PDA

View Full Version : Dali toi me obi4a???



yohristova
04-26-2006, 14:45
Az sam momi4e na 15 i stra6no sam si padnala po edno mom4e.Toi e ot moq klas, mnogo sladak i dobar e s men.V4era bqhme zaedno v edno mejdu4asaie i toi me pregarna,kaza mi 4e sam hubava i me pomoli da sedna do nego. \:D/ Taka i stana i az sednah do nego i toi mi kaza 4e iskal da me tselune. :oops: Mnogo se zaradvah(razbira se ne go pokazah) i go pitah priqtelska tseluvka li iska da dade, i toi me tseluna( s ezik).V mejdu4asieto bqh na sedmoto nebe i re6ih da mu kaja 4e go haresvam i da razbera dali i toi izpitva sa6toto ili naistina be6e priqtelska tseluvka(za6toto nie naistina sme mn dobri priqteli i toi dosega ne e proqvqval interes kam men osven po6tipvaneto po :!: ).I tai az prosto ne mojah da sabera kuraj i da go pitam dali ima ne6to m-u nas za6toto az naistina go iskam i to mn otdavna.Imam li vazmojnost da napravq ne6to drugo osven da mu go kaja v prav text 6tot hora kazvam vi naistina nemoga!!![/b][/i]

Krem4eto
04-26-2006, 15:23
Az sam momi4e na 15 i stra6no sam si padnala po edno mom4e.Toi e ot moq klas, mnogo sladak i dobar e s men.V4era bqhme zaedno v edno mejdu4asaie i toi me pregarna,kaza mi 4e sam hubava i me pomoli da sedna do nego. \:D/ Taka i stana i az sednah do nego i toi mi kaza 4e iskal da me tselune. :oops: Mnogo se zaradvah(razbira se ne go pokazah) i go pitah priqtelska tseluvka li iska da dade, i toi me tseluna( s ezik).V mejdu4asieto bqh na sedmoto nebe i re6ih da mu kaja 4e go haresvam i da razbera dali i toi izpitva sa6toto ili naistina be6e priqtelska tseluvka(za6toto nie naistina sme mn dobri priqteli i toi dosega ne e proqvqval interes kam men osven po6tipvaneto po :!: ).I tai az prosto ne mojah da sabera kuraj i da go pitam dali ima ne6to m-u nas za6toto az naistina go iskam i to mn otdavna.Imam li vazmojnost da napravq ne6to drugo osven da mu go kaja v prav text 6tot hora kazvam vi naistina nemoga!!![/b][/i]

ОоОоО ми щом те е целунал значи е готова работата!!!Само трябва да му кажеш!!!Давай и кажи какво е станало ол и УСПЕХ!!!

04-26-2006, 16:09
Олееее дам готов е работата 1 междучасие изведнъж му се е приискало да гушне нещо ако и тва нещо му направи свирка и т.н супер ако ли не бал ли го е ахаххаха МИСЛИ!!!!

LP_girl_14
04-26-2006, 16:59
Aбе не ми се вярва тва да е приятелска целувка с език ;-) Явно наистина изпитва нещо към теб,но може просто да не го е показвал така явно както досега.Незнам сега дали те обича,дали е влюбен и т.н.,защото само той знае кво става в сърчицето му,но определено проявява интерес към теб и не си му безразлична :mrgreen:

missito_
04-26-2006, 18:04
ti si go poznava6 nai dobre no spored men trqbva da mu priznae6.za6toto taq celuvka s ezik naistina NE e priqtelska a izblik na 4uvstvata mu koito moje bi e tail.moje bi i toi se 4udi dali da ti priznae 4e te haresva i az sam po4ti sigurna 4e e taka taka 4e deistvai.USPEH!!!