PDA

View Full Version : Обрив от храна



forrzi
04-27-2006, 06:55
хммм
да си разкажа историята
начии
във вторник изядох 1 мида,големичка беше и на обяд в даскало забелязах че имам обриви по ръката
помислих си,че са от комар
обаче вечерта забелязах още 1 място ,което е с пъпки-някъде до кръста
баща ми каза да го намажа с един мехлем,който принципно е за очи,обаче няма ефект
пък и в петък ми изби ечемик(лелееее аз се разпадам)
такам
пъпките са като от комар,ама съм сигурна че са от шибаната мида,щото ми избиха и няколко по лицето,пък няма от де,щото аз гледам да избягвам храни,които да ми причиняват такива работиии
и днеска сутринта започват да ми излизат още пъпки):
знаете ли някакъв ефикасен мехлем с който да ги премахна?
П.С:ше мъ извинявате,ма съм доста разговорлива :-D

piko1
04-27-2006, 06:59
явно си алергична и това е алергична реакция отиди на лекар тои ще ти каже какво да направиш

04-27-2006, 08:07
samo iskam da te pitam dve ne6ta ednoto e :dosega qla li si midi i vtoroto e :karala li si 6arka

04-27-2006, 14:37
Zna4i i az po rucete imah petna i re6ih 4e 6te gi mahna s alergozan da ama ne :evil: Hodih na lekar v4era i mi kazaha 4e e ot ne6to koeto sum pipala taka 4e moqt suvet e da otide6 kolkoto se moje po burzo na lekar 6tot e opasno.NA men mi bija injekciq taka 4e OTIVAI!!!

forrzi
04-27-2006, 17:26
samo iskam da te pitam dve ne6ta ednoto e :dosega qla li si midi i vtoroto e :karala li si 6arka
карала съм...
и досега съм папала миди
ама
ся пък се появиха още обриви
отивам на лекар

04-27-2006, 21:34
Всички шарки ли си карало?По обяснението на мене точно на това си ми прилича.Между другото преди няколко месеца имах подобен проблем.Пъпки ми избиха по корема...по-скоро бяха големи червени петна.целия ми корем,ръцете ми до лактите и врата бяха в тия гадни петна.Отидох на специалист и се оказа че е някво рядко заболяване от рода на шарката."Розов лишей".Било някво бацилче което е в химично обработени тъкани.Фактически можеш да го прихванеш като си купиш нова дрешка и не я изпереш.Радвам се поне че вече го изкарах.Имам доживотен имунитет.:)Беше мизерна история :smt009

girlka
04-27-2006, 23:12
Крем Алергозан, Маз Алергозан, Алергозан на хапчета ;-)

forrzi
04-29-2006, 13:14
отидох на лекар и ми предписа лекарства
мерси все пак(:

miloto_girl_4e
04-29-2006, 13:39
отидох на лекар и ми предписа лекарства
мерси все пак(:


С това считам темата за приключена :!: :wink: