PDA

View Full Version : Изследвания за венерически болести?!?



:(
04-26-2006, 22:26
Значи трябва да отида да си направя тест на кръвта и урината, защото приятелят ми каза, че са му се появили симптоми на венерическа болест, обаче тук (София) нямам личен лекар и не мога да взема направление и трябва да отида в частен кабинет или пък в някоя поликлиника и да си платя, та мисълта ми е някой от вас знае ли колко пари горе долу ще ми трябват и/или да ми препоръчте заведение, в което да ида и да ми направят съответните изследвания?! Искам да си направя тестове за всички венерически болести, дали ще ми излезе скъпо, някой от вас знае ли изобщо нещо по въпроса?!

Моля помогнете ми, ако можете, защото ми се е запалила главата!

DrSmurph
04-26-2006, 23:09
ПКК + CRP - 10 лв приблизително.

Стерилна урина - 7 лева! само, че упражнението да се правят изследвания без да са целенасочени обикновенно не дават очакваният резултат!!! A иначе тестове за всички венерически болести в частна лаборатория ще ти струват около 140 лева, но доколкото знам има центрове за сексуално здраве в което ги правят и безплатно!

djigi
04-27-2006, 13:45
Специално за СПИН знам че в Студентска поликлиника ги правят безпатно и анонимно (862-60-79), провери и за другите болести. А попринцип в "Семейно планиране" би трябвало също да правят и ако се плаща да е по-евтино.