PDA

View Full Version : Tq mu se doverqva tvyrde mnogo,a toi q lyje!!!



FiRe_LaDy
04-25-2006, 20:08
Nai - dobrata mi priqtelka haresva adski mnogo edno momche koeto e na 19,a tq e na 14 ... vypreki che ne se dyrji kato tolkova godishena se pak ne moje sreshtu prirodata.Ta problema e tam,che toi si igrae s neinite chuvstva.Obajda i se i q vika v tqh.Zadovolqlva e i posle q zabalamosva dokato pak tq se okaje v legloto mu.Toi ima priqtelka i tq go nzae,no tq zamina za Tyrciq i priqtelkata mi postoqnno mu pishi i govori s nego.Toi i obeshta da e s neq,no az vijdam kak q lyje.Poneje toi mi e komshiq i go vijdam kak minava krai men s priqtelite si i otiva na kafe,a neq q lyje che trqbva da ostane v tqh zadari roditelite mu.I tq milata mi se obajda i tyji ... dnes otnovo i vyrza tenekiq.uj trqashe da se takovat u tqh ... ama izlqzal problem - zaeba q.Obeshta i za vecherta da izleze s neq,ama pak beshe s priqteli i tq PAK SAMA .... Ne moga poveche da stoq.kajete mi kak da i dokaja che toi e golqm za neq i ne q zaslujava,zashtoto tq si e momiche na mqsto.Ne e kurva ... toi i e edinstveniq deto e spala s nego i go obicha mnogo .... amaa toi q razigrava samo.help ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

04-25-2006, 20:18
ti ne moje6 da napravi6 ni6to po vyprosa.kakvoto i da i kaje6,tq 6te si znae neinoto,za6toto e vlubena v nego.iz4akai i 6te vidi6 4e tq sama 6te razbere tazi igra.e,nai-nakraq tq 6te ostane s pryst v ustata i ti pak nqma da moje6 da napravi6 ni6to,osven da q ote6ava6.vse pak predupredi q sega.ako iska6 pokani q nqkoi pyt u vas i kogato toi mine s priqtelite si,vikni q.za da vidi sama.taka moje pyk i da i doide malko ykyl v glavata i da shvane kartinkata(no ne e garantirano).ostaviq da si blyska glavata ](*,) pyk kakvoto stane.de da znai6,moje sydbata da ima i obraten zavoi po pytq si.

FiRe_LaDy
04-25-2006, 20:23
Ami az mnogo pyti sam i kazvala,che toi si igrae s nego i che q misli za malka.Tq go razbra i mu kaza che ne iska poveche d aima nishto obshto sneq,no toi i se obadi .. pokani q v tqh iiiii nz ko e stanalo tam ama tq pak mu se doveri i veche nz.Mn me boli za neq :( :smt010

Temptation
04-25-2006, 21:32
Za syjalenie takova qvlenie mnogo 4esto se zabelqzva i to vse pri krasivi i umni momi4eta.Prosto se primirqvat s fakta 4e gi izpolzvat samo za ednoto...ne misli,4e tq ne osyznava kakyv e,sigurno go e razbrala ve4e,prosto e hlytnala i e gotova dori samo na tova,za da e s nego.Ti si postypila kato istinska priqtelka,no za syjalenie ni6to drugo ne moje6 da napravi6...rabotite 6te priklu4at kogato na neq j mine

white_chik
04-26-2006, 08:11
emi mislq 4e ti si napraila si4ko vuzmojno za da i otvori6 o4ite.tva 4e tq e hlutnala mnoo seriozno si e nein problem i 6tom ne iska da te slu6a-tq gubi.sled vreme,kogato razbere istinata i q zaboli mnoo edinstvenoto koeto moje6 da napravi6 e da si do neq i da i pomogne6 da go preodolee

dAnnyb0y
04-26-2006, 16:28
Не им се бъркай

Krem4eto
04-27-2006, 15:45
Не им се бъркай

Ми май е така!