PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Липсва ми всичко, да я потърся ли ?!



nowayback
04-26-2006, 19:13
Преди време скъсах с момичето, на което се бях доверил изцяло.Много ме заболя и едвам превъзмогнах тъгата, с която с много усилие я махнах от съзнанието ми. Тя ме заряза, не аз нея. Минаха 26 дена от както скъсахме.Не съм и кликвал, пращал смс-и, нищо.Все едно я изолирах от моя живот. До днес..днес незнайно защо, по телевизията, в една песен и изобщо всичко се споменаха. Говореше се за прошка и това как може да се сприятелим. Всеки един ден се опитвах да си обясна каква грешка съм бил допуснал, но явно не мога да я осъзная.
Мисля за нея. Тя е от София, аз от друг град. Вчера ми се обади един софийски, домашен, телефон и на което като вдигнах се мълчеше. Много си мисля, че това беше тя. Попитах за номера от който се е обадила, и казаха, че е от квартал еди кой си (не споменавам кой е) и тя беше от него. Много се чудя, дали беше тя и дали мисли още за мен, че е направила грешка или .. не знам просто вече. Тя е IRC сега. Бих искал да й напиша нещо, но нямам достатъчно смелост. Бих й пратил един смс, но не знам какъв. Кое от двете да направя ? Смятате ли, че е редно ?! Или просто трябва да я забравя завинаги..

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

LISICHKA
04-26-2006, 19:34
Според мен,ако ти направиш някаква крачка към сдобряването,тя ще реши,че може да си играе с теб и чувствата ти и да се държи с теб като парцал - нали така или иначе ще и простиш :? По-добре се дръж достойно,поне не губи уважението и ,защото то е важна част от любовта - съгласи се,че и ти не можеш да обичаш човек,когото не уважаваш,нали?Има още нещо - за да се развали 1 връзка винаги има причини и ако проблемите,които са довели до скъсването ви не са разрешени,няма смисъл да се подновява и връзката - тези проблеми отново ще излязат наяве и ще я съсипят.Не знам защо е скъсала с теб,но помисли върху няколко неща - дали вината е била в теб и ако е така,способен ли си да се поправиш и чак тогава мисли за подновяване на връзката ви;ако пък вината е в нея ,наистина , по-добре нищо не прави ! В този случай тя е тази,която трябва да те търси и евентуално да те помоли за прошка , иначе ако ти предприемеш първата крачка ,наистина рискуваш да и покажеш,че в бъдеще може да си прави с теб каквото си поиска,направо да те върти на малкия си пръст...
Но така или иначе това са си мои разсъждения - ти си този,който решава какво да прави!Каквото и да се случи,пожелавам ти успех! :wink:

DeSsY`
04-26-2006, 19:34
Обади и се. Питай я как се чувства и дали иска да излезете дори само по "приятелски". И вече като се видите повдигни темата за любовта между вас, ако тя още те обича ще си каже сама. Но всеки случай не стой със скръстени ръце, за да си не пропилеещ шанса. Успех! O:)

sometimes_
04-26-2006, 19:42
Напиши и нещо в IRC,попитай я как е, намекни и за това, че не си искал нещата да приключат така... По държанието и ще разбереш дали съжалява за постъпката си. Ако видиш, че си и безразличен...се отдели по всевъзможен начин.
Ако сега не и пишеш винаги ще се чудиш дали не си сбъркал и какво е щяло да стане ако си направил тази крачка.
Нищо не губиш, нали? Пробвай-може пък да се съберете отново.
Успех ! \:D/

04-26-2006, 19:44
Опитвах да се обадя, но тя ми затваряше телефона (преди 25 дни) и от там не съм се пробвал. Преди ден се обадих уж съм объркал номера, за да й чуя гласа, за малко, колкото само и само да вида (по гласа) как се чувства. Не беше особенно щастлива, но ако е искала да ми се обади, да пише смс или в irc, щеше да гонаправи.РС-то ми е включено 24/7 тей че, едва ли е нямала шанса да го направи. Мисля, че мненията ни с LUSICHKA съвпадат, но от друга страна ще види, че още мисля за нея и не ми е била безразлична.

DeSsY` - от различни градове сме, делят ни 400км, но това не е проблем, само и само да ми вдигне телефона. Ако ще и да съм на другия край на света, пак бих отишал само и само да си я видя, какво прайка и как се чувства, но явно тя вече не се интерсува от мене. Ако и кажа, че искам поне приятели да останем, ще си помисли, че още я обичам и искам да си я върна...

04-26-2006, 19:46
Ами, ако не ми отговаря в irc ? Кво да правя?! :|

04-26-2006, 20:23
Ами, ако не ми отговаря в irc ? Кво да правя?! :|

ne misli vyobshte za neq.t.e ne q tyrsi veche po nishto-nito tel,nito Irc,i ako vse pak ima nqkakvi chuvstva tq veche shte te potyrsi ili ne po-dobre ,pishi i oshte edin pyt primerno dr den i ako togava ne otgovori (edva li otnoovo ne e pred pc-to) :) Uspeh!!!

The Interceptor
04-26-2006, 20:40
Напиши и нещо в IRC,попитай я как е, намекни и за това, че не си искал нещата да приключат така... По държанието и ще разбереш дали съжалява за постъпката си. Ако видиш, че си и безразличен...се отдели по всевъзможен начин.
Ако сега не и пишеш винаги ще се чудиш дали не си сбъркал и какво е щяло да стане ако си направил тази крачка.
Нищо не губиш, нали? Пробвай-може пък да се съберете отново.
Успех ! \:D/

На същото мнение съм.
Опитай. Няма да ти коства кое знае какво!?

lindeman_
04-26-2006, 20:41
Недей да и звъниш. Нека тя да те потърси първа. Ако има чувства към теб, рано или късно ще го направи. Ако няма ... има ли смисъл да си губиш времето с нея ? Защо ти е до теб човек, който не те обича и рано или късно ще те изостави ??? По добре остави нещата както са ... Намерси си някоя друга от твоя град, която дори и не обичаш и бъди с нея, колкото да не си сам. Това е много добър начин да забравиш въпросната софийска кукличка. И от мен да знаеш едно !!! Никога не си хващай гадже, което е далече от теб и не можеш да контролираш, не можеш да наблюдаваш какво прави... мисля, че ми схвашаш мисълта .. айде успех :wink:

^Kiss_of_the_Sun^f
04-26-2006, 21:10
Аз смятам че е хубаво отново да се бориш за нея,опитай от опит не се умира.Мисля че и тя е на твойто мислене и нея я е страх да ти каже всичко това което си тук написа,мисля че тя още има чувства към теб и онзи ден когато ти се е обадила(а съм сигурна че е тя) е искала да ти каже може би много неща но се е уплашила,затова най-добре опитай отново да се събереш с нея!!

04-27-2006, 04:35
Вече спирам. Вчера й писах, тя не отговаря. Гледам idle time (0 sec). Ако иска за нещо да ме потърси, нека ми напише смс или в ирц. Мерси на всички за съветите :?

RoSsY88
04-27-2006, 05:56
Винаги трябва да се дава шанс,но шанса ТЯ трябва да го даде не ТИ!!!Тя те е зарязала,тя трябвада те потърси ако изпитва чуства към теб.Нищо не ти пречида и пратиш еидн смс от рода на "Мило мн ми липсваш искам да сме пак заедно"...или в чата да и кажеш,че искате да се ъберете.Просто без овъртания и го кажи...тва е моят съвет.Но ако те обича,ще те потърси рано или късно ако ли не,не те заслужава!

Love__DaLi
04-27-2006, 06:22
otidi do tqh,iz4akai q kato izleze ot bloka ili ka6tata,kato izleze,tragni pravo sre6tu neq,bez da se usmihva6,ne kazvai ni6to,zastani pred neq,i leko se pribliji za da q celune6,no nego pravi,ako iska tq 6te te {} i 6te razbere6 vsi4ko :smt008 :lol:

04-27-2006, 11:49
Тя не ми каза причината, за която ме заряза. Не знам какво съм объркал, не съм изневерявал или заглеждал по други, общо взето тя беше момичето на моя живот. Има ми номера, знае ника ми в ирц, може да ми пише смс или в ирц по всяко време, ако ме няма ще го видя като се прибера вечерта. Опитвах се през тези дни да си я върна, но явно грешката не в мене, а в нея. Ако има още чувства към мене, ще се върне при мен, както се пее в xplisit - за нея

Но когато обичаш някого
Пусни на свобода
А тя ако те обича
Ще се върне от твоята страна
А ако ли не -
Няма за какво да съжаляваш
Щастлива е тя без тебе
и за нея ще се радваш...

teenkopele
04-27-2006, 13:31
Обади и се. Питай я как се чувства и дали иска да излезете дори само по "приятелски". И вече като се видите повдигни темата за любовта между вас, ако тя още те обича ще си каже сама. Но всеки случай не стой със скръстени ръце, за да си не пропилеещ шанса. Успех! O:)

Аз съм на същото мнение. :wink:

Давай!

04-27-2006, 15:26
Как да й се обадя ? Как да й кажа ? Затваря ми постоянно (е звъннах 1 път..), не ми отговаря на смс, на кликз, в irc..на имейлите..какво друго ми остава ? Мога да отида в София, стига да знам, че ще я намеря, защото и тя като мен не се задържа много много вкъщи. Няма никакъв друг начин, освен вече да оставя положението в нейни ръце и ако иска да се съберем да си каже сама..аз пробвах всичко до тук и нямам друг избор.

Abs0lut3_Sl1m
04-27-2006, 17:18
Абе хора,вие добре ли сте????
1.Тя го е зарязала.Що му е на човека да я търси и то след месец?
2.Тя е от София.Без коментар.Знаете кво ми е мнението за шопите!
3.ВИЕ НАРЕД ЛИ СТЕ БЕ ЕЙ!!!???



Обади и се. Питай я как се чувства и дали иска да излезете дори само по "приятелски". И вече като се видите повдигни темата за любовта между вас, ако тя още те обича ще си каже сама. Но всеки случай не стой със скръстени ръце, за да си не пропилеещ шанса. Успех!


Абе кой е тоя идиот дет го е написал тва бе?Закво му е на човека да си вкарва главата в.....торбата!??После както казаха някои тя ще го върти на пръстта си.

Та моя съвет,пич,е да си намериш едно свястно гадже ОТ ТВОЯ ГРАД и с него да си правите,квото ще си правите. :oops:



П.С.С това мнение не искам да никого.И без това не ги разбирам много-много тея неща,но реших да си кажа мнението! :|

Krem4eto
04-27-2006, 18:35
Обади и се и и обясни какво чувстваш


Хайде успеХ!!!

Tamara†
04-27-2006, 18:53
Напълно съм съгласна с мнението на Abs0lut3_Sl1m!Ако искаше да е с теб,до сега вече да бяхте заедно!Все пак период от 1 месец,не е малко..
Сру,ама аз обичам да казвам всичко направо,без овартания и такива подобни!Според мен няма смисъл..да страдаш!Най-добрия варянт..е да се опиташ да я забравиш,колкото и да я обичаш,просто се опитай..Няма да е лесно!Знам от личен опит,че да забравиш някой на който си даржал е много трудно!Но според мен в твоята ситуация най-добре е да направиш това!Намери си гадже,което да те обича и уважава!И както се изказа Abs0lut3_Sl1m не си вкарвай главата..в торбата!

04-27-2006, 19:05
Tamara† и аз обичам да ми се казва истината в очите и да говора направо, да ми казват всичко както си е реда, без заобиколки и тей нататак. Отвреме на време сийнвам ника й и пише, че е онлайн но се въздържам вече толкова време..Ще се опитам да постигна всичко наново. И аз си мислих, че ако си намеря нова приятелка, ще забравя старата, ще обикна нея, няма да се притеснявам и мисля нищо и тем подобни мисли. Въпрос на време е всичко..както казват - Времето лекува всичко 8) Ще се постарая да я забравя, колкото и трудно да е, важното е да не се спичам по време на час ( :mrgreen: ), да не си прецаквам целия ден и настроението на другите. Дано се справя, защото тя беше втората най голяма любов и ако наистина вскеи път когато ме зареже гаджето, изживявам така нещата, ще продължа, защото научавам все нови и нови неща, поправям стари грешки, гледам да не ги повтарям и..така

Tamara†
04-27-2006, 19:37
Tamara† и аз обичам да ми се казва истината в очите и да говора направо, да ми казват всичко както си е реда, без заобиколки и тей нататак. Отвреме на време сийнвам ника й и пише, че е онлайн но се въздържам вече толкова време..Ще се опитам да постигна всичко наново. И аз си мислих, че ако си намеря нова приятелка, ще забравя старата, ще обикна нея, няма да се притеснявам и мисля нищо и тем подобни мисли. Въпрос на време е всичко..както казват - Времето лекува всичко 8) Ще се постарая да я забравя, колкото и трудно да е, важното е да не се спичам по време на час ( :mrgreen: ), да не си прецаквам целия ден и настроението на другите. Дано се справя, защото тя беше втората най голяма любов и ако наистина вскеи път когато ме зареже гаджето, изживявам така нещата, ще продължа, защото научавам все нови и нови неща, поправям стари грешки, гледам да не ги повтарям и..така
Еми ето,видя ли!И сам си знаел отговора.. хайде Успех :D :-D

black_dimond
04-28-2006, 08:00
deistvai hi4 da ne se pritesnqva6 6e se spravi6

liolioo
04-28-2006, 10:44
Имам чувството че ако повторите връзката тея 400 км. ша та мъчат още повече.Намери си гадже от твоя град най-добре.Не знам на колко години сте,не спомена.