PDA

View Full Version : Moderated:Момчетата все нея харесват,а тя само ми използва..



tyjni4kata^^^^
04-25-2006, 21:09
e zna4i problema mi e 4e imam edna priqtelka koqto se dyrji mnogo gadno,vse mi vzima ne6tata(drehi,grimive),izpolzva mi se moite grimove az i davam i pari i kfoto poiska i kogato izlzeme s mom4eta se neq haresvat,dori mom4eto koeto obi4am neq haresva i tova koeto sega haresah pak neq haresva vsi4ki se neq ,a tq se dyrji naduti i se misli za koi sym az,az li trqabva da se promqna,molq vi pomignete mi,omrazna mi da pla4a za mom4eto 6toto se neq haresvat :(( nsikam da jiveq taka omrazna mi az ne i se syrda za ni6to se si myl4a a tq mi vika i nz kfo,kogato ne e na kef se az sym i vinovna :(( prosto ne mi se jivee taka a i 6tom mom4eto koeto obi4am pak neq haresva ....
ako se pak iskate otgovorete ili prosot kajete kakvo mislite,ne e nujno da otgovarqte ako ne iskate az prosto iskah da spodelq....


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

teenkopele
04-25-2006, 21:19
Това, което мога да те посъветвам в случая, е да престанеш да й позволяваш да те тъпче и да те командва. Не й позволявай да се държи с теб по този начин.
Що се отнася до момчетата...споко, има много. :)
Успех. :wink:

LISICHKA
04-25-2006, 21:28
Ами мила,първо си помисли какво очакваш от едно приятелство и до колко тази твоя приятелка отговаря на критериите ти - приятелството се поддържа (в случая) от 2 души, не може само единия да дава,без да получава! И не става въпрос за гримове и дрешки ,а за отношение,разбиране и т.н.Ако решиш,че приятелката ти само те използва,за какво ти е такава приятелка?По-добре общувай с хора,които наистина държат на теб! И все пак помисли си дали просто в момента не те е яд на нея само защото въпросното момче предпочело нея пред теб и затова да се сещаш само за гадните моменти и да забравяш хубавите. Не ми се вярва това ,че всички харесват само нея,а тебе - не!Всеки човек си е различен,всеки си има своите качества,които са неповторими!Ти също ги имаш и това ,че някой не ги е оценил сега,означава само че не си попаднала на подходящите хора!Вярвам,че един ден ще се намери човек и то не един,който наистина да те оцени!А дотогава се постарай да извадиш на показ тези свои хубави качества - просто се усмихни и каквото и да става винаги се опитвай да намериш и добрата страна - вярно,че животът не винаги е розов,но опитай да подходиш с насмешка - хубавото е ,че всичко преминава!Хората харесват точно такива оптимистични,весели хора - ако си забелязала точно такива са и "душата на компанията"!И обратно никой не харесва тези ,които мърморят,оплакват се и все нещо не им е наред.Помисли си върху тези неща :) Чао за сега,пожелавам ти всичко да се нареди в твоя полза :wink:

midnight...
04-25-2006, 21:30
приятелка казваш :arrow: помисли си пак :wink:

ycMuBkaTa
04-25-2006, 21:45
Просто спри да се занимаваш с нея. Не се оставяй да те използва повече. Намери си други истински приятели и добра компания. Ще се оправиш :)

black_dimond
04-26-2006, 06:55
po dobre pomisli dore dali iska6 to4no tova momi4e da ti e priqtelka a za mom4etata na se trevoji te 6e doidat i pri teb za6oto ti qvno si mn po gotin 4ovek otkolkoto tvoita taka nare4ena priqtelka

piko1
04-26-2006, 07:14
уф пълна ИЗПОЛЗВАЧКА тя си гони интересите
а ти само и помагаш по добре се отърви от нея

white_chik
04-26-2006, 08:16
kakto si4ki kazaha tq ne ti e nikva priqtelka.nema lo6o v ttva da i dava6 tvoite ne6ta (s moite freinds mnoo 4esto si "menkame" ne6tata)no 6tom tq se durji s teb kato s bokluk prosto q zaebi i tva e.kolkoto do mom4etata potursi pri4inata v teb.ne kazvam 4e ne si hubava ili ne6to takova 6toto ne sum te vijdala no qvno v neq ima ne6to koeto mom4etata haresvat dali vun6en vid,ili durjanie ti si znae6.a puk moje i d ane si popadnala na mom4eta

hamsterka
04-26-2006, 14:39
nikoga nqma da dam na naduta tupa kifla da me ma4ka i nai-malko da izpolzva moite ne6ta...i drehite..boje za6to i se pod4inqva6....ima mnogo takiva hora po tozi svqt...prepolagam 4e pri4inata poradi koqto o6te ste priqtelki e 4e tq e izvestna i vsi4ki q haresvat...ne se surdi no druga pri4ina ne vijdam da sedi6 taka,a tq tolkova uporito da te tup4e...ako e taka kakto kazah po-dobre da izgubi6 slavata si,otkolkoto da te tup4at i unijavat...