PDA

View Full Version : tova "Klopka" li e ?



Pr Of kadeEE :))
04-26-2006, 21:41
emi na4i s edno mom4e mn usileno se svalqme :-D toi e mn sladak i dvamata se lik3 da ne kaja dori lov3 no problema e 4e pokrai nego se zapoznah s1s nai dobrite mu averi(te sa dvama) i po4nahme da se sabirame.No te po4naha da mi pra6tat sms-i da mi zv1nqt iskat da izlizame kogato se sre6tnem mi se usmihvat mn sladko :-D spirat se da si govorim po koridora i nz dali me haresvat ili prosto tva e nqkakva "klopka " ot tqhna strana za da me proverqt kolko haresvam i d1rja na priqtelq im ( t.e. mom4eto koeto kazah po gore 4e se haresvame) :wink: 4e tai de spored vas koe ot dvete e i kak da post1pq?!?!

sherry
04-26-2006, 21:50
Възможно е да е някакво "изпитание",но също така е възможно да ти се кефят,да пробват дали ще им излесе късмета с теб :D
Бъди с този,който те кефи,ако харесваш някое от въпросните момчета-пробвай с него,ако вече не искаш да имаш нищо общо с другия,ми откажи се от него.Няма какво да се страхуваш,попаднала си в нормална човешка ситуация,често пъти няколко момчета "воюват" за едно хубаво момчие.Само не ги разигравай.Прецени кой те кефи най-много и пробвай с него.

LP_girl_14
04-26-2006, 21:50
Ми и двата варианта са възможни.Ако са му много добри прители не ми се вярва да го прецакат ей така,като свалят момичето,което той харесва...Може пък просто да се държат мило с теб,в смисъл да не го правят нарочно...Според мен трябва да се държиш добре с тях,общувайте си,ама нека и те и онова твоето момче да са наясно че отношенията ти със тях са само приятелски и нищо повече :wink:

648541
04-26-2006, 21:53
emi mene ako me pita6 ako naistina durji6 na mom4eto koeto haresva6 ne se poddavai [-X .Kato izlizate si badi pove4e vreme s nego ne stqh a ako stane ne6to s nego v smi ako se sblijite i stanete gadjeta moje6 da mu kaje6 4e ti pr6tat sms-i i t.n.No moje da bude i klopa mn vnimavai imai edno na um :wink: aide uspeh :)

sk8girL
04-26-2006, 21:58
Еми или ти си много сладка и много момчета не могат да ти устоят или.. наистина е някаква клопка.Ама щом се харесвате с онова момче,взимайте се и не им обръщай внимание на тия негови "приятели" :)

heavy
04-26-2006, 22:53
Abe klopka.Udaril gi e nagona.. ;) no vsichko e vuzmojno. :mrgreen:

Labelle
04-27-2006, 00:05
Каква клопка бе хора?????????? те момчетата не са като нас да се занимават с някви сплетни и интрижки и да се чудят по 24 часа в денонощието "обича ли ме или не, а сега мисли ли за мен , ама ще ми изневери ли и прочее" :) Хората ти се кефят или просто са решили да се сприятелят с теб щото си от компанията на най-добрия им приятел :)

naia
04-27-2006, 12:26
Виж сега те приятелите ще искат да те скарат със твоята любов тъй че не им обръщай внимание и си дръж на гаджето не се подвеждай по тея неща :wink:

pitbullbg
04-27-2006, 12:38
mi ako naistina go haresva6 i obi4a6 kakto kazva6 kfo te barka nali te haresvat ili prosto te proverqvat kaji na tvoq priqtel i tolkoz

sometimes_
04-27-2006, 12:39
Не им се вързвай, може наистина да те изпитват. Щом си харесваш момчето, не се занимавай с приятелите му :wink: .

teenkopele
04-27-2006, 13:10
Възможно е да е някакво "изпитание",но също така е възможно да ти се кефят,да пробват дали ще им излесе късмета с теб :D
...

Аз съм на същото мнение. :wink: