PDA

View Full Version : Moite byrkotii



Temptation
04-25-2006, 17:04
Offf..otkyde da zapo4na?6te zapo4na s edin ot trivialnite problemi-VLUBENA SYM V NAJ-DOBRIQ SI PRIQTEL.Nqma iznenadani,predpolagam...i az stoq tuka i 4eta kak i drugi hora kato men zabludeni izjivqvat tozi problem...dilemata-da se probvam li ili ne,oba4e nqkaksi ne moga da se nakanq da napravq pravilniq izbor.Mi zna4i s vyprosniq 4ovek se poznavame ot edna kamara vreme i az maj prez cqloto vreme sym si bila hlytnala,ama go osyznah 4ak sega kato se premestih da u4a v drug grad.Sybudih se i si kazah-Ne moga bez nego.Negovoto otno6enie-izklu4itelno mnogo komplimenti,navsqkyde se hvali s promqnata koqto me e zastignala.otkakto se premestih,kato izlizame zaedno vinagi se dokarva,drazni se vidimo kato mu govorq za drugi mom4eta.....Interesno e 4e pri nas fizi4eskiq kontakt e mnogo truden,sqka6 se strahuvame da se pipnem.I onazi ve4er be6e mnogo 6tasliv kogato go hvanah pod ryka i daje netyrpelivo me pita-6te me hvane6 li pak?mnogo mi e krasiv,znae go,no si ima kompleksi.Ima mnogo priqtelki,no vinagi mi kazva 4e za nego sym na pyrvo mqsto.Kogato me izpra6ta stoim v kolata s 4asove,no i dvamata ne smeem da napravim ne6to po vyprosa.Poslednoto koeto me 6okira be6e sms-Ako trqbva da byda iskren,to az ne znam kakvi sa ni otno6eniqta v poslednite meseci.I kato se pribrah-ni6to po vyprosa,vse edno ne go e pisal.
I tuk idva problemyt,ponqkoga ne iska da izliza,ne mi vry6ta sms i se 4uvstvam obyrkana.Znam,4e e malko dylgi4ko ama sym dosta obyrkana.Dajte malko akyl \:D/

The Interceptor
04-25-2006, 17:59
Според мен да опиташ. Ако не пробваш дали ще ти отвърне със същото после вероятно дълго време ще съжаляваш (поне аз бих). Събери смелост и тайничко се надявай и тои да изпитва същото към теб :)

04-25-2006, 20:09
mi 6tom e taka-kaji mu kakvo izpitva6 ti kym nego i go pitai toi kakvo izpitva kym teb(ili obratnoto).az sym sigurna,4e toi te haresva.pone taka izliza ot tova,koeto si pisala.moqta prognoza e ,4e 6te trygnete,no v na4aloto 6te e nelovko.tova e za6toto do sega ste bili priqteli i to dylgo vreme.ot vas dvamata zavisi kak 6te prote4e vryzkata.az ti jelaq kysmet,pyk 6te vidim dali 6te pomogne :)

sometimes_
04-25-2006, 20:17
Мила, чак ти завиждам... Ама то е очевАдно, че и той има чувства към теб... Защо не правите нищо по въпроса? От какво ви е страх? Поговори с него, кажи му какво чувстваш. Ясно е, че се разбирате много добре и имате взаимни чувства, къде е проблема тогава?
А това, че понякога не му се излизало - всеки има такива моменти, че не ти връща смс-и - може да има причина.
Ти не си търси извинения, а действай докато не те е изпреварила някоя друга.
Успех !!! \:D/

Temptation
04-25-2006, 20:31
Mnogo blagodarq na vsi4ki,koito sa mi dali nqkakyv syvet.Typoto e 4e sme na po 20 godini,a se dyrjim kato v pyrva grupa na detskata gradina...i zatova ponqkoga imam symneniq.Eto pak mu pratih sms da izlezem utre,a toj myl4i.....

Krem4eto
04-25-2006, 20:33
Според мен да опиташ. Ако не пробваш дали ще ти отвърне със същото после вероятно дълго време ще съжаляваш (поне аз бих). Събери смелост и тайничко се надявай и тои да изпитва същото към теб :)

Точно така :!:

mnogomili4kata-sf
04-25-2006, 20:50
Ооооо миличката...аз лично ти препоръчвам да действаш при първа възможност...предприеми първа тази крачка...пък надявам се,че щом сте на по 20 г...все пак няма да има караници дори и ако той не отговори...стискам палци;)

LISICHKA
04-25-2006, 21:09
Давай смело напред и стискам палци!Иначе после дълго ще има да се чудиш "Ами какво щеше да стане ако...." ,а това е отвратително ,повярвай ми!Така или иначе ,нищо не губиш,няма какво да стане по-зле - ако ти е толкова добър приятел,ще подходи най-малкото с разбиране и дори в това отношение да не се получи (което не ми се вярва) пак ще си останете приятели!Да не говорим,че вие вече имате основното,от което се гради една стабилна връзка - приятелство,разбиране,дове рие...От тук към любовта има само една крачка!Просто я направи ,недей да чакаш той да я направи,защото той може пък да чака теб и тогава...?А и той вече ти е подсказал,макар и не в прав текст,че има нещо към теб - вниманието,това че за него си най-добрата,това че му харесва като го докосваш...всичко това са безобидни сигнали,които подсказват нещо :wink: Хайде,дано сме ти били полезни и пиши после пак какво е станало :) Успех!

Temptation
04-25-2006, 21:23
Dobre,pileta....kak da podhodq?Da re4em,4e utre sybera smelost ili naistina mi pisne da go 4akam.Kakvo da mu kaja..da po4na li ot sms-a mu....ili da go pitam napravo kakvo ozna4avam v momenta za nego.Propusnah ne6to vajno-faktyt 4e hodih s brat mu predi 2 godini i razdqlata ni be6e dosta tejka za nego...za moq pi4 tova ve4e maj nqma zna4enie,no se 4udq da ne bi tova da go pritesnqva da e otkroven.Awe golqmo 6ube me trese