PDA

View Full Version : Emocore



aBnOrMaL_BaBy
04-25-2006, 17:02
Има ли някой във форума който да си пада по този стил музика? За мен тфа е стила който най-много се доближава до мен и наистина има какфо да се чуе от него.

П.П. - достатъчно е да пишат хора, които го слушат или които знаят за кво става въпрос, моля без критики :) (тфа е най-вече предназначено за exploitedteen :mrgreen: )

ellen
04-25-2006, 17:09
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=EvuhxPEft2E&eurl= :!:

xxxjonesxcaseyxxx
04-25-2006, 20:30
Хахах ЕМОКОР. Много стана модерен тоя стил тука гледам.30 СЕКОНДС ТО МАРС - смешници...за другите да не говорим. Общо взето съвременната емо и емокор сцена не струва. ТОТАЛНО. Защото не е истинска. Разберете драги пънкари, кораджии и скинове. Да се гримираш НЕ е емо, да се оплакваш от живота НЕ е емо, да си правиш мега фешън прически и да изблеждаш като манекен също не е ЕМО. Модерните групи, които се водят за емо НЕ са емо. Малко останаха - From Autumn To Ashes, Atreyu (макар, че и те нещо вече не знаят какво са), Funeral For A Friend, Thursday, Across Five Aprils (старите неща)...Емото винаги е бил антикомформистки стил и винаги е бил против мейнстрийма - майспейс, мтв и тем пдобни лайна. ЕМО-то е мъртво толкова колкото и пънка.

xxxdjonesxxx
04-25-2006, 20:38
Ххаха не знам кой е автора на клипчето постнато по-горе, обаче ако ще прави филмче против емо прическите, да подбира по-добре групите за саундтрак, щото групата дето свири на филмчето (unearth) - половината им членове са с такива прически...Аман от гении хахаха.

04-25-2006, 20:40
http://www.orientation.loyaliststudents.com/images/events/alexisonfire.jpg
Най-яката ЕМОКОР банда в момента!

overneathe
04-26-2006, 03:13
хаха добре че е госта да каже някфи емо банди че горкия пич със булет и марс....
ако ше лафиш за емо по-добре да куитнеш посочените от госта сайтове/канали щото ние дет сме 'ооо истински емо копелета' доста стабилно плюем (за огромно съжаление на масовата публика)
а и да добавя групичките Blindside и Saosin дето според мене още държат щафетата ф емото и фсе пак царе ф момента са си Алекс :wink:

Boot
04-26-2006, 13:04
Е тфа последното ако не е Бобиииииии.
Бобииииииии!!!!

04-27-2006, 02:49
Bullet for my valentine ne svirqt EMO a NWOAHM.Po vuprosa s EMO-to imam samo edno da [po]kaja:

http://img262.imageshack.us/img262/2572/enfieldhardcoreenhc0od.jpg

Enough bitchin',pussies.Hardcore is not for fags...

anonymous464110
04-27-2006, 02:52
Bullet for my valentine ne svirqt EMO a NWOAHM.Po vuprosa s EMO-to imam samo edno da [po]kaja:

http://img262.imageshack.us/img262/2572/enfieldhardcoreenhc0od.jpg

Enough bitchin',pussies.Hardcore is not for fags...
az...

anonymous464110
04-27-2006, 03:11
Ххаха не знам кой е автора на клипчето постнато по-горе, обаче ако ще прави филмче против емо прическите, да подбира по-добре групите за саундтрак, щото групата дето свири на филмчето (unearth) - половината им членове са с такива прически...Аман от гении хахаха.
UNEARTH sa qka grupa i su6to NE sa emo

04-27-2006, 12:27
Za men tozi stil su6to mn se doblijava do men samata... V nego ima kakvo da se 4ue tova si e istinata :) emocore mn mi haresva i horata koito kazvat 4e e tup prosto ne se vslu6vat v muzikata i nerazbirat ot muzika... abe vseki si ima vkus :lol: :smt020 :smt049 :smt060 No grupi kato Funeral For A Friend, Secret Sphere, Atreyu, Kamelot, Axel Rudi Pell, Scorpions, ...abe o6te mnogo super mn me radvat :smt007

SisTeR`oN`MaXa
04-27-2006, 12:28
Za men tozi stil su6to mn se doblijava do men samata... V nego ima kakvo da se 4ue tova si e istinata :) emocore mn mi haresva i horata koito kazvat 4e e tup prosto ne se vslu6vat v muzikata i nerazbirat ot muzika... abe vseki si ima vkus :lol: :smt020 :smt049 :smt060 No grupi kato Funeral For A Friend, Secret Sphere, Atreyu, Kamelot, Axel Rudi Pell, Scorpions, ...abe o6te mnogo super mn me radvat :smt007

Tva bqh az :mrgreen:

anonymous464110
04-27-2006, 15:08
6efke 6te pro6tava6 ama to4no ot taq muzika razbiram i se pozaslu6vam.emo-to e gre6ka na prirodata.hem e metalcore,hem e britpop,hem razdavat nqkoi qki beatdown rifove,hem ne trqbva da si violent,a samo da podska4a6 kato debil s tujen pogled i da se pravi6 na mnogo trognat ot tekstove,koito kraino se razminavat s cqlata atmosfera na taq muzika - "tq me zarqza,6te se samoubiq,ve4e sum v banqta i si reja rucete s lujica". 8-[ :smt005 i tiq grimirani mujlenca kato mi se poqvqt po tesni mrejesti bluzki i se zamlqskat vzaimno na scenata napravo mi se obru6tat 4ervata.t.nar. Emo-kids po toughguy hardcore koncertite prosto gi iznasqt na par4eta...

magesnik
04-27-2006, 15:47
Za men tozi stil su6to mn se doblijava do men samata... V nego ima kakvo da se 4ue tova si e istinata :) emocore mn mi haresva i horata koito kazvat 4e e tup prosto ne se vslu6vat v muzikata i nerazbirat ot muzika... abe vseki si ima vkus :lol: :smt020 :smt049 :smt060 No grupi kato Funeral For A Friend, Secret Sphere, Atreyu, Kamelot, Axel Rudi Pell, Scorpions, ...abe o6te mnogo super mn me radvat :smt007


От кога само Аксел Руди Пел,Камелот и Скорпиънс станаха емокор. #-o

XALEXISONFIREX
04-27-2006, 16:58
6efke 6te pro6tava6 ama to4no ot taq muzika razbiram i se pozaslu6vam.emo-to e gre6ka na prirodata.hem e metalcore,hem e britpop,hem razdavat nqkoi qki beatdown rifove,hem ne trqbva da si violent,a samo da podska4a6 kato debil s tujen pogled i da se pravi6 na mnogo trognat ot tekstove,koito kraino se razminavat s cqlata atmosfera na taq muzika - "tq me zarqza,6te se samoubiq,ve4e sum v banqta i si reja rucete s lujica". 8-[ :smt005 i tiq grimirani mujlenca kato mi se poqvqt po tesni mrejesti bluzki i se zamlqskat vzaimno na scenata napravo mi se obru6tat 4ervata.t.nar. Emo-kids po toughguy hardcore koncertite prosto gi iznasqt na par4eta...
Ще ме прощаваш, ама я пак погледни снимката на Alexisonfire и виж дали някой от тях е с грим. Също така недейте да говорите на изуст. Голяма част от емо-то е доста социално - Thursday, Boy Sets Fire. A според мен да пееш за любов и разбито сърце е много по-добре отколкото да пееш за някви крюта, братя, юнити и респект, демек някакви неща, които отдаааавна не съществуват в тия среди...

xFATAx
04-27-2006, 17:06
Ххаха не знам кой е автора на клипчето постнато по-горе, обаче ако ще прави филмче против емо прическите, да подбира по-добре групите за саундтрак, щото групата дето свири на филмчето (unearth) - половината им членове са с такива прически...Аман от гении хахаха.
UNEARTH sa qka grupa i su6to NE sa emo
Никъде не съм казал, че са емо. Просто яко са обрасли. А емо модата намира пристан в много групи, които нямат нищо общо с нея - Darkest Hour, The Black Dahlia Murder. Да съдиш някакъв човек заради начина по който се облича е мноооого дребнаво. И твърдеше някъде, че емото е грешка на природата. Според мен то си е естествено развитие на хардкора. Емото нямаше да го има ако не бяха банди като Rites Of Spring, Sunny Day Real Estate, Fugazi, Dag Nasty и т.н. Всяка музика се развива и ражда нови жанрове. За това вокалът на Morning Again пее в Waking Kills The Dream (още една ненормална емокор група), за това Earth Crisis в последния си албум бяха с по-мек саунд...Емото е част от хардкора и винаги ще бъде, не зависимо от това дали на кораджиите им харесва или не. На мен определено ми харесва.

Death_F
04-27-2006, 17:06
Уу много емота се навъдиха напоследък...аз няям нищо против де да слушат децата щом им харесва...

anonymous464110
04-28-2006, 02:16
6efke 6te pro6tava6 ama to4no ot taq muzika razbiram i se pozaslu6vam.emo-to e gre6ka na prirodata.hem e metalcore,hem e britpop,hem razdavat nqkoi qki beatdown rifove,hem ne trqbva da si violent,a samo da podska4a6 kato debil s tujen pogled i da se pravi6 na mnogo trognat ot tekstove,koito kraino se razminavat s cqlata atmosfera na taq muzika - "tq me zarqza,6te se samoubiq,ve4e sum v banqta i si reja rucete s lujica". 8-[ :smt005 i tiq grimirani mujlenca kato mi se poqvqt po tesni mrejesti bluzki i se zamlqskat vzaimno na scenata napravo mi se obru6tat 4ervata.t.nar. Emo-kids po toughguy hardcore koncertite prosto gi iznasqt na par4eta...
Ще ме прощаваш, ама я пак погледни снимката на Alexisonfire и виж дали някой от тях е с грим. Също така недейте да говорите на изуст. Голяма част от емо-то е доста социално - Thursday, Boy Sets Fire. A според мен да пееш за любов и разбито сърце е много по-добре отколкото да пееш за някви крюта, братя, юнити и респект, демек някакви неща, които отдаааавна не съществуват в тия среди...
nqma zna4enie kvo napisah kazah su6testvenoto v dolniq post.iskah samo da te replikiram 4e v hc-a otdavna ne se zalaga samo na ortodoksalni friendshiporespectskounitni tekstove i pove4eto BG grupi imat 6irok spektur v tekstovo otno6enie.za na zapad e izli6no da komentiram.

anonymous464110
04-28-2006, 02:20
Ххаха не знам кой е автора на клипчето постнато по-горе, обаче ако ще прави филмче против емо прическите, да подбира по-добре групите за саундтрак, щото групата дето свири на филмчето (unearth) - половината им членове са с такива прически...Аман от гении хахаха.
UNEARTH sa qka grupa i su6to NE sa emo
Никъде не съм казал, че са емо. Просто яко са обрасли. А емо модата намира пристан в много групи, които нямат нищо общо с нея - Darkest Hour, The Black Dahlia Murder. Да съдиш някакъв човек заради начина по който се облича е мноооого дребнаво. И твърдеше някъде, че емото е грешка на природата. Според мен то си е естествено развитие на хардкора. Емото нямаше да го има ако не бяха банди като Rites Of Spring, Sunny Day Real Estate, Fugazi, Dag Nasty и т.н. Всяка музика се развива и ражда нови жанрове. За това вокалът на Morning Again пее в Waking Kills The Dream (още една ненормална емокор група), за това Earth Crisis в последния си албум бяха с по-мек саунд...Емото е част от хардкора и винаги ще бъде, не зависимо от това дали на кораджиите им харесва или не. На мен определено ми харесва.
abe bratle razbira6 li 4e govorim za super razli4ni ne6ta.az ti kazvam 4e za men grupi sus sceni4no povedenie i make up kato 18 visions i Norma Jean si pla4at za mnogo solen perdah.izob6to ne zasqgam emopunk i emocore grupite koito izbroqva6 prosto 6toto te sa absoliutno nepoznati na masoviq potrebitel na EMO i NWOAHM.vsi4ki slu6at Bleeding Through,18 visions i drugi podobni grimirani klouni s bisexualno povedenie na podiuma i 16 godi6ni amerikan4eta otmujki pol izpederastqvat 6toto gledat kak se durjat liubimite im muzikanti i mislqt 4e tova e mnogo cool i 4e ako moje6 da pusne6 ezik na kitarista si dokato drun4i6 svobodni na basa si mnogo otvoren kum sveta a ne si ograni4en.anatema.

anonymous464110
04-28-2006, 02:24
exploitedteen Pro-Pain ne sum zapoznat da sa 4ast ot FSU.ne e nevuzmojno 6toto tva crew ima razkloneniq navsqkude v 6tatite no nai-izqvenite grupi koito go sustavlqvat sa v NJ,Boston i LA/LV (Shattered Realm,Bad Luck 13,Death Before Dishonor ect.)Moje da se luja ama Pro-pain ne bqha li NY banda?ako e taka e mnogo po-veroqtno da sa blizo do horata ot DMS...no ne sum siguren govorq na izust.