PDA

View Full Version : мацки айде помагайте:)



КyKJIa
04-26-2006, 18:25
Тази година ми предстои бал и много ме затруднява грима... трябват ми някакви примерни идеи за грим за бала,т.к ще се гримирам сама.Принципно много обичам да гримирам и се справям доста добре(малко нескромно:) и ходя всеки ден гримирана..И затова ми се искаше да е нещо по-силно и различно от черен молив и сенки...
Значи...цветът на роклята е нещо между керемидено червено и тъмно кафяво.Аз съм руса и с кафяви очи,щот знам че и тва е от значение за различните начини на гримиране и видове грим..Ако някоя от вас има идея за нещо подобно или пък откъде да си потърся мн ще съм ви благодарна...Щот в google нищо не си харесах:(
P.S:Знам че става нагло,ама ако ви дойде идейка и за нещо дето да отива и на цвят шампанско(за изпращането,цена няма да имате!

Heaven_inhabitant_f
04-26-2006, 20:10
Аз по принцип не разчитам на себе си и ще ходя при козметичката ми,тя ми гримира за по важни събития,нямам си доверие...Пък и минавам на аванта с професионален грим :roll: Обаче и на мен ми се иска да съм с нещо по така,понеже се гримирам всеки ден и какво ли не съм си мазала по лицето.Искам да те питам знаеш ли нещо за тези изкуствените мигли?Те са много интересни и ми се струват готини,ама дали не седят някакво изкуствено,аз не съм виждала до сега на живо.Малии на въпрос отговарям с въпрос :) А друга идея нз чесно казано на мен ми харесват тези малките камъчета,дето се слагат в края на очите (малко си падам по селянииката). Ефекта "опушени очи" също е много готин,ама аз не мога да го докарам никога,само дето ме питат после "кой те би?" иначе за вечерта мисля,че е готин,въпреки че е малко състарява...и котешките очи нз как ги правят ама също са много готини.Мислех и за лещи...ама много скъпи пък и да не стане нещо после.А то не е точно грим обаче знаеш ли какви сладки татуировки правят с нещо като прашец или с камъчета,мислех,че ще изглежда зле обаче после се изненадах.Знаеш ли какво ме е кефило винаги ама страшно много грима на Дженифър Лопез от песента All I have,свалих си го само заради него...Пробвай в гоогле да потърсиш Prom make up на мен ми заби сега...Казвай ако имаш някакви други идейки да обменяме опит,всъщност това даже не е моят бал сега,но нали и моят ще дойде,сега ми е като генерална репетиция...:)

KyKJIa
04-27-2006, 07:26
Хммм...ами за изкуствените мигли..не съм си слагала,но една позната си слагаше по едно време и изглежда доста добре поне според мен...Върпеки че си има различни видове...Не знам,не съм много наясно с миглите...
А в google пак ше потърся нещо...Ако ми хареса ще го постна;)

KyKJIa
04-27-2006, 07:39
http://www.grim.start.bg/;)

dan dan dan
05-27-2006, 15:36
Най-добре ходи в някое студио да те гримират професионално,все пак балът ти е веднъж в живота.

06-17-2006, 02:20
Zna4i az moga da ti dam predlojenie za edni mnogo dobri senki na Golden Rose-Wet & Dry Eyeshadow-nomer 03 sa.Kak da ti gi obqsnq-predstavlqvat palitri4ka s 4 cvqta koito sa pod formata na top4enca.Toq nomer senki mislq 4e 6te ti podhojdat i na roklqta i na o4it i t.n. Te sa kafqvi cvetove-po tumni,po svetli-abe mn sum dovolna ot tqh i imat lek blqsuk,a i kato duhne vqtura ne gi otnasq
sus sebe si :mrgreen:
Izborat si e tvoi de,az rosto davam ideq za senki.te struvat tiq 8 lv i ne6to.Ti re6ava6 :D