PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да я запленя ?!



ТмТ
04-26-2006, 17:17
Хора, как да сваля момиче, по-малко от мен, което се пражи на недостъпна и така да се каже е властна...смисъл не е от свитите.
Дайте съвети. :-)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

lindeman_
04-26-2006, 18:10
демонстрирай непокизъм към нея. Нека разбере, че не представлява интерес за теб :) така те от любопитство, защо не я ахресваш ще почне да те търси ;)) разиииииш ли :mrgreen:

POLA^_^
04-26-2006, 18:37
Съгласна съм!Прави се на недостъпен дръж се като нея.Нас момичетата винаги ни мотивира подобно поведение! :wink:
УСПЕХ!

АТАКАБГ
04-27-2006, 00:05
е ако тя се прави на недостъпна и той също,как точно ще се забият? :shock: мислете преди да пишете глупости.

Labelle
04-27-2006, 00:09
Щом се прави на недостъпна явно е такава (поне за теб :)) А всъщност за всяка жена си има някакъв метод но трябва да имаш опит за азнаеш към коя как :) . А иначе щом е по-малка задължително първо трябва да и спечелиш доверието преди да почнеш да я сваляш да се държиш приятелски, но по мъжки имам пред вид да не и тичаш по **** , а да си изградиш някакъв авторитет пред нея , да я впечатлиш

RoSsY88
04-27-2006, 06:08
Ами при мен свалки не помагат,макар да съм сигорно доста по-голяма от теб.Не знам какв тип е момичето дет си харесал.За пример при мен колкото повече ме свалят и ухажват толкова се дърпам и не искам...Трябва сама да си харесам човека,с който искам да съм...Ако едно момче ми се прави на недостапно тогава мн ми привлича интереса,защото си падам по-трудните цели

Love__DaLi
04-27-2006, 06:16
spored men e nqkoq naduvka i poziorka :-k ne ti trqbva takova momi4e,spored men de,dano da barkam [-(

white_chik
04-27-2006, 09:48
purvo kolko po-malka e ot teb?ti na kolko si?Spored men ne trq da se prai6 na nedostupen 6toto moje da spre da i puka za teb i naistina ako i dvamata se praite na guzari kak 6e se zabiete.opitai se da se spriqteli6 s neq i da q spe4eli6,ako razbira se q haresva6 tolko.gledai da ne q zadu6i6 s prisustvieto si,no demonstrirai nekuv interes

ТмТ
04-27-2006, 13:33
Аз съм на 17, а тя на 13- но изобщо не й личи. :)

pitbullbg
04-27-2006, 20:10
Ами при мен свалки не помагат,макар да съм сигорно доста по-голяма от теб.Не знам какв тип е момичето дет си харесал.За пример при мен колкото повече ме свалят и ухажват толкова се дърпам и не искам...Трябва сама да си харесам човека,с който искам да съм...Ако едно момче ми се прави на недостапно тогава мн ми привлича интереса,защото си падам по-трудните цели
i pri men e taka ako mi e tvarde lesno ne obra6tam vnimanie... trqbva da q zainteresuva6... parvo gledai da q zagovori6 da i naprai6 nqkfo vpe4atlenie i togava se nbapravi na nedostapen no ne mn

Krem4eto
04-28-2006, 13:08
е ако тя се прави на недостъпна и той също,как точно ще се забият? :shock: мислете преди да пишете глупости.

Така е :) така че да говори с нея ама да не показва,че я харесва!!!