,че покрай нея и аз почнах да го харесвам!Луда съм по него :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 Самоче както казах приятелката ми е доста ревнива и ако и кажа ше ме убие!Та кажете ми кво да прая,да и кажа ли или не?!!! :-s :-s :-s :-s :-s Ужас ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt022

Death^Forever
04-25-2006, 15:25
Какви са тези глупости? Все едно сте в детската градина..
Как въобще може да харесваш някого, щом не го познаваш..и на всичкото отгоре да го следиш!
Явно и те ни го познаваш, как тогава може да кажеш, че си луда по него??? Или просто не трябва да оставаш назад..
Ще ти кажа какво да направиш: ОСЪЗНАЙ СЕ!

DeSsY`
04-25-2006, 15:42
Явно го харесвате по външност. Моя съвет - и двете го зарежете и си намерете свестни момчета, тъй като ти каза, че е женкар. :)

mnogomili4kata-sf
04-25-2006, 15:55
Абе още не се докопали до кокала и вече го изяли... :shock:
А иначе момчето не е "собственост" на твойта приятелка,така че освен ако не е 4-5-6 клас, няма за кво да ти се цупи,ако и кажеш

Glezlata
04-25-2006, 15:56
Ne,ne i kazvai.Ako moje6 napravi taka,4e i tq da go zabravi i taka vsi4ko 6te e ok.

KOTKATA_17
04-25-2006, 16:28
Mi vij sega po dobre ne i kazvai a ako tq go zabravi deistvai! \:D/ \:D/ \:D/

04-25-2006, 16:50
Явно го харесвате по външност. Моя съвет - и двете го зарежете и си намерете свестни момчета, тъй като ти каза, че е женкар. :)

Тфа е :wink:

The Interceptor
04-25-2006, 18:02
Ами незнам какво може да се направи в подобна ситуация, ама да знаеш че си загазила :)

GreenLadyM
04-25-2006, 18:12
Явно го харесвате по външност. Моя съвет - и двете го зарежете и си намерете свестни момчета, тъй като ти каза, че е женкар. :)
suglasna sum! =D>

white_chik
04-25-2006, 18:29
absolutni detski prostotii.hem i dvete go haresvate hem ne go poznavate a i go sledite #-o kvi sa tiq prostotii.nai-dobre i dvete go zaebete i tva e

sometimes_
04-25-2006, 19:03
Явно го харесвате по външност. Моя съвет - и двете го зарежете и си намерете свестни момчета, тъй като ти каза, че е женкар. :)
По-вярно от това няма на къде...
И двете постъпвате супер детски, не го познавате, следите го, знаете всичко за него, сигурно и егн-то му знаете... Айде моля ви се, порастнете малко и имайте малко достойнство. Никое себеуважаващо се момиче не постъпва така. Само се излагате. А на всичкото от горе сте на ясно, че нямате шансове с момчето... ](*,) ](*,) [-X

ProstoAz
04-25-2006, 22:23
Директно на въпроса - кажи и - лошо няма! Но какъв е смисъла - така както изглежда (по думите ти) той няма да обърне внимание нито на теб, нито на нея - в такъв случай какво значение има дали приятелката ти ще знае, че и ти го харесваш или не?

Temptation
04-25-2006, 22:32
Ami napravo se otkaji ve4e ot tiq presledvaniq....6toto qvno sa bezsmisleni..pi4yt vi mi se struva 4e e na syvsem druga vylna.Taka 4e ili q ostavi sama da go prou4va ili j kaji kakvo misli6 i dvete kompromisno se otkajete ot nego

Зарчето
04-26-2006, 05:53
Такам!
1.Не му знаем чак ЕГН-то ама знаем сичко което тряя се знае за един човек за да го харесваш-име,години,прякор,характер, гадже,приятели и така на татак!
2.То тва със следенето верно е простотия,ама е забавно!
3.Няма да и кажа!
4.Ще я накарам тя да се запознае с него,щот и без това има приятелка която го познава и когато тя се запознае с него тъйкато съм най-добрата и приятелка и аз ще намажа!
Е,ше ми е малко трудно да я накарам ама айде!

black_dimond
04-26-2006, 06:44
spored men za da kaje6 4e haresva6 nqkoi trabva pone da poznava6 gore dolo dobre i tva e tupo da vi e sram da se zapoznaete s nego toi e prosto 1 mom4e i da ne vi puka deistvaite pone da go poznavate

black_dimond
04-26-2006, 06:47
a i ako kaje6 na priqtelkata si 6e se skarate za edno mom4e koeto e mn glupavo povqrvai mi

Зарчето
04-26-2006, 07:10
spored men za da kaje6 4e haresva6 nqkoi trabva pone da poznava6 gore dolo dobre i tva e tupo da vi e sram da se zapoznaete s nego toi e prosto 1 mom4e i da ne vi puka deistvaite pone da go poznavateВиш,аз със запознанството няям проблем мога да го направя винаги самоче тя не ми дава!Ама вече ми писна,тряя го направя или ше се скараме :smt017 :smt017 :-s

teenkopele
04-26-2006, 12:38
Не се занимавайте с него, ако искате да запазите приятелството си. :)
Успех. :wink:

Krem4eto
04-26-2006, 13:34
О каквото искаш прави,но все пак ако искате нещо да стане трябва като начало да се запознаете!!!

reallove
04-26-2006, 14:31
ami trqa da ikajesh ...ne vqrvam da stane po zle ot bomba sas zakasnitel .......................

Зарчето
04-26-2006, 17:11
Добреееееееееее,утре ше имам номера на GSM му! :-$ :smt047 :smt047 :smt047 :smt047 :smt118 :smt118 :smt118

sk8girL
04-26-2006, 17:50
..И при двете е само едно физическо привличане.. та вие дори не го познавате, незнаете какъв човек е.. какъв характер.
Но според мен изобщо не се занимавайте.Първо защото рискувате да си развалите приятелството заради едно момче и второ поне момчето да си заслужаваше,а то кво за някъв женкар.Ми щом се има за плейбой да си седи при курвите.Осъзнайте се и двечките!Просто няма смисъл да се занимавате с тоя.Сигурна съм,че ще си намерите по-добри момчета =)

Зарчето
04-27-2006, 21:41
..И при двете е само едно физическо привличане.. та вие дори не го познавате, незнаете какъв човек е.. какъв характер.
Но според мен изобщо не се занимавайте.Първо защото рискувате да си развалите приятелството заради едно момче и второ поне момчето да си заслужаваше,а то кво за някъв женкар.Ми щом се има за плейбой да си седи при курвите.Осъзнайте се и двечките!Просто няма смисъл да се занимавате с тоя.Сигурна съм,че ще си намерите по-добри момчета =) Охххххххххххххх,нищо не схващаш!