PDA

View Full Version : Zashto nikoi ne me haresva????



[UN]HappY
04-26-2006, 18:27
Zapoznah se s edno momche. Zapochnahme da izlizame. Na edna ot p1rvite sreshti me celuna. Postoqnno mi kazvashe kolko s1m vajna za nego i kolko d1rji na men. No v skoro vreme neshtata se promeniha. Izvedn1j toi se otbl1sna ot men. Kato go popitah kakvo stana, toi mi kaza, che e izlizal s men "samo za razvlechenie, zashtoto my bilo skychno". Tova beshe nai-loshoto neshto, koeto mi e bilo kazvano nqkoga ot momche.. super mnogo se nat1jih. Razbrah che vsichko sv1rshi... toi ne me obichashe, az ne znacheh nishto za nego... iskal da si ostanem samo priqteli.... Taka sv1rshiha neshtata mejdu men i nego. Ot vreme na vreme tozi moi „priqtel“ mi se vkluchvashe(v irc) za da me pomoli za nqkoq „priqtelska usluga“.. no zashto se seshtashe za „priqtelkata si“ samo kogato imashe nujda ot pomosht ? Zasho vedn1j ne se seti da q popita kak e , kak se chyvstva, kakvo q trevoji.. ili neshto drygo.. no ne.. spored nego moje bi priqtelite ne sa za tova.. no i az si m1lchah..nishto ne mojeh da napravq..
Iskam da se predstavq dobre tova lqto i da spechelq parichki. Iskam da s1m nezavisima ot roditelite si! Iskam da moga da p1tyvam kogato i k1deto pojelaq. Iskam gadje, koeto da me razbira. Nai-veche iskam priqtel. Zapoznah se s edno momche. Kolkoto men e. Mnogo mi haresva. Toi e mnogo dob1r i razbran chovek. Kakto pri men, taka i pri nego, predi da stane gadje s edno momiche, toi ima nqkakvi izgradeni svoi principi, koito sa mu mnogo polezni pri zapochvaneto na edna vr1zka. No kakto az, taka i toi trydno si namirame gadjeta. Moje bi, zashtoto „iziskvaniqta“ ni sa mnogo golemi. No vse pak mislq, che tezi iziskvaniq vodqt do po-shtastliva vr1zka. Loshto e che vchera, kogato izlizah s priqtelkite si, ednata mi kaza, che s1m „jiveela v sobstven svqt, k1deto momchetata sa s1v1rsheni, a v deistvitelnostta takiva momcheta nqmalo“. Tova mnogo me narani. Naistina li e taka ? Naistina li jeveq v sobstven svqt? Ako e taka, zashto pak ne s1m shtastliva? Zashto pak ima m1ka i t1ga? Zashto nikoi ne me haresva? Tolkova li s1m grozna? Kato izlqza nav1n vijdam mnogo momicheta s nepriqten v1nshen vid, koito si imat (hybavi) gadjeta. Az ne iskam momcheto do men da e hubavo. Estestveno che e vajen v1nshniq vid, no za men po-vajno e haraktera na momcheto. Iskam to da me razbira i da si imame doverie edin k1m dryg. Tova e vajno za men! Iskam da imam chovek do sebe si, na kooto da spodelq chyvstvata i prejivqvaniqta si, radostite i nevolite si... Mnogo li iskam ?

missito_
04-26-2006, 18:38
ne iska6 mnogo.az imam su6tite iziskvaniq kakto ti gi nari4a6.:)prosto ne si namerila podhodq6tiq.i ne mi se vqrva nikoi da ne te haresva.spokoino tq liubovta idva vnezapno.a ako haresa6 nqkoi se bori z anego i ne go ostavqi da si igrae s teb.tova e edna mn golqma gre6ka koqto i az sam dopuskala.USPEHHHHH!!!!!! :D

DeSsY`
04-26-2006, 19:41
Споко мацка. Остай ги твойте приятелки, дето ти пълнят главата с глупости. Просто до сега не си намерила подходящия човек. Огледай се наоколо и виж, че има много хубави и свободни момчета. Това момче, за което казваш просто не е било добър избор. Така че не навеждай глава, ами излзай, запознай се с нови хора, бъди общтителна и ще си намериш гадже. O:)
Бтв може да метнеш някоя снима да те видим. :wink:

heavy
04-26-2006, 19:41
Abe da se bori.Ako nqkoi naistina te obicha i durji na teb,ako ste edin za drug nqma da ima nujda da go durpash ot lapite na nqkoi druga.Ako e za teb shte se durji dobre i shte proshtavate edin na drug.Prosto ne si go sreshtnala oshte.Ne znam na kolko si,no e rano da se otchaivash.I ne se oteshavai s nekvi bezsmisleni vruzki...za uplatnqvane na vremeto ,zashtoto si sama.Mislq che shte namerish kakvoto tursish.Ne ti e doshlo vremeto oshte.Uspeh ;) O:)

sometimes_
04-26-2006, 19:48
Всяко нещо с времето си... Докато постигнеш това, което искаш ще преживееш още много моменти в мъка и тъга, но това не значи, че няма да бъдеш щастлива. Отстоявай принципите си и не се отказвай от това, което си.
Успех ! :wink:

LISICHKA
04-26-2006, 19:52
И аз бих ти казала въобще да не вярваш на хора,които ти казват,че ти били високи изискванията и че нямало такива момчета - ИМА ГИ!!! И намен разни такива "приятелки" ми пълниха главата с подобни глупости,а сега съм си щастлива,защото съм си с моето момче,което е точно такова каквото си го искам :smt055 :smt055 :smt055 Успех!!!

The Interceptor
04-26-2006, 20:33
Мога да ти кажа че ти си едно прекрасно момиче, защото думите ти са много искрени. Не си внушавай мисълта че никой не те харесва. Такова нещо не съществува. И не позволявай да разбиват мечтите ти. Рано или късно ще намериш подходящият за теб. Бъди сигурна. Просто не се отказвай. Животът е едно вечно търсене. Когато намериш това което търсиш бори се за него! Вероятно момчетата с които са били не са те оцениели достойно, но това не бива да те притеснява. Вдигаш глава нагоре и продължаваш напред!
Успех!

^Kiss_of_the_Sun^f
04-26-2006, 21:23
Значи всеки един човек си има собствен си свят,в който се затваря за да помечтае,например като теб за идеалното момче,обаче не трябва да се внаиячава,защото после няма да хареса никое момче.Трябва да разбереш че иделани хора няма,всяко едно момче по един или друг начин си има своите недостатъци,например представяш си че идеалния за теб е рус,със сини очи,висок,със стройна фигура...намираш такъв,но изведнъж осъзнаваш че той има голям нос или нещо от сорта и го зарязваш,глупаво нали?Затова по-добре слез от небесата,защото можеш да паднеш а от падането после боли.А замисляла ли си се че онова момче на твойта възраст,приятелят ти,като имате толкоз общи неща,той може да бъде твойто моче?Защо не?И като за последно по въпроса за грозотата:
1.Няма грозни жени и второ най-важно:"За всеки влак си има пътници"!!!Надявам се че съм ти помогнала,Успех!

Love__DaLi
04-27-2006, 06:35
nqmam dumi prosto :-#
vij ako tarsi6 takova mom4e,ne go tarsi tam kadeto sa vsi4ki ostanali,trqbva ti 4ovek kato teb,ne nqkoi svalq4,koito dokato mu govori6 da te gleda znae6 kade....,6te nameri6 nqkoi takaf i 6te si mn :mrgreen:

IKisseDAGirL
04-27-2006, 07:35
Значи всеки един човек си има собствен си свят,в който се затваря за да помечтае,например като теб за идеалното момче,обаче не трябва да се внаиячава,защото после няма да хареса никое момче.Трябва да разбереш че иделани хора няма,всяко едно момче по един или друг начин си има своите недостатъци,например представяш си че идеалния за теб е рус,със сини очи,висок,със стройна фигура...намираш такъв,но изведнъж осъзнаваш че той има голям нос или нещо от сорта и го зарязваш,глупаво нали?Затова по-добре слез от небесата,защото можеш да паднеш а от падането после боли.А замисляла ли си се че онова момче на твойта възраст,приятелят ти,като имате толкоз общи неща,той може да бъде твойто моче?Защо не?И като за последно по въпроса за грозотата:
1.Няма грозни жени и второ най-важно:"За всеки влак си има пътници"!!!Надявам се че съм ти помогнала,Успех!
много добре казано :wink: :wink:
на същото мнение съм :D

Eros Ramazzotti
04-27-2006, 09:03
Zdravei i ot men,az v momenta su6to sum sam i znam kakvo izpitva6.Napravo se raz4uvstvah ot tova,koeto si pisala...!I az ne moga da si nameria priatelka pove4e ot godina i polovina ve4e i si mislia,4e ne me haresvat!Iskam da nau4a pove4e za teb,za6toto sum sviastno mom4e i 6te stanem dobri priateli:)6te sum ti mnogo blagodaren ako mi pi6e6 ili prati6 snimka,makar,4e i za men haraktera e po vajen:)Kuraj,i do skoro:)

[UN]HappY
04-27-2006, 10:04
Blagodarq vi mnogo na vsichki.. Imah nyjda da chyq nqkolko okyrajitelni dymi. Vashite mneniq mi dadoha sila i kuraj da prod1ljavam napred. :lol: Moje bi naistina ne mi e doshlo vremeto za takiva neshta. No, kakto vsichki drygi, taka i az s1m momiche s mechti i bix napravila vsichko, za da gi postigna.
Iskam da kaja s1shto, che naskoro otkrix tozi sait ( koito e PREKRASEN!!! ) i ne moga da se opravqm mnogo dobre. Poradi tazi prichina, ne znam kak da si sloja profil i drygi ekstri, koito zabelqzvam che imate :D Ne mislq che tova e golqma zagyba. Zatova reshix da napisha nqkolko dymi za men. Az s1m na 17 (skoro shte stana na 18) gidini. Imam snimki.. i ako nqkoi iska da me vidi, neka po nqkak1v nachin mi opishe kak moje da sane tova..
Blaodarq vi oshte vedn1j za m1drite dymi i s1veti. Shte se opitam da vi otv1rna s1s s1shtoto, stiga da moga {} :smt008