PDA

View Full Version : Приготовления преди прословутата среща



freaky
04-26-2006, 17:30
Та въпроса ми е като излизате с гаджето и т.н какви приготовления правите момичетата и момчетата?Душчета,кремчета ,бръсначи,гримчета и сякакви такива

`Death`Whore`
04-26-2006, 17:33
Къпане, обезкосмяване, обличане, гримиране /по желание/...нормално е.

djigi
04-26-2006, 18:37
Същите като и когато не излизам с него :smt016 - обличане и малко грим (но може и без)

04-26-2006, 19:33
нищо кой знае какво по-различно от обикновените неща които правя :wink:

Heaven_inhabitant_f
04-26-2006, 19:39
Еми по принцип с гаджето ми се знаем от 3 години някъде и вече не ми трябват много много приготовления,но по принцип обичам преди да изляза да имам най-малко 2 часа(буквално):)Душ-пилинг,душ гелове,маски (коса,лице) контрастен душ(свършва ми топлата вода просто),след това излизам от банята мляко за тяло и пудричка за тяло,парна баня на лицето,кремче за лицето,грим(фон дьо тен,очна линия,пудра,руж,сенки,спира ла),избирам си дрехи,поглеждам се в огледалото,избирам си други дрехи :roll:,после дездорант,обличам други дрехи(предпоследните),парф м-задължително,маска за коса (без измиване),суша си косата,поизправям я доколкото може и тя остава чуплива по принцип е мн къдрава.И така най-накрая благополучно излизам,сега нямам толкова време,ама лятото правя вс това+бронзант за тяло...,само маската за лице си правя и коста си мия през 1-2дни.Нужно ли е да казвам,че винаги закъснявам...... ](*,)

П.С. Как по дяволите се пише думата дездорант??????

Jamalska
04-26-2006, 20:50
П.С. Как по дяволите се пише думата дездорант??????
ДезОдорант:)Може и антиперспирант...хех

Еми...обикновено ми тря много време щото обичам да се туткам слушайки музика...Иначе сутрин за училище съм готова за 20 мин...
Преди среща ..до сега не съм имала толкова дълга връзка че да става като навик така че все я има тръпката и всичко се подготвя до най-малка подробност...Избират се дрехи-чистички изгладени,баня,маски простотии...обезкосмяване... некъф грим колкот да не е без хич...ъъ и всички простотии гердани,гривни,обеци и тн...

Labelle
04-27-2006, 00:56
Моето гадже обикновено ме поставя в стресови ситуации - след 15 мин еди-къде си ...... Така че ми остава време само да си обуя обувките и да заключа вратата след мен :) А другите приготовления си ги правя по принцип сутрин като стана, но са винаги едни и същи - душче , обезкосмяване (евентуално), боди лосион..... господи зкъснявам за лекции...... крем за лице... някакви дрехи без значение какви щото наистина вече нямам време..... парфюмче, малко грим ако видя че има още 5 минути , ау ужас косата мми е като след токов удар.... нищо нали няма да се женя днес после ще я оправям......и излизам, че вече няма шанс да стигна навреме..... а не забравих си телефона..... - И така шаш и паника всеки ден. Живея за неделите когато мога да се поглезя и да се наглася като за дълго желана среща - по четири часа само за мен :)
Мисълта ми е , че понякога напрегнато ежедневие не позволява на човек да се суети и няма значение дали излиза с гаджето или попринцип. А пък няй-хубавото е хората да те възприемат такъв какъето си без да има нужда да се гласиш 5 часа преди да им се представиш :)

midnight...
04-27-2006, 08:15
душче, маски, лосиони, обличам се, много рядко се гримирам(спирала или черен молив) затова без грим в повечето случаи, малко парфюмче и айде да ме няма :mrgreen:

SuN4o_F
04-27-2006, 10:09
душче, маски, лосиони, обличам се, много рядко се гримирам(спирала или черен молив) затова без грим в повечето случаи, малко парфюмче и айде да ме няма :mrgreen:
i az gore dolu taka :smt008

Sapphir
04-27-2006, 16:27
kvi sa teq glupavi temi we maina.. ?! kvo praveli predi sreshta .. serat ne si burshat gazat qdat chesanyt ?!~!?!? blizko e do akyla na vseki che trqbva da bude chist i da uhae svejo koi haresva vunqshti na losho?! blizko e do akyla che povecheto momicheta shte se grimirat s misalta che taka shte sa po krasivi za pred nego a drugata chast shte izberat da sa originalni i bez grim momchetata ko mogat da pravat !?! sa iskupat si slojat gel i zabelejete "OBLICHANE" ooooooo my GOD! oblichane .. nenenennene shto shte se oblichat dai goli po ulicata.. to i vazpitanik ot uchilishteto do nas koeto e za bavnorazvivashti se bi se dosetil ceh kato izlezne trqa da se obleche ](*,)

mariella_17
04-27-2006, 16:43
emi vzimam si du6,obezkosmqvane, po4istvam si liceto, sled tova izbiram drehite, slagam parfium, opravqm si kosata, slagam spirala i glanc i dolu-gore tova e. za drugo ne se se6tam

Heaven_inhabitant_f
04-27-2006, 17:20
sa iskupat si slojat gel i zabelejete "OBLICHANE" ooooooo my GOD! oblichane .. nenenennene shto shte se oblichat dai goli po ulicata.. to i vazpitanik ot uchilishteto do nas koeto e za bavnorazvivashti se bi se dosetil ceh kato izlezne trqa da se obleche ](*,)

това само мъж може да го каже...

Sapphir
04-27-2006, 17:25
sa iskupat si slojat gel i zabelejete "OBLICHANE" ooooooo my GOD! oblichane .. nenenennene shto shte se oblichat dai goli po ulicata.. to i vazpitanik ot uchilishteto do nas koeto e za bavnorazvivashti se bi se dosetil ceh kato izlezne trqa da se obleche ](*,)

това само мъж може да го каже...

az sym JENa samo da yto4nQ

Heaven_inhabitant_f
04-28-2006, 09:04
sa iskupat si slojat gel i zabelejete "OBLICHANE" ooooooo my GOD! oblichane .. nenenennene shto shte se oblichat dai goli po ulicata.. to i vazpitanik ot uchilishteto do nas koeto e za bavnorazvivashti se bi se dosetil ceh kato izlezne trqa da se obleche ](*,)

това само мъж може да го каже...

az sym JENa samo da yto4nQ

опа...съжалявам...просто изказването ти не е много...типично... :roll:

In4iTu_
04-29-2006, 11:25
emi vzimam si du6,obezkosmqvane, po4istvam si liceto, sled tova izbiram drehite, slagam parfium, opravqm si kosata, slagam spirala i glanc i dolu-gore tova e. za drugo ne se se6tam
И аз така O:)

lainagovna
04-29-2006, 18:36
Къпане, обезкосмяване, обличане, гримиране /по желание/...нормално е.

къпане

бръснене на каквото може да се избръсне (крака, мишници, мустаци, брада, нос, ако има време и гъз, просто той отнема повече време и е по досаден)

обличане

ако ми е хубава косата като изсъхне и знам че няма да дуа ветър си я оставам, в противен случай гел, пяна или каквото има

дезодоранти парфюми ...

обувки и почистването им

последен оглед на огледалото