PDA

View Full Version : Какво да правя?Обичам го!!!!



rali_love
04-25-2006, 21:06
Значи кажете ми какво да правя.Харесвам си едно момче от моето даскало то е 8клас а аз 7 клас.Харесвам го още преди 2 години запознахме се бяхме 1 седмица на здравей чао и после все едно че не ме познава.Проблема е че и една моя приятелка го харесва,но той нея я мрази а мисля че и мен,но пък само ме гледа и се заяжда с мен спъва ми и се провиква след мен.Неговете приятели са много тъпи,а тои е малко надут аз лесно ще разбера мнението му за мен от общи приятели но ако мнението му е отрицателно и след това ме намрази.а пък и ще ме е срам досега не съм си имала гадже :D
Просто ме е срам и незнам какво да правя.Моля ве кажете ми даите ми съвет.МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ МИ
АЗ ГО ОБИЧАМ

Temptation
04-25-2006, 22:00
Lubovta e mnogo hubavo ne6to,no pone ot tova koeto si napisala tuk e mnogo trudno da se razbere kakvo bi moglo da se polu4i mejdu vas.Ne biva da sydi6 za otno6enieto mu kym teb spored rova,4e ne haresva priqtelkata ti.Edinstvenoto,koeto moje6 da napravi6 e da govori6 s nego,no ne se znae kak toj bi podhodil kym tebe i ne bi li te naranil poneje qvno e malko aroganten.

Atika
04-25-2006, 23:46
Spavanki ,mrazenki .. ne se obijdai no e palna detinshtina .. a i nqma kak da obichash nqkoi koito ne si opoznala.. Toq qvno e nqkoe naduto gazarche na koeto vsichki se kefite i samo si vaobrazqvash kolko mnogo go haresvash i iskash da ti bade gadje .. No ako vse pak si napalno ubedena che go haresvash se opitai da se sblijish s nego i go opoznai i shte razberesh dali naistina si zaslujava ..

Desinkata
04-26-2006, 10:29
zdravei
spored men e nai-dobre da se poopoznaete, no kakto razpravq6 , 4e se zaqjda, i 4e e nadyt, mai 4e ne si zaslujava! Kazvam ti go ot li4en opit i az bqh sedmi klas kogato se vlubih v edin i toi be6e super i samo si zagubih tri godini po nego taka 4e ..obmisli mn dobre kakvo smqta6 da pravi6!

LP_girl_14
04-26-2006, 10:50
Като за начало оставете ги тия детски номерца и почнете да общувате като големи хора!Почни да го заговаряш,да се спираш при него,да търсите общи теми на разговор.После като се сприятелите изчакай извесно време и му предложи да излезете някъде и така...Всичко ще се развие постепенно.Като се държиш мило с него сигурна съм че ще ти отвърне със същото :wink:

teenkopele
04-26-2006, 12:26
Като за начало оставете ги тия детски номерца и почнете да общувате като големи хора!Почни да го заговаряш,да се спираш при него,да търсите общи теми на разговор.После като се сприятелите изчакай извесно време и му предложи да излезете някъде и така...Всичко ще се развие постепенно.Като се държиш мило с него сигурна съм че ще ти отвърне със същото :wink:

Аз съм на същото мнение. :)
Успех. :wink:

L_i_z_I
04-26-2006, 12:29
Ами ...да сприятели се с него ...бъди мила и той ще бъде такъв към теб и след време дори може би ще се получи нещо :wink: знае ли човек :P

Krem4eto
04-26-2006, 13:30
Като за начало оставете ги тия детски номерца и почнете да общувате като големи хора!Почни да го заговаряш,да се спираш при него,да търсите общи теми на разговор.После като се сприятелите изчакай извесно време и му предложи да излезете някъде и така...Всичко ще се развие постепенно.Като се държиш мило с него сигурна съм че ще ти отвърне със същото :wink:

И аз така мисля!!! :) УсПеХ!

reallove
04-26-2006, 14:34
LUBOV .............................tfa e mnoo silna duma.......spored men trqa da sa stanali acki mnoooo neshta za da ima lubov ..........

cveteto
04-26-2006, 15:24
LUBOV .............................tfa e mnoo silna duma.......spored men trqa da sa stanali acki mnoooo neshta za da ima lubov ..........

I az taka mislq.Ama vse pak moje i da ima ne6to podobno na lubov nikoi ne znae

04-26-2006, 16:07
АХАХах аз го обичам е как го разбра от здравей здрастито ти дори не го познаваи бе момиче ни го знаеш наркоман ли е тъпак ли е.

Просто си го харесала бе ко да ти обяснявам малка си още ,но ще се научиш.

rali_love
04-26-2006, 16:28
абе вие на кви се праите бе много сте големи няма що и плюс това този форум е за тиинеиджъри а не за баби и сторци търсете си другаде мястото а не при децата
много добре го познавам за сведение на тези които казват че не съм го опознала
и много добре го знам какъв е нито е наркоман нито пуши и знам всичко за него
ЧАО
нодявам да не се обидят тези които са писали нещо свестно защото има и такива на които благодаря

strange__
04-26-2006, 17:00
абе вие на кви се праите бе много сте големи няма що и плюс това този форум е за тиинеиджъри а не за баби и сторци търсете си другаде мястото а не при децата
много добре го познавам за сведение на тези които казват че не съм го опознала
и много добре го знам какъв е нито е наркоман нито пуши и знам всичко за него
ЧАО
нодявам да не се обидят тези които са писали нещо свестно защото има и такива на които благодаря
Без нерви :!: Защото са прави...как може да обичаш някой,с който си на здравей?!И от къде знаеш всичко за него,ако смея да те запитам? Може би от някой общ познат :-k Дори и най-сигурната инаформация не може да се сравнява с това сам да опознаеш някой,да видиш как се държи и какъв характер е точно :idea: Лично мнение :!:

lindeman_
04-26-2006, 18:23
пусни му да те наебе

cveteto
04-28-2006, 20:44
E ne e nujno da pravi takiva ne6ta moje puk da se opita da pogovori s nego vupreki 4e i spored men lubov bez opoznavane ne su6testvuva.

anitka
05-14-2006, 21:21
пусни му да те наебе.pfffffffffffffffffff ebati selskoto mislene.abe za njkoi mom4eta vs do tva li se svejda.da ti imah misleneto

asdasf
05-15-2006, 09:32
axaxxaaxax da obi4a6 4ovek koito daje ne poznava6.....za men tva e palna detin6tina!

remember_the_name
05-15-2006, 09:37
malko mi e stranno kak moje da go obi4a6 kato ste boli samo na zdr i 4ao :-k no 6tom kazva6... :) ako pita6 mene trqbva da se poopoznaete i da razbere6 kakvo misli za teb za6toto ako predpolojenieto 4e te mrazi e vqrno 6te se polu4i malko tupo :-k ama v kraina smetka da ne ti puka a otnosno za priqtelkata ti-ako toi te haresva ne misli mn mn za neq ako ti e dobra fr 6te te razbere i 6te ostanete v dobri vzaimootno6eniq :wink: uspeh :)

MTV_GIRL
05-15-2006, 12:36
ohhhh abe kak moje da obi4a6 :smt012 !!! moje da si prevarzana kam nego no ne mi se vqrva ba6 pak da go obi4a6 :smt017 , az kakto razbrah dori ne si go opoznala neznam az mislq 4e ne go obi4a6 a prosto te prevli4a ili si prevarzana kam nego !!! :smt017 :smt012