PDA

View Full Version : Пъпки по деколтето и гърба



sheherezada
04-25-2006, 16:36
А бе хора кво да правя,с кво да ги мажа.Препоръчайте нещо щтото така е супер кофти-нито мога да се съблеча по потниче,нито мога да облека някоя блузка с гол гръб... :smt013 :smt017

04-25-2006, 16:45
hi mila!!!
i az imam sa6tiq problem no namerih edno lekarsto korto mi pomaga tova e:"ZINERIT". MN POMAGA DA ZNAE6.A ZA4ENITE TO4KI NA ''AVENE'' KREM 30ML

missito_
04-25-2006, 17:11
a znae6 li dali ima strani4ni efecti.za6toto i az imam sy6tiq problem no imah i edni problem s edni obrivi i nz dali 6te e redno da riskuvam? :|

>>ZLOBI4KA<<
04-25-2006, 17:29
И аз имам точно същия проблем и вече наистина незнам какво да правя.Като гледам не съм само аз така.Опитвах най-различни неща, но нищо не ми помогна.Моля ви ако има някой който се е сблъсквал с това нека помогне.А това "zinerit" какво е?В смисъл кремче ли е или нещо на спиртна основа.Дай малко повече инфо.Все пак идва лято и трябва да изглеждаме добре :wink: 10х предварително :)

anonimka_1
04-25-2006, 17:34
awe i az imam sa6tiq problem i iskam da pitam tozi "zinerit" ili tam kakto e za liceto stava li? i ot kade moji da se vzeme vsmisal ot aptekite ili ot kozmeti4en magazin pls kajete =P~

sheherezada
04-25-2006, 18:02
Сега вижте аз тва Зинерит съм го използвала за лице -3 месеца и има прекрасен резултат(представлява лусион - 13лв.)
Но там е че нз дали да го ползвам за тяло - то е некво мазно и ще стане мазало с дрехите ми :-k

Glezlata
04-25-2006, 18:03
Сега вижте аз тва Зинерит съм го използвала за лице -3 месеца и има прекрасен резултат(представлява лусион - 13лв.)
Но там е че нз дали да го ползвам за тяло - то е некво мазно и ще стане мазало с дрехите ми :-k
Maji si go ve4er predi da legne6 :smt006

sheherezada
04-25-2006, 18:05
Сега вижте аз тва Зинерит съм го използвала за лице -3 месеца и има прекрасен резултат(представлява лусион - 13лв.)
Но там е че нз дали да го ползвам за тяло - то е некво мазно и ще стане мазало с дрехите ми :-k
Maji si go ve4er predi da legne6 :smt006

Тогава пък ще си омазня чаршафите :roll:

Black_Cat
04-25-2006, 20:02
za su6tiat problem zinerit mi e predpisan ot lekar ama na mene posle mi ostavat BELEZI i s kakvo da gi MAHNA puk tqh :smt010

ycMuBkaTa
04-25-2006, 20:21
Има едно кремче казва се Скинорен, не знам колко струва и т.н., но го има по аптеките.
Една приятелка си мажеше точно пъпките по гърба с него и беше доволна.

Mystery
04-25-2006, 20:25
Най-добре отиди на лекар - дерматолог и той ще ти каже как да се справиш с проблема си. При едни хора дадено лекарство може да действа, а при други да задълбочи проблема. Все пак не е хубаво да експериментирате с кожата си. Все пак тя си е ваша де - правете каквото искате, но най-добре се консултирайте с някой по-компетентен от форумците.

hamsterka
04-26-2006, 13:42
ami edna frendka polzva6e zinerit za lice ma nz dali moje za tqlo...prepolagam 4e nqma da ima problem ama vse pak se konsultirai s lekar...

mimetoo
04-26-2006, 14:00
tva po princip e ot poberteta ili pak kogato ti idva mesechniq cikal.i az imah takav problem no izpolzvam "ACNE LOTION" prodavat go v aptekite to e s edna chervena kapachka i e nqkade kam 2:50..da ti kaja ima efekt no trqbva da go izpolzvash redovno :mrgreen: kamset :smt016

sheherezada
04-27-2006, 16:05
Благодаря ви за отговорите.Дано нещо помогне :wink:

Sapphir
04-27-2006, 16:15
mnogo ste interesni taka kato kajete preporuchaite neshto za pupki..
neznam kolko puti trqbva da se kaje che kojata na edin chovek e tolkova razlichna ot kojata na drug chovek.. i defakto kakvoto e pomognalo na edin moje da ne podeistva pri drugi.. zatova se otiva na lekar dermatolog ili se izprobva.. kupuvash edno ne stava , vtoro , treto i taka..
otnosno tozi ZYNERIT strva v diapazona na 13-15 leva az si go zeh za 15 nqkade beshe mi pripisan ot lekar.. i nqma NIAKAKAV ama NIKAKAV EFEKT .. mazah se cql mesec
i dori nai nai malkata pupchica ne se mahna.. taka che zenerit sux .. no kato ne e pomognal na men neznachi che nqma da pomogne na nqkoi drug..daje az se chudia tea dermatolozi lukovi glavi li sa i mai da shtoto men lichno samo ma pogledna prepisa mi zynerit i tva beshe az spokoino moga i sama da si kupq neshto za pupki .. e dano ne popadnete na takuv lekar egati lekarq hahahah

котето идиотче
04-27-2006, 16:42
Ми....може да пробвате следната домашно приготвена маска:
1 суп.лъжл хума
1,5 - 2 супл лъжл кисело мляко
половин чаена лъжичка сода бикарбонат
една супена лъжица лимонов сок

Смесвате ги, мажете се, седите 20-ина минути и влизате в банята. На мен ми изчезнаха повечето така, но го правех през ден, а сега пак целия ми гръб е покрит с гадните гнусни отвратителни пъпки :smt092

hamsterka
04-28-2006, 13:16
Sapphir mnogo mi e interesno togava za kakvo 6te pi6em v kozmetika i dieti....to e qsno vseki e razli4en,no i vseki pi6e koe mu e pomognalo i dava 6ans da drugite su6to da otstranqt problema si...taka 4e nqma ni6to lo6o da spodelqme opit...i koi ot kakvo e dovolen...puk i ti se poznava6 nai-dobre i 6te preceni6 koe eventualno 6te ima efect....

maimyn4e
04-30-2006, 17:09
spored men SAPPHIR e prav. vsqka koja e mnoo razli4na
i tova koeto na edin pomaga na drug ne pomaga.... =P~

nicoleandme
12-06-2016, 18:22
Охх, аз имам абсолютно същия проблем. Не съм много сигурна , но мисля че това е от около месец . Пъпките не са гнойни , а по скоро пълни с вода . Нямам идея какво да правя , но тъй като съм тийнейджър нещото което ми хрумна първо е да потърся нещо в интернет . Доста често кокосовото масло е лек според вас дали ще помогне или трябва да ходя на дерматолог???