PDA

View Full Version : Moderated:Двама близки приятели ме предадоха...



^FaiNt^F
04-26-2006, 19:04
Zdraveite...Temata mi ne e svyrzana sys iskane na syveti...prosto iskam da izleq ogor4enieto mi...mykata mi....
Predi nqkolko minuti razbrah ne6to potresava6to za moite 'priqteli'....4ovek, na koito vqrvah....4ovek s koito sme rasli zaedno me predade....zaradi izmislnei 4uvstva na druga moq blizka priqtelka....
Ot izvestno vreme izlizam sys R. i H....kato s H. sme izrasli zaedno....noo imahme prekysvane v otno6eniqta i ot sravnitelno skoro se podnoviha...a R. e biv6a nai-dobra fr na momi4e, s koeto bqhme mn blizki, predi da zamine v avstriq.....kakto i da e stava slojno...ta H. e sydeistval na R. da se sybere s nai-dobriq priqtel na H....koito...i do den dne6en e v syrceto mi... :cry: pred tezi 2ma 4oveka sym govorela tolkova za tova mom4e...i dvamata se praveha 4e me razbirat...dori H mi e daval fal6ivi syveti za6toto vse pak sa best frs.....a R....me izslu6va6e vinagi....dori ne se pozdravqva6e s nego....i sega izvednyj.....razbiram vsi4ko.....otnovo se 4uvstvam predadena.....za6to? za6to po dqvolite mi trqbva6e otnovo da se doverqvam? za6to horata sa takiva?

syjqelqvam 4e mi 4etete obyrkanite gluposti....prosto za poreden pyt se 4uvstvam predadena....ot nai-blizkite.....zad gyrba mi......temata moje da vi se stori povyrhnostna i sylzliva i detska.....no boli......blagodarq vse pak 4e ste obyrnali vnimanie...... ](*,) ](*,)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

missito_
04-26-2006, 19:28
znam 4e neiska6 suveti nito nqkoi da te sujalqva no iskam samo da ti kaja 4e i s men se slu4i sy6toto.v jivota se slu4vat 4esto takiva ne6ta,ima vsqkakvi hora.a hora koito si misledo skoro za priqteli ti zabivat noj v gyrba. :|

SheLLia
04-26-2006, 19:50
точно хората които мислим за най-близки и които даже и не предполагаме че могат да ни забият нож в гърба - точно те го правят.трябва да се научиш да си силна и да не ти пука от нищо,аз самата в момента това се опитвам .... да не приемам нещата толкова навътре защото по този начин не нараняваш никой друг освен себе си.трябва само да не си доверчива и всеки един момент да очакваш че може да ти се забие нож в гърба дори от най-близкия за теб човек

^FaiNt^F
04-26-2006, 20:01
tova i pravq poprincip-nqmam doverie na nikoi....dori na tqh ](*,) v edin moment zapo4naha da mi govorqt kak trqbvalo pove4e da dopuskam horata....kak ne moje ve4no da se spravqm sama...v edin moment re6ih 4e prekaleno mnogo se pazq ot 'ni6toto' i eto-samo mig nevnimanie i.....tova.....no pone ve4e nqma da se doverqvam na nikoi....na nikoi ](*,)

SheLLia
04-26-2006, 20:12
нали трябва да сгрешиш за да се научиш ... не случайно е казано че човек се учи от грешките и.аз също бях супер доверчива квото ми е на душата тва ми е и на устата ела сега ме виж ква съм си мълчелива.по-добре да споделя с майка ми от колкото с "най-добрата" ми приятелка.много хора ще кажат "баси лапешкото да споделяш с майка си" зависи и до голяма степен от родителите , пробвай веднъж да споделиш с тях да видиш че няма да сгрешиш.малко бабешки съвет но изпитан.майка ми беше първата която разбра че аз съм спала с момче,и ме разбра.ако бях казала на приятелка щеше да разбере целия град и едва ли не щях да се превърна в курва,защото аз живея в малък град и тук всичко се знае.за това аз съм спряла да се доверявам на никой .... когато ми е тежко си пускам баладички,поплаквам си или отивам на фитнес и ми минава.предпочитам това отколкото някой да ме съжелява или да ми се подиграва ,защото аз съм много чувствителна и понякога сълзите ми сами тръгват,но да ти кажа съм си казала че повече от нищо няма да ми пука да видим до кога ще издържа :D

mariella_17
04-27-2006, 17:13
точно хората които мислим за най-близки и които даже и не предполагаме че могат да ни забият нож в гърба - точно те го правят.трябва да се научиш да си силна и да не ти пука от нищо,аз самата в момента това се опитвам .... да не приемам нещата толкова навътре защото по този начин не нараняваш никой друг освен себе си.трябва само да не си доверчива и всеки един момент да очакваш че може да ти се забие нож в гърба дори от най-близкия за теб човек
mnogo si prava prosto ve4e da ne znae 4ovek na kogo da vqrva

SheLLia
04-27-2006, 18:07
точно хората които мислим за най-близки и които даже и не предполагаме че могат да ни забият нож в гърба - точно те го правят.трябва да се научиш да си силна и да не ти пука от нищо,аз самата в момента това се опитвам .... да не приемам нещата толкова навътре защото по този начин не нараняваш никой друг освен себе си.трябва само да не си доверчива и всеки един момент да очакваш че може да ти се забие нож в гърба дори от най-близкия за теб човек
mnogo si prava prosto ve4e da ne znae 4ovek na kogo da vqrva

така е , за това вяря на никой не трябва да имаме.това не означава че не трябва да споделяме с приятелките си , но сичко да има граници да не прекаляваме със споделянията :)

SEXtreme
04-27-2006, 18:16
Zdraveite...Temata mi ne e svyrzana sys iskane na syveti...prosto iskam da izleq ogor4enieto mi...mykata mi....
Predi nqkolko minuti razbrah ne6to potresava6to za moite 'priqteli'....4ovek, na koito vqrvah....4ovek s koito sme rasli zaedno me predade....zaradi izmislnei 4uvstva na druga moq blizka priqtelka....
Ot izvestno vreme izlizam sys R. i H....kato s H. sme izrasli zaedno....noo imahme prekysvane v otno6eniqta i ot sravnitelno skoro se podnoviha...a R. e biv6a nai-dobra fr na momi4e, s koeto bqhme mn blizki, predi da zamine v avstriq.....kakto i da e stava slojno...ta H. e sydeistval na R. da se sybere s nai-dobriq priqtel na H....koito...i do den dne6en e v syrceto mi... :cry: pred tezi 2ma 4oveka sym govorela tolkova za tova mom4e...i dvamata se praveha 4e me razbirat...dori H mi e daval fal6ivi syveti za6toto vse pak sa best frs.....a R....me izslu6va6e vinagi....dori ne se pozdravqva6e s nego....i sega izvednyj.....razbiram vsi4ko.....otnovo se 4uvstvam predadena.....za6to? za6to po dqvolite mi trqbva6e otnovo da se doverqvam? za6to horata sa takiva?

syjqelqvam 4e mi 4etete obyrkanite gluposti....prosto za poreden pyt se 4uvstvam predadena....ot nai-blizkite.....zad gyrba mi......temata moje da vi se stori povyrhnostna i sylzliva i detska.....no boli......blagodarq vse pak 4e ste obyrnali vnimanie...... ](*,) ](*,)
Това е нещо ужасно, защото от приятел можеш да изпиташ най-голяма болка....наистина съжалявам за случилото се, защото знам какво е - и мен са ме предавали 1-2пъти много жестоко и ми е било много тъжно :( И до ден днешен ми става гадно като се сетя и повярвай ми няма да го забравиш скоро....Но не се отчайвай - не всички хора са такива. Трябва да се научиш да различаваш хората и да ги преценяш преди да ги допуснеш до себе си, защото да се сближиш с някого е лесно, но е трудно, когато трябва да се разделиш! Внимавай и не се отчайвай - света е хубав и е пълен с хубави хора и изживявания, просто трябва да си отвориш очите за тях и да ги изживяваш!

04-29-2006, 07:01
lele mili4ka!tova e adski gadno naistina!no naistina ti preporu4vam ve4e da ne se doverqvash na nikogo! :D usmihvai se!na po blizki hora kazvai 4e gi obi4ash znaesh li zashto zashtoto tova povdiga nastroenieto
nqma kak vseki edin ot nas da ne mine prez edno takova neshto !