PDA

View Full Version : Бабини съвети



Черешка
04-26-2006, 14:13
Предлагам ви тук да поставяме разни бабини съвети за красота.Описвайте ги и пишете за какво са.Мисля,че ще е по-полезно така,ако някой има нужда,а не търси...Мисля,че един такъв сборник ще е много полезен-да обменяме съвети!
Пишете конкретно,ако не ви харесва,просто не пишете,ако не е по правилника,я затворете....

Sabrina27
04-27-2006, 16:31
Mi az znam za izsvetlqvane kosata da se izplakne s 1 izstiskan limon, a efekta e 2 v 1 6tot kosata stava i meki4ka.
Zna4i izstiskva6 1 limon, vtriva6 go v korenite i kosata, stoi6 taka 5 mins i uviva6 kosata s kurpa. Stoi6 taka polovin 4as i kosata ti izsvetlqva. Posle se izmiva6 s hladna voda.
VNIMANIE!!!!!!: DA NE SE PRILAGA PRI 4ERNA ILI PO TUMNA KOSA ZA6TOTO STAVA 4ERVENA ILI RIJA!!!

Sapphir
04-27-2006, 16:33
Mi az znam za izrusqvane kosata da se izplakne s 1 izstiskan limon, a efekta e 2 v 1 6tot kosata stava i meki4ka.
Zna4i izstiskva6 1 limon, vtriva6 go v korenite i kosata, stoi6 taka 5 mins i uviva6 kosata s kurpa. Stoi6 taka polovin 4as i kosata ti izsvetlqva. Posle se izmiva6 s hladna voda.
VNIMANIE!!!!!!: DA NE SE PRILAGA PRI 4ERNA ILI PO TUMNA KOSA ZA6TOTO STAVA 4ERVENA ILI RIJA!!!

mislq che po podhodqshtata duma e za izsvetlqvane a ne izrusqvane zashtoto kosata ako stavashe rusa ot 1 limon nqmashe da sashtestvuvat boite nali taka? :)

Sabrina27
04-27-2006, 16:35
E, da, po skoro za izsvetlqvane :oops:

коте идиотче
04-27-2006, 16:52
ми.....за премахване на черни точки знам: една малка супена лъжичка сода бикарбонат се втрива с малко вода в шепите и после на лицето. Търка се малко и се изплаква :Р

Ena``
04-27-2006, 19:26
Здравейте, съжалявам, че няма да ви затрупам с "бабини съвети", но ще ви дам един друг съвет...не се доверявайте на подобни дивотии (сорка за употребената дума, но те са си точно такива) Всички имаме различни типове кожа и коса, дори някоя хранителна съставка да е подействала благотворно в/у някого това не означава, че същото ще се случи и на вас. Някъде по-горе имаше тема за маски с хума, хора, приложили си подобно нещо са ми разказвали как после не са успяли да си я махнат от косата, защото измиването ставало трудно,..
Аз пък с целия си акъл преди време си сложих няква пак home made гадост на косата в която имаше кисело мляко, в резултат в косата ми останаха някви бели частички от млякото,..а ве ужас..в една тема за ползване на аспирин за коса, едно момиче разказа история как нейна приятелка загубила цели части от косата си, която окапала от прекомерно изсушаване...с това не искам да ви стряскам, а просто да ви накрам да се замислите какво си слагате, защото най-вероятното е да си навредите..
На пазара има и хубави кремчета и маски, които не са на безбожно вискоки цени и имат добър ефект...
Знайте, че винаги по-евтиното - като домашна маска излиза по-скъпо...
Вие си решавате в крайна сметка, аз исках само да ви предупредя..
Поздрави:)

hamsterka
04-28-2006, 13:05
e da ama to ne e garanciq 4e i s tezi ne6ta ot magazina 6te ti podeistvat dobre..prosto trqbva da se poznava6 i da znae6 koe ti deistva dobre i koe ne....mejdu drugoto tva s priqtelkata bqh az i be6e ujas....posle se podstriga kuso i taka....to tva i frizior moje da ti go pri4ini ama po-rqdko se slu4va...taka 4e az sum na mnenie 4e trqbva da izpolzva6 tova,ot koeto tqloto ti se 4uvstva dobre,a ne da klepa6 vsqkakvi ne6ta....

TSecret
04-28-2006, 14:04
maska za zdrava kosa -da ne se nakysva i da zazdravi tretiraniq kosam-2jultyka2-3 lujici zehtin i 2 lyjici med!