PDA

View Full Version : Махане на космите по дупето.



Zullken
04-25-2006, 22:31
На 16 съм и досега не ми се е налагало да се бръсна понеже имам единствено по краката и то малко.Но то все някъде трябва да избие, при мене на най-лошото място "дупето".Лошото е че не са малки и малко.Просто съм се отчаял, какво да правя, по какъв начин да ги махам?Знам че с бръснач и депилиращ крем е лошо, защото после бързо порастват и става по гадни.А кола маска ме е срам да ходя на козметик да ми "бръсне" задника.Епилатора знам че е ефективен, но доста болезнен.Кой начин е най-подходящ за махане на космите по дупето.Какво ще ме посъветват миналите вече по този път?

04-26-2006, 07:45
кола маска
ко те е срам, мислиш ли че ще си и първият на козметичката?
много ще боли ама търпи бабо за хубост

ellen
04-26-2006, 10:57
pedal!

04-26-2006, 12:06
Значи мнозинството от мъжете са педераси, така ли?А лично за мене, ако ме познаваш по добре ще си върнеш думите назад.

hamsterka
04-26-2006, 13:28
ami hodi na kozmetik purvo i posle s epilator...se pak trqbva da si hubav,nali????

Glezlata
04-26-2006, 16:40
hahahhaha koe mnenie ot koe po bezumno i po bezumno.Edinstveno 2roto mnenie za kozmeti4kata i kola maskata e nai-dobroto.Napulno go podkrepqm."ellen"-ne vsik4i iskat da sa kosmati,gadni i ne4istoplutni.Evalata na pi4a,4e iska da si gi mahne."hamsterka"-mislq,4e ne e spomenaval,4e e bezgrubna4en.Kak 6te si mahne kosmite na dupeto s epilator po dqvolite???Naistina trqbva da ima6 zavidna guvkavost. ](*,)