PDA

View Full Version : Kakwo se iska ,za da naprawi6 STRIPTEEZ ?



CStrang
04-26-2006, 12:00
mislia da prawia stripteez na priatelkata si ,kakto i tia na men ,imam oba4e edin maluk problem ,zasega sum si podbral 5, 6 pesni ,no niakoi ot tiah ne mi hareswat ,mojete li da mi predlojite niakoi par4eta i su6to taka........moje li niakoi da mi dade suwet kakwi ne6tica triabwa da prawia oswen sexy tancuwaneto. ima li niakakwi dopulnitelni tunkosti ili trikowe ,koito triabwa da znam ???

teenkopele
04-26-2006, 12:02
Докосвания и 'страстни погледи'...допълнения към секси танца. :)
Успех. :wink:

Joanka
04-26-2006, 12:11
И аз мисля да правя на моя приятел обаче нз на какви песни...Някой ,ако знае да помага плс :)

Night_Knight
04-26-2006, 12:22
И аз мисля да правя на моя приятел обаче нз на какви песни...Някой ,ако знае да помага плс :)

You Can Leave Your Hat On -by Joe Cocker
Album: Cocker (1986)

Baby, take off your coat...real slow
Baby, take off your shoes...,
I'll take your shoes
Baby, take off your dress
Yes, yes, yes

:mrgreen:

BeLPhI
04-26-2006, 13:48
suvet kum vsi4ki muzikata pri edin striptiiz trqbva da bude izklu4itelno podhodqshta predlagam azis-celuvai me haha ne be nzz... mojee... neshto 4algi4ka daje za preporu4itelno e 4algi4ka moje i nekoe staro par4e na izvesten kiu4ekk da razvurtish gaze i she i stane kef ili qko puk tq ti praviii nzz ne sum pravil i ne sa mi pravili no mislq 4e nai podhodqshtata muzika e ili neshto bavno i neshto nejno kato melodi4nost ili 4algi4ka koeto shte se haresa opredeleno :!: :D

Temptation
04-26-2006, 13:57
Ami.....klasikata v janra-Justify my love-Madonna,ako pyk 6te go pravi6 po zaka4livo-Don`t cha.A ina4e za tova kakvo moje da se pravi,naj-veroqtno to samo 6te ti dojde otvytre kato se razkyr6i6 malko.Uspeh!

CStrang
04-26-2006, 14:54
Ami otkrih o6te malko muzika ,Madonna - Justify my love ,koeto e dadeno i we4e kato suwet ,za koeto blagodaria iskreno. po4ti wsi4ki pesni na enigma stawat i za striptiiz , oswen towa oba4e imm edna malka lista ot pesni4ki o6te:
Peter Gabriel - Sledgehammer
Tina Turner - Golden eye
James Brown - It's a men's men's world
James Brown - Payback
Youssou N'Dour feat. Neneh Cherry - 7 seconds

taka,4e ....naslajdawaite im se :)

Labelle
04-26-2006, 15:49
Сори, че се намесвам но думата стрийптиз и тези песнички -Peter Gabriel - Sledgehammer
Tina Turner - Golden eye

въобще не мога да си го представя :)

04-26-2006, 16:00
Трябва да имаш талант не само желание пък песните са едно на ръка без чувство към музиката забравете по-добре не се опитвайте ще е на зле.

LoRinSeR
04-26-2006, 16:27
Желание за да го направиш.

kikokiko2
04-26-2006, 19:40
trqbva ti mnogo jelanie i 4uvstvo ako go pravi6 samo taka otkaji se ni6to nqma da izleze

х
04-26-2006, 20:46
Justify my love-Madonna i o4i na tig1r!!! :twisted:

CStrang
04-28-2006, 00:52
sportni i latino tanci ,kakto i striptiiz ,samo towa ne sum prawil dosega .hora , pri polojenie ,4e tancuwam hip hop i brakedance ,mislia,4e sum dostatu4no guwkaw ,za da tancuwam kato arabsko dewoi4e s korema :) samo deto sum mujko ,a ne momi4e. oswen towa iskam samo da kaja na labelle ( bez nikakwi lo6i 4uwstwa) : iawno ne ti stiga wuobrajenieto. wse pak ne ti e nujen nepremenno pilon ,za da naprawi6 striptiiz i da se tutka6 mudno kato stara narodna pesen ,puk i smiatam da polzwam purwo 4ar6af i lampa ( nadiawam se se dose6ta6 kakwo imam predwid) . na wsik4i ostanali ,mersi mnogo za podkrepitelnite dumi. blagodaria za suwetite. 6te dam wsi4ko ot sebe si i se nadiawam da se sprawia.

P.S. a da i labelle ,sled kato ne ti dopadat tezi pesni ,dai mi molia te niakoe twoe predlojenie,ne6to ,koeto ti smiata6 za dobro .mersi predwaritelno!