PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: До кога да го чакам ?



?kalina?
04-26-2006, 13:03
Здравейте! Аз съм 6 клас(13г) а момчето което харесвам е 8 клас.Значи и двамата се харесваме обаче той е много срамежлив 8-[ обаче постоянно ме гледа и познава моите приятели и дори понякога са ми казвали че ме гледа.Също от други източници знам че е питал за мен и дори повечето момчета от 8 клас мисля че знаят че той ме харесва \:D/
Но проблема ми е че незнам докога тоий ще продължава само да ме гледа!!!Незнам какво да правя моля ви помогнете ми!!Докога да чакам :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

L_i_z_I
04-26-2006, 13:21
Имаше една подобна тема.. #-o преди малко писах в нея,само че момичето се сремуваше от момчето..Твоя случай е подобен ако искаш прегледай темта и сама си реши дали да си даваме мненията и тук :) :wink:

Krem4eto
04-26-2006, 13:40
Здравейте! Аз съм 6 клас(13г) а момчето което харесвам е 8 клас.Значи и двамата се харесваме обаче той е много срамежлив 8-[ обаче постоянно ме гледа и познава моите приятели и дори понякога са ми казвали че ме гледа.Също от други източници знам че е питал за мен и дори повечето момчета от 8 клас мисля че знаят че той ме харесва \:D/
Но проблема ми е че незнам докога тоий ще продължава само да ме гледа!!!Незнам какво да правя моля ви помогнете ми!!Докога да чакам :(

Аз мисля,че трябва и ти да го гледаш ;)!

Chiana
04-26-2006, 14:11
Еми действай! Не стой и не чакай кога на него ще му скимне да ходите. Няма смисъл. Щом те харесва - какъв е проблема? Ти го прегръщай, целувай го и ще стане работата.

reallove
04-26-2006, 14:23
mi..ko dati kaja ATAKA :) nqa chakash toi da ti sa dotutri i ti moesh nalI!?!?!? togava davai smelo :P