PDA

View Full Version : Ot shega..ta vryzka:)



---vlubenata---
04-25-2006, 23:22
znachi az sam na 19(studentka)a moq pr na 17(10kl)bichkame serazbirame se,obache kato vuv vsqka edna vryzka ima neshto,deto da prechi na pylnoto shtastie-e pri nas e razlikata v god,vsi4ki ne ni vuzpriemat ,a tova mn go drazni,nz zashto-kazvala sym da ne im obryshta vnimanie,no tova sa negovite pr..i zaradi tqh bi me zarqzal(kazva go mn pyti,no ne s tanalo),znam che me obicha,ama pak se i drazna-razlikata ne e 10g primerno,a samo pochti 3 god,moje bi po frapirashto e che az sym student,a toi 10 klas..kakvo da pravq,ta toa ve4e da ne e pre4ka :|

Atika
04-25-2006, 23:38
Nqma kak da ne e prechka , vse shte ima nqkoi koito nqma da go vazpriema , no tova che toi se vliqe pokazva samo che vse oshte ne e porasnal .. i imenno v tova e prechkata!

LISICHKA
04-25-2006, 23:48
И защо разликата във възрастта да е проблем - за любовта граници няма :)Имам една приятелка,която е в същата ситуация - тя е на 19,скоро ще прави 20 ,а момчето и е на 17-18 и какво?Ходят вече година и половина и много си се обичкат и за никой от тях това не е проблем.Мисля че възрастовата разлика сама по себе си е много тъп довод да се развали една връзка! Айде,то да беше 10-15 години,но за 2-3 години?!?Кажи на гаджето си,че не ходиш с приятелите му,а с него и че вашите отношения са нещо лично което засяга само вас двамата,а не сульо и пульо и да вземе да порасне малко,сам да си взима решенията без да се съобразява с хора,които това въобще не ги засяга!Или сигурно приятелите му се допитват до него преди да тръгнат с някое момиче?А ти си помисли доколко те заслужава щом мнението на "всички" е по-важно от тебе! :evil:

teenkopele
04-26-2006, 12:33
Nqma kak da ne e prechka , vse shte ima nqkoi koito nqma da go vazpriema , no tova che toi se vliqe pokazva samo che vse oshte ne e porasnal .. i imenno v tova e prechkata!

Много добре казано. =D>

Говори с него и се разберете. :)
Успех. :wink:

L_i_z_I
04-26-2006, 12:43
Според мен щом приятеля ти те обича,трябва да свикне с тази мисъл.Многоще бъде глупаво ако скъсате зареди това.Пък и той сам трябва да го осъзнае.Годините не играят вайна роля в любовта,но има хора който найстина придават жажно значение на възрастта...И все пак ..успокой се ..той сам ще разбере,че е глупаво от негова страна да се дразни зареди възрастовата граница :wink: :P

04-26-2006, 13:06
Хм никакво значение никаква пречка даже за него е нещо повече щом на теб не ти пречи не е ясно него какво го притеснява.

Ма оправяите се как си можете.

sometimes_
04-26-2006, 13:09
Ако той наистина те обича това, че приятелите му не одобряват връзката ви не би трябвало да му пречи толкова много. Явно наистина самия той не е порастнал и се влияе прекалено много от чуждото мнение.
Няма как да намериш решение на проблема. Единствено той може да го направи, ако не обръща толкова голямо внимание на околните, но както изглежда това няма да стане...
Мислиш ли, че искаш такава връзка??? :-k

Krem4eto
04-26-2006, 13:37
Nqma kak da ne e prechka , vse shte ima nqkoi koito nqma da go vazpriema , no tova che toi se vliqe pokazva samo che vse oshte ne e porasnal .. i imenno v tova e prechkata!

Много добре казано. =D>

Говори с него и се разберете. :)
Успех. :wink:


Ами най-добре говорете така ще се разберете!!!

reallove
04-26-2006, 14:30
emi da ti kaja v poicheto sluchai vazrastta nqma nikvo znachenie
..po princip po logichno i vazpriemlivo e momcheto da e po golqmo
no kvo pak ?! nqai griji ako sa obichate tva nqa da vi prechi nezavisimo
ot sichki fakti dori te da sa protiv vas k........kvo ot tva
i vie mojete da budete protiv tqx :P

machoka
04-26-2006, 16:09
Хмм.. не разбрах какъв ти е проблема точно?

Ти го обичаш, той те обича .. к'во те грее какво мисли лицето X за вас ? :shock:

Sabrina27
04-26-2006, 17:46
Razlikata v godinite na maika mi i ba6ta mi e to4no 3 godini bez 1 mesec i 8 dena i maika mi e po-golqma ot ba6ta mi no tova nikoga ne gi e pritesnqvalo (pone taka kazaha v krustosaniq razpit na koito gi podlojih kogto bqh na 11 :wink: )...

mnogomili4kata-sf
04-26-2006, 20:50
И аз по същия начин с малката разлика,че не неговите,а моите приятели ми разправят,че бил малък...ма мен не ми дреме,щом съм щастлива!И извинявай ма той те обича нали,кво ще му дреме....+ тва нали знаеш хвани си кака да те отрака,в неговия случай трябва да е доволен,че е с теб...според мен онея му завиждат,щото едва ли могат да си позволят да бъдат с момиче по-голямо от тях

^Kiss_of_the_Sun^f
04-26-2006, 21:05
Ще кажа чисто и просто само едно:Любовта няма граници,а и не трябва да обръщате внимание на другите хора,все на някой нама да му изнася и според мен неговите приятели завиждат,въобще не се засягайте и не обръщайте внимание,защото ако го правите на хората,които завиждат и ви подтикват да скъсате,само ще им правите кеф!!!

POLA^_^
04-27-2006, 07:32
Говори с него!И ако за него е чак такъв проблем значи не те обича толкова колкото си мислиш..... :(

pitbullbg
04-27-2006, 12:48
Хмм.. не разбрах какъв ти е проблема точно?

Ти го обичаш, той те обича .. к'во те грее какво мисли лицето X за вас ? :shock:
asal nali te obi4a za6to 6te te zareje zaradi priqtelite 6toto si po golqma tova trqq da e v negov + daje a 6tom e gotov da te zareje... na4i ne te obi4a dostata4no...