PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Има проблем, но не искам да я зарежа ;(



IvanKo
04-26-2006, 20:00
zdraveite na vsichki(osobeno tez deto chetat i pomagat) :)
znachi moqt problem mai shte e po-razlichen ot vsichki tuk ,imam priqtelka ot 4 meseca sme zaedno-tq na 16,a az na 17(ne che e ot znachenie-god de ) ,az ne si padam osobeno po futbola(vij basketa ) ,ama tq e zakleta fenka na tozi sport-davat li BG otbori ili Ispanski .. ne q tyrsi za nishto-nito za qdene,nito za lubov,abe za nishto-ma mi pisna ,to gore doly vseki den si ima machove i ponqkoga se drazna kato ne mi obrushta vnimanie zaradi tqh ,chivstvam se prenebregnat-kazval sym i go .. no tq -abe razberi me milo-tova e vajno,kolkoto jivota mi i az kato q pitam,znachi poveche i ot -tq da ,ama ne me razbirai pogreshno i tebe mnogo si te obichkam :-k nz ama me poburkva -kakvo da pravq-primerno na den trqbva se vidim za chas dva,ama ako davat mach(80% taka stava)se vijdame za 10-15 min,dokato e pochivkata mejdu 1-to i 2-to poluvreme..daite syveti,ne iskam q zarezvam,shtoto naistina q obicham-e tozi problem moje da e chesto sreshtano qvlenie pri momichetata(s gadjeta momchete-futbolni zapalqnkovci),ama pri men e obratnoto ..:(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

white_chik
04-26-2006, 20:02
emi kofti naistina :-k ama trq da q razbere6-vse pak qvno e golqma manq4ka i tva e mnoo vajno za neq.a i ne mislq 4e ma4ovete sa 4ak tolko na4esto.ili puk 6to ne gleda6 ma4ovete s neq?

The Interceptor
04-26-2006, 20:21
Ами.. и аз като теб съм бил в подобна ситуация но няма да коментирам.
Та аз лично не го разбирам това. Добре ясно че не е кой знае какво - футбол, ама някъкси да те пренебрегват заради игра .. незнам ... [-(

sometimes_
04-26-2006, 20:30
Нямаш друг избор, освен да правиш компромиси... Няма как да я откажеш от нещо, към което е толкожа привързана... Ако се опиташ да я отделиш от футбола ще стане по-зле. Важното е, че все пак се виждате, нали? Недей да искаш нещо, което тя не може да направи...

lindeman_
04-26-2006, 20:32
така .. имаш приятели, които са футболни запалянковци предполагам ... ако ли не, да не ти пука. Отиваш в местния букмейкърски клуб / най-добре в петък вечер / и питаш там някой да ти помогне как да заложиш на един мач, който ти ще си избереш и да се играе в събота. виж предварително и да го дават по телевизията. та залагаш примерно 2-3 лева на този мач. След това и се обаждаш да се видите .. няма да и споменаваш нищо по време на срещата, чак когато се разделяте и кажи следното "слънце(или както си викате) пуснал съм ЕВРОФУТБОЛ за утре и ще следя мач-а утре. Ела вкъщи да гледаме заедно мача ;)" при което вадиш брошурата и й я показваш, заедно с фиша :) та така ... няма как да ти откаже предполагам :))

айде успех с приятелката ти :) аз с мойта бившата скъсах точно заради тъпия футбол. Аз съм фен на Ботев, а тя на Локомотив Пловдив. Колкото и да се обичахме, през 5 минути се карахме за футбол ...

mnogomili4kata-sf
04-26-2006, 20:40
Гледай мачовете с нея :wink: а пък щом не си запалянко,тя ще гледа мачовете,а ти нея :-D

^Kiss_of_the_Sun^f
04-26-2006, 21:12
Ми предупреди я че ще скъсате и виж как е реагира!

TiA_MaRiA
04-26-2006, 22:58
Гледай мачовете с нея :wink: а пък щом не си запалянко,тя ще гледа мачовете,а ти нея :-D

Това ми хареса :D Най-добрия вариант е

air_J
04-27-2006, 11:28
Ще ми кажеш ли къде всеки ден дават мачове от България и Испания, че с удоволствие бих ги гледал? Аре само не се излагай, а? Мачове има точно вторник, сряда, четвъртък, събота и неделя (като не винаги играят испански и български отбори). Вярно, дните са много, но в момента приключва шампионската лига и купата на УЕФА, както и първенствата, така че поне до световното ще имаш време да си с нея. Абе, и моята приятелка ми правеше проблеми за мачовете, но вече свикна и знае, че има ли шампионска лига излизаме по-рано и се прибирам по-рано, за да я гледам, а стане ли въпрос за участие на Левски в някой турнир съм на стадиона и не се виждаме с дни. Колкото до вътрешните първенства - не са чак от такова сакрално значение за мен (както предполагам и за гаджето ти), така че там може да има компромиси. Все пак недей си втълпява, че има чак толкова много мачове и едва ли не са постоянно, защото не е така, повярвай ми! :-({|=

air_J
04-27-2006, 11:29
Само да вмъкна, че мачовете вторник, сряда и четвъртък са през една седмица, а когато има почивки те са доста дълги. :-({|=

naia
04-27-2006, 12:24
Ми....явно и е мания да си гледа мачовете....и ти неможеш да промениш тази нейна мания...може би трябва да ги гледате заедно .....или просто свикни със това :|

teenkopele
04-27-2006, 13:16
Гледай мачовете с нея :wink: а пък щом не си запалянко,тя ще гледа мачовете,а ти нея :-D

Идеалното решение! :wink:

Krem4eto
04-27-2006, 16:21
Вие колко пъти в седмицата се виждате?! КАжи за да ти дам съвет!!!

CVETELLINA
04-27-2006, 18:01
ами това наистина е много гадно,но според мен щом я обичаш няма да искаш да я зарежеш за това. :? Просто поговори с нея,обясни и че това,което прави те дразни...а ако и тя те обича ще те разбере и ще направи нещо по въпроса...все пак във една връзка всеки трябва да направи някакви компромиси. :) Успех :wink: