PDA

View Full Version : SMS



Nobody^Is^Listening
04-25-2006, 18:38
Здр на всички :-D
Искам да питам какъв СМС да и пиша и да и намекна че я харесвам ... знам че преди време и тя ме харесваше . Дайте предложения какъв СМС да и пратя ;)

sometimes_
04-25-2006, 18:48
По-добре и кажи, че я харесваш в очите, защото ако е чрез смс може да реши, че се базикаш... :-k

Glezlata
04-25-2006, 18:53
. Iskam ne6to skupo da ti podarq-ne6to mnogo skupo moe..dali syrceto si da dam?..No kak,kato e ve4e tvoe?

Imam vsi4ki durveta,a iskam samo edno listo,imam vsi4ki moreta,a iskam samo edna kapka voda,imam tzeliq svqt,a iskam samo edin 4ovek-teb!

Prochetoh 10-ta bojia zapoved, a tia glasi: "Ne pojelavai neshto, koeto ne e tvoe!", a az napravih griah, che pojelah sarceto tvoe da bade samo moe!
Dano si haresa6 ne6to... :smt006

crazy_in_love_in_kris
04-25-2006, 18:55
4e kakvo im e lo6oto na SMS-ite.Pi6i i 4e q haresva6 i 4e sajalqva6 4e ne si zabelqzal predi neinata krasota,4e si bil slqp za neq i 4e 6te se radva6 i tq da spodel tvoqta lubov.Tva e spored men 6te stane.Uspeh!

Krem4eto
04-25-2006, 20:50
Пиши каквото ти е на душа!

cveteto
04-26-2006, 16:39
. Iskam ne6to skupo da ti podarq-ne6to mnogo skupo moe..dali syrceto si da dam?..No kak,kato e ve4e tvoe?

Imam vsi4ki durveta,a iskam samo edno listo,imam vsi4ki moreta,a iskam samo edna kapka voda,imam tzeliq svqt,a iskam samo edin 4ovek-teb!

Prochetoh 10-ta bojia zapoved, a tia glasi: "Ne pojelavai neshto, koeto ne e tvoe!", a az napravih griah, che pojelah sarceto tvoe da bade samo moe!
Dano si haresa6 ne6to... :smt006

A znae6 li ot tiq tri sms-a nai dobre e da gi kombinira6 i trite i da dobavi6 ne6to ot tebe. Moje da stane mazalo ama moje i da se polu4i ne6to hubavo.Probvai i USPEH!!!

Glezlata
04-26-2006, 16:42
. Iskam ne6to skupo da ti podarq-ne6to mnogo skupo moe..dali syrceto si da dam?..No kak,kato e ve4e tvoe?

Imam vsi4ki durveta,a iskam samo edno listo,imam vsi4ki moreta,a iskam samo edna kapka voda,imam tzeliq svqt,a iskam samo edin 4ovek-teb!

Prochetoh 10-ta bojia zapoved, a tia glasi: "Ne pojelavai neshto, koeto ne e tvoe!", a az napravih griah, che pojelah sarceto tvoe da bade samo moe!
Dano si haresa6 ne6to... :smt006

A znae6 li ot tiq tri sms-a nai dobre e da gi kombinira6 i trite i da dobavi6 ne6to ot tebe. Moje da stane mazalo ama moje i da se polu4i ne6to hubavo.Probvai i USPEH!!!
Hahaha mislim ednakvo.Az vinagi gi ome6vam edno hubavo-ot vsi4ki po malko,ne6to ot men i se polu4ava super efectno i ne si li4i ,4e e kli6irano :lol:

white_chik
04-26-2006, 18:00
ami napi6i i 4e mnoo q haresva.pitai q dali iam gadje i q pokani na kafe nekude za da moje6 primerno da i predloji6 ili ne6to takova.spored men bi bilo tupo da im pi6e6 nevki smsi ot roda na "surceto mi e tvoe" i nekvi takiva 6tloto purvo e mnoo izturkano i vtoro po-dobre da i kaje6 ne6to tolko romanti4no,no da ti doide otvutre.are uspeh :wink:

lindeman_
04-26-2006, 18:15
нищо не и пиши, ще те игнорира, ако го направиш по аматьорски начин :)) ако е хубаво момчето, на ден най-малко по 10-тина свалки от различни пичове ще получава. тя не може да бъде с всички и ги разкарва по един или друг начин ;) ако не си различен, ще те разкара и теб. така че не и пращай смс с който да и показваш, че имаш чувства към нея .. има друг начин, по който можеш да е свалиш ;))

POLA^_^
04-26-2006, 18:15
ami napi6i i 4e mnoo q haresva.pitai q dali iam gadje i q pokani na kafe nekude za da moje6 primerno da i predloji6 ili ne6to takova.spored men bi bilo tupo da im pi6e6 nevki smsi ot roda na "surceto mi e tvoe" i nekvi takiva 6tloto purvo e mnoo izturkano i vtoro po-dobre da i kaje6 ne6to tolko romanti4no,no da ti doide otvutre.are uspeh :wink:
да...и аз съм на тва мнение.Плюс това тия "любовните смс-и"(готовите) вече са меко казано-изтъркани до болка и вече никое момиче не им обръща кой знае какво внимание...

04-27-2006, 19:07
az pak im obra6tam vnimanie i mn me kefqt! (iska6 li mi nomera :mrgreen: )