PDA

View Full Version : Повторна връзка



Николайчо
04-26-2006, 20:42
Искам да повторя с бившото си гадже,но засега трябва да чакам ... Тя иска да е свободна за сега и ще е тъпо да отида при нея,не искам и само като приятели да излизаме.Връзката ни беше хубава не сме се карали и мн се уважаваме и двамата имаме мн хубаво мнение един за друг ... Искам да я впечатля по някакъв начин обаче.Дайте идеи ... В смисъл може и не директно ми отстрани да я впечатля с некав баламач,дори да е по-изкуствен начин.Искам да си помисли - ба за кво не бъда пак с него гледай го.
И пак да повторя:не искам да я впечатля като излеза с нея,искам отстрани!
:)
Не че тя не знае що за стока съм но все пак ...
Знам че допитването ми е мн странно ама съм сигурен че има и гламари като мене да ми помогнат :)
П.С ... не сте гламари бе

lindeman_
04-26-2006, 20:49
ами сега трябва да заковеш вниманието на нейните приятелки :) тя зависи от тях на 80% :twisted: Бъди готин, не някакъв мухльо. Започни да ги сваляш тях, момичетата са големи съпернички и никоя не си дава своето на другите ::: тя ще осети, че те те ценът, което означава, че в теб има хляб, както се казва :twisted: щом нейните приятелки те искат, тя ще те иска 2 пъти по силно, защото те познава много по-добре от тях :lol: та такива работи ... и запомни! нека нейните приятелки бъдат фасадата, а тя главната ти цел. Ти нея няма да е загубиш, ако решиш да си поиграеш с тях ... но ще ти се вдигне рейтинга в нейните очи, ако приятелките й те харесат ! айде успех :wink:

pitbullbg
04-27-2006, 12:52
emi da moje i da stane tova s priqtelkite i no ne kazva6 za6to ste skasali... za da ti kajem po to4no

Николайчо
04-27-2006, 12:54
Мерси тва с приятелките е яко,но те си имат хубаво мнение за мен и бившата ми го знае...Нейната най-добра приятелка имено беше казвала че съм идеалния и че по-добър не е имала!
:)

Николайчо
04-27-2006, 12:56
emi da moje i da stane tova s priqtelkite i no ne kazva6 za6to ste skasali... za da ti kajem po to4no

За нищо в смисъл всичко беше перфектно лош ден нямахме,но тя реши че иска свобода и да не е ангажирана към никой но ми каза че още ще ме харесва и че ще съжалява но се нуждае от свобода и от неангажираност към никой защото и е в множко.

04-27-2006, 13:02
а не си ли се замислял че тя просто те баламосва демек културно те е оставила за да не те "наради" хаха тъпо ама го имай като вариант за раздялата ви

Николайчо
04-27-2006, 21:54
а не си ли се замислял че тя просто те баламосва демек културно те е оставила за да не те "наради" хаха тъпо ама го имай като вариант за раздялата ви

Да кажем че съм се замислям и да кажем че не е вярно това което казваш!
:)
Някой друг някво съветче?!?

look at
05-14-2006, 21:25
mani gi tiq metodi be.otidi pri neq i i kaji 4e otnovo q obi4a6.ako zabiva6 fr i ili ne6to podobno 6te q narani6 mnogo i 6te q zagubi6.taka 4e deistvai pak kakvoto stane.uspeh

Lovebaby
05-15-2006, 10:53
Ми кво да ти кажа .. ще цитирам едно момиче "Една връзка стигнала ли е до краи .. трудно се връща обратно .. но ако се върне .. трудно оцелява.."

Просто нищо няма да е както преди .. лубовта е отминала ... дано да не съм права но .. аз така мисля
:roll:

slunceto86
05-15-2006, 10:57
Deistfai kakto namerish za dobre samo ne se pravi na TUPAK ili na IDIOT shtoto shte stane po zle ! Ot men da znaesh pich ne se muchi da q vpechetlqvash ako ne mislish che e iskrenno!!!!Zashtoto ako te hvane da q lujesh sichko shte se oburne nadolu s glavata!

NeSTa_86
05-15-2006, 11:27
nikoga nqma da povtorq s chovek, s koito sum skusal vednuj!

POLA^_^
05-15-2006, 11:38
Помисли си хубаво...наистина повторната връзка няма да има нищо общо с първата..просто всичко ще е различно.Говоря ти от опит!Но все пак ако решиш да опиташ тва с приятелките действа и мене така ме привлякоха за втори път..... :wink: